Co dělat po prvním semestru


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.01.2011 17:04:34, Petr Chládek, zhlédnuto: 2067x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, co by se dalo udělat kdybych neprošel v prvním semestru zkouškovým obdobím, šel jsem na práva a nejspíš to byla špatná volba.
Chtěl bych, ale zůstat studentem, šlo by přestoupit někam? Mnohokrát děkuji za odpověď

Email: chladekdatlascz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2011 18:51:21, Alča) studentem si až do konce 1 ročníku,kdy se dělá součet kreditů za celý rok,takže tě vyhodí až na konci 2 semestru. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2011 11:25:56, Petr Chládek) Děkuji za odpověď, ale kontrola kreditů probíhá již po prvním semestru, vyloučení probíěhne tedy 28. února.
      Neznáte nějakou soukromou popřípadě jazykovou, která by mě pak vzala a já zůstal studentem? Děkuji reagovat zde
      Email: chladekdatlascz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2011 19:30:59, Rinnoa) Zdravím! Vím jistě jen, že BIVŠ nabírá i od února...jedna veřejná také,ale teď nevím která. BIVŠ ma více poboček, hlavní je v Praze... Nejsou tam sice práva, je to spíše zaměřeno na ekonomii a management, ale berou teď v únoru do letního semestru do 1.ročníku..Mmch BIVŠ je jednou ze 3 nejkvalitnějších a nejuznávanějších soukromých VŠ. Navíc je nejlevnější a statut studenta by mel zustat i v pripade kombi studia. Ja jsem taky kombi student, i když na veřejné, ale na VZP mi bylo řešeno, že pokud se jedná o školu uznávanou ministerstvem šk., tak statut studenta zůstava i v případě kombi studia. BIVŠ je uznávaný. Nevím o jaké studium se ucházíš, ale možná by ti tato informace mohla pomoci...pobíram přídavky na dítě i alimenty...vše mi zůstává...a také budu končit nyní, v prvním semestru, ikdyž mi bylo řečeno, že studium se ukoncuje na konci šk. roku no...takže nevím... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Co dělat po prvním semestru - České vysoké učení technické v Praze
  2. Nezvládnutí zimního semestru - Ostatní
  3. Je možné přerušit studium po prvním semestru v prvním ročníku? - Univerzita Palackého v Olomouci
  4. Nesplneni letniho semestru, kdyz jsem prijaty na jinou vs - Informace o studiu
  5. Nepřijali mě. Cose ještě dá dělat? - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Co po ukončení studia již po prvním semestru? - Ostatní
  7. Kdy mi přijde dopis z všcht po zim.semestru když jsem nesplnila kredity?a co se soc+zdrav? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  8. Místo jarního semestru jazykovka - zůstane mi status studenta? - Ostatní
  9. Změna oboru po prvním semestru - Ostatní
  10. Změna oboru po prvním semestru - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.