platy psychologů

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 05.09.2006 07:22:36, david, zhlédnuto: 8885x, reakcí celkem: 23Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj lidi, mám zvláštní dotaz :) Ví někdo z vás, kolik si asi vydělá psycholog? Přeme se s kámošem a přiznávám, že nemáme páru... S15 Aspoň přibližně, je jasné, že každý to má jinak. Budu rád za každou odpověď. Díky David
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2006 19:18:45, xxx) zalezi na tom, co delas....klasicke poradenstvi tak 13-15000, jine sfery- tak 30-40000... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2006 09:23:39, david) Díky za odpověď! Můžu ještě prosit o radu, co je myšleno tím klasickým poradenstvím a hlavně co těmi "jinými sférami"? Předem díky mooooooooooooooooooooooooc!!! S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.09.2006 22:49:00, xxx) reklama, marketing, vybirani pracovniku-psychologie ve firmach a podobne je placeno tou vyssi castkou a klasicke poradenstvi= ve skolach, pedagogicko-psychologiecke poradny, poradenstvi obecne...tak asi tak. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2006 13:58:38, david) Díky za vysvětlení, já bych to odhadl opačně, přijde mi to nespravedlivé, psychologické poradny by z toho všeho měly být (podle mého názoru) placeny nejlépe...
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.09.2006 14:00:31, katka) Taky mě to překvapilo S08 Zajímalo by mě, jestli jsou psychogové v psycholog. poradnách placeni státem??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.01.2007 14:50:10, Terka) Ahoj, já sem byla na jedněch stránkách a tym platy byly napsaný. Záleží také na tom, jeslti je to psycholog klinický nebo soukromý. A a jaký je to obor - jeslti logoped, terapeut....... Výše se pohybje od 20 000 nahoru. ale opravdu záleží na oboru. Jednou bych se tímto povoláním chtěla zabývat - je to zajímavé ;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2007 07:33:34, david) ahoj Terko, můžeš, prosím, napsat, na jakých stránkách jsi to viděla, taky bych tam rád mrknul :-) Nejvíc mě zajímá klasické poradenství - terapeut.
    Katko, taky by mě zajímalo, jestli jsou v psychol. poradnách placeni státem. Jestli něco zjistíte, tak prosím písněte :-))) Díky, pa reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2007 13:13:05, Raduš) taky by mě to celkem zajímalo,protože v budoucnu se tomuto povolání chci na 100% věnovat.. :) reagovat zde
    Email: radka.0053seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2007 13:28:03, JANINA) Ahoj, taky mě to zajímá, chci jít na psychologii... Jestli někdo víte nějaké info, prosím, napište. Díky! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2007 09:56:51, hela) Ahoj, stačí si jen spočítat, kolik bere psycholog za jednu konzultaci v Praze Často je to kolem tisícovky a to je oproti západu ještě málo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2007 08:04:34, JANINA) No jo, ale kdo k takovému psychologovi chodí? :-) Myslím, že spousta lidí by si to nemohla dovolit. Na malých městech to bude určitě o dost jiné, než v Praze reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2007 08:07:12, david) Fakt kolem tisícovky?? To je ale určitě soukromý psycholog, že?? Toho si opravdu každý nemůže dovolit. Nevíte někdo, jak se pohybují platy psychologů, kteří jsou placeni státem??? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2007 10:29:36, camil) Jani, jsem asi blbá, ale nemůžu to v tom tvém odkazu najít... S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 01:07:00, Mína) Hele, tak co já vím, tak jeden psycholog říkal, že za víkendový seminář si vydělá 18 000 Kč. Myslím, že se dá vydělat víc než slušně... A v zahraničí vydělávaj mega prachy (tuším, že někde i 300 doláčů / hod ??!) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.06.2008 09:47:16, lex) psycholog si může vydělat dost. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.11.2013 20:54:13, lenka) Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik peněz vidělá psycholog
    ;):) reagovat zde
    Email: mamkamamulakralseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2013 16:26:48, L.) Takový, který dokáže napsat "vidělá", moc ne. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2016 19:24:41, Mirek Matuška) Jaky psycholog vydělava nejvice peněs měsične reagovat zde
    Email: karate.mirekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.09.2016 20:56:27, Nikki) Ahoj já žiju v Anglii - studuju psychologii na univerzitě. Psychologové si tady vydělávají různě, klinický psycholog (doktor) má 40 000 - 60 000 liber ročně, policejní psycholog pokud má doktorát tak kolem 75 000 liber ročně ale třeba obyčejný asistent psychologa co má pouze bakaláře si vydělá kolem 20 000 liber ročně. V Čechách pokud vím, tak si klinický psycholog v nemocnici vydělá kolem 25 000Kč měsíčně a policejní psycholog je rád za 20 000kč měíčně, což je podle mého strašně málo... :-/ reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.