Nábytkářství bakalář


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.10.2010 20:04:05, Jakub, zhlédnuto: 665x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekRozhoduji se na jakou školu půjdu (asi jako každý čtvrťák gymnázia popř. střední školy), proto se ptám na jakékoli info. ohledně oboru nábytkářství. Klidně i o magistrovi.

Prosím, někdo tu musí být, kdo o tom něco ví. Díky (:

Email: j.lusekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2010 15:03:50, andreja) hej studuju to teď prvním rokem,taky jsem měla stejnej problém jak ty a nikdo mi neporadil.Nakonec jsem se teda pro toto rozhodla.Zatim mam za sebou vsechny zapocty na poprve,akorat na fyziku na cviko se nehlaš ! k mgr.čermákovi !!! a pak je tu jeste problem s technickym kreslenim u ing. máchové,ale snad se to poddá v lednu.Jestli si predstavujes, ze budes furt v atelieru a neco tvorit,tak na to v prvaku zapomen.Tvorivy je tu akorat predmet interier. Jinak na design-obchod-vyroba se to deli az po prvaku, takze jestli chces na design, bylo by dobry si uz hromadit nejaky prace a budovat si portfolio ,ktery pak budes predkladat u vyberovy komise S06.Jinak nevím ptej se,co dál chceš vědět reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2010 00:22:01, Jakub) Díky moc, fakt!
      Odkud jsi tam šla? Jsem průměrný student gymnázia, tak bych chtěl vědět, jaká tam na mě bude čekat náročnost studia (:

      Design mě tolik nezajímá, klidně bych šel třeba na obchod v tom druháku. Nemusím za každou cenu tvořit, ale pokud bych v sobě něco objevil, tak to určo zkusím :)

      Jak se tam žije, co lidi, co Brno, co koleje? Baví tě to trošku? (:
      díky za info.!!!!!! reagovat zde
      Email: j.lusekseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2010 17:17:28, Jakub) Jo ještě jsem se chtěl zeptat. Kolik procent jsi potřebovala k přijetí z OSP testů?

      Díky, Jakub. reagovat zde
      Email: j.lusekseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. státnice-hks czu, bakalar - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Bakalář - Ostatní
  3. Bezpečnostní management ve veřejné správě - Bakalář - Policejní akademie České republiky
  4. Bakalář/bakalářka - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. bakalář-státnice - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.