Univerzita Jana Amose Komenského - názory


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 03.12.2010 19:13:48, Sabina, zhlédnuto: 2071x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Ahoj,

chci se zeptat, zda někdo nestudujete Manažerská studia - řízení lidských zdrojů na UJAKu? Školný je vysoký a tento obor je už jen na UK a tam jsem se bohužel nedostala, můžete mi sdělit, zda ta škola stojí za ty peníze či nikoliv?

Chci se něco naučit a ne jen mít titul :( děkuji :)

Email: urbankova.sabinaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2010 00:13:46, Nikola) Ahoj.Já na této škole studuji první ročník sociální a masovou komunikace.Za sebe Ti píši ,že z této školy odcházím a jsem ráda,že jsem zatím vyhodila jen 25OOO. Tahle škola vůbec není perspektivní.Pokud ti jde jen o titul a je to jedno ,že budeš mít potíže nalézt práci tak je ta škola v pohodě,lehká a dá se zvládnout.Bohužel jinak se ti budoucí zaměstnavatelé vysmějou protože nemá žádnou úroveň.Spousta předmětů ,ale žádný pořádný zaměření.Mám spoustu kamarádek ,které ji vystudovaly a je jim to naprd protože nemohou sehnat práci.A to ne proto ,že jsou neschopné,ale proto ,že si každej řekne hm ujak..nejsem žádná odpůrkyně soukromek:).Mám je ráda,je tam lepší úroveň a spousta jiných věcí,ale tahle škola mě dost zklamala takže prchám pryč.Ten tvůj obor by nemusel být špatný ,ale ...Radši se víc poptej.Za mě píši ne:) reagovat zde
    Email: Banainaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2010 13:47:24, Lucy) o této škole vím jen z doslechu ale nic pěknýho..upřímně je to dávačka a továrna na tituly. proti soukromým taky nic nemám..ale pokud chces kvalitu tak na ujak nechod. Kamarádka ted koncí obor komunikace a lidské zdroje na všem a to je jiné kafe..:) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2010 17:14:24, Nikola) Přesně tak.Souhlasím továrna na tituly.Pokud chceš mít jen titul a moc se nenadřít tak je to ideální.Často slýchávám od kamarádů ,že dnes na škole nezáleží,jen na titulu.Je to ta největší blbost,které můžou uvěřit fakt jen blbci.Když budeš mít titul a nevyznáš se tak tě každej pošle i titulem někam. reagovat zde
      Email: Banainaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.01.2011 15:26:34, Slečna) Milá Lucy obor komunikace a lidské zdroje se na této škole vážně nevyučuje,ale to jedna kamarádka mé kamarádky od sestřenice bratrance povídala....vid?:D Sabino, letos na MSŘLZ končím.Taktéž jsem šla tento obor studovat, protože se mi líbil a né že je to soukromka tak to dostanu....a navíc v současné době má HR velkou perspektivu, narozdíl od výše zminované sociální a masmediové komunikace( což dle mého vyvětluje možnou nezaměstnanost absolventů). Vyučují nás učitelé z jiných vysokých škol ( i státních např. UK, VŠE, ČVUT).Takže kvalita je, řekla bych docela zaručena. Rozhodně zkoušku neudělá každý, samozřejmě se vyhazuje.Líbí se mi pojetí personalistiky více z psychologického hlediska.A přístup učitelů je také prima....někteří si tě pamatují jménem, je to osobnější a nejsi pro ně jen číslo. Jako velké negativum vnímám to, že dosud neni akreditovaný mgr. studium..ale snad v průběhu jara by se mělo uskutečnit.Z tohoto důvodo se porozhlížím po jiném oboru i na státních školách (přece jen personaliste na státní školu koukají lépe).
      Pokud bys měla další otázky neváhej mě kontaktovat na emailu;)
      reagovat zde
      Email: ewa.malaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2011 15:18:11, absolvent) Ahoj, připojuji se ke Slečně, letos jsem odstátnicovala na UJAK a mohu říct jen jedno - byl to masakr, žádná rozdávačka titulů. Třetina studentů si kvůli náročnosti studia při zaměstnání počká na státnice do září. Nechci se UJAK zastávat, ale mám srovnání i z FF UK, a navíc - jak psala Slečna, nás tito vyučující učili i na UJAKu. Studium je náročné z hlediska zkoušek, výtku však zasluhuje málo přednášek, tzn., že šlo především o samostudium. Ale takto se studuje většina oborů v kombinované formě. Věc druhá je pak pohled zaměstnavatelů na tuto univerzitu, což je, myslím, škoda, neboť si ji nezaslouží. S04 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.09.2011 00:15:48, Pavlik) Dovoluji si reagovat taktéž o úrovni UJAK. Jsem strudentkou druhého ročníku Právo v podnikání a nemám opravdu pocit, že by bylo něco za dávačku. Celkem se mne dotýká, že to někteří takto vidí, zaplatíš 25 tisíc za semestr a máš to v kapse. Nemáš. Na této škole mi vadí málo přednášek a konzultačních hodin, ale to je asi problém kombinovaného studia. Vyhovuje mi, že přednášejí lidé z UK, úroveň výuky mi přijde celkem vysoká. Problémem je to, že jde z větší části o samostudium, což je dost náročné. Obor jsem si volila dle mého zaměstnání, dle toho co potřebuji každý den ke svojí práci. V jedné z diskuzí jsem četla, že co to je za školu když nemá povinný cizí jazyk. My máme povinnou zkoušku v pátém semestru na úrovni B1, což je stejné jako všude jinde na balářském programu. Vybrala jsem si tuto školu kvůli možnosti studovat dálkově (víkendy) a dle nabízených oborů a také dopravní dostupnosti, ono když při zaměstnání studujete, tak čas je pro vás důležitý. A školné je pro mne celkem motivující faktor. Když už jsem do toho dala xxxx, tak se prostě musím vybičovat a naučit se, jinak to jsou vyhozené peníze. Navíc nemám tolik času, abych si brala dovolenou a jezdila na každou zkoušku třikrát. Je třeba ale makat průběžně.
          reagovat zde
          Email: psadilekpostcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2011 13:02:49, Milan) Vazena slecno,

            na verejnych skolach studenti skladaji zkousku na urovni C1 (na provincnich B2), coz je dnes celoevropsky standard. Nedavno jsme se na tom shodli na evropskych konferencich...

            Pedagog reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.09.2012 13:26:44, Pavel S.) Vážený pane,

              na evropských konferencích jste se mohli shodnout na čemkoliv, pravda však je, že řada absolventů ani po SSZ není schopna komunikovat se zahraničními dodavateli (popřípadě odběrateli)! Vaše i evropské standardy jsou celkem k ničemu, když jsou v praxi skoro nepoužitelné! Nejen toto řadí české "zkostnatělé" školství (ZŠ, SŠ, VOŠ a VŠ) k jediné prospěšné věci: jako kolonku (leckdy bezvýznamnou s ohledem na schopnosti uchazeče) v životopise.

              Přeji krásný den!

              Pavel S. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 21:37:50, Klárka) UJAK je výborná škola. Jde vstříc i lidem co jsou na mateřské. Nastoupila jsem na prezenční formu a hned po mé žádosti o individuální studijní plán mi škola vyhověla. Mám dvojčata a bez vstřícnosti školy bych to nezvládla. Mám sice zdrávku,ale vybrat si vyhovující obor nebyl problém. Pokud máte problém s časem jistě UJAK přijde vhod, k plné spokojenosti. Zkoušela jsem to na UPOL a Muni...bavila jsem se s maminama na přijímačkách v Olomouci. Jedna mi poradila dát si přihlášku na UJAK, teď jsme spolužačky a podporujeme se :D reagovat zde
    Email: klaropikomlikocentrumcz

Podobné příspěvky:
  1. Univerzita Jana Amose Komenského - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  2. VS Jana Amose Komenskeho - Ostatní
  3. VŠE nebo ČVUT, názory a zkušenosti? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  4. info o univerzite jana amose komenskeho - Informace o studiu
  5. Dopravní fakulta Jana Pernera - Univerzita Pardubice
  6. Cevro nebo Metropolitní univerzita?? - Výběr vysoké školy
  7. Metropolitní univerzita Praha - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  8. FIM nebo VŠPJ vaše názory - Univerzita Hradec Králové
  9. VŠ Komenského - Ostatní
  10. Rady, názory... Prosím! - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.