Studium na VŠEM od 20 000.- za školní rok?!!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.01.2011 16:21:34, Roman, zhlédnuto: 2171x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, potřebuju si kvůli práci doplnit bakaláře a zjistil jsem ,že tahle vejška nabízí od Dubna studium za 20 000.- Kč rok... Nechce se mi tomu věřit, když všechny ostatní vejšky v Pze jsou na úrovni někde kolem 50... Víte někdo jak to s tim přesně je? Jestli je to pravda, tak to je fakt lidová cena a asi už mám vybráno...
Kdyžtak je to tady:
http://www.vsem.cz/studijni-poplatky.html

Dík!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 16:36:10, Ivča) Čau Romane, jsem studentkou na VŠEMce a letos budu končit. Studium tady mohu jen doporučit! Bohužel já mám ještě studijní poplatky "postaru", ale podle těch nových to opravdu vychází na 20tis za celý rok studia, když začneš jindy než v říjnu :)
    NZ! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 16:52:40, Roman) Tak to je fakt pohoda..... mě se tomu nechtělo věřit, koukal jsem totiž na další školy a všechny fakt stojej dvojnásob..S05 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2011 21:36:00, miken) ahoj, též jsem student a tuhle školu ti neradim. Radši si připlat a běž studovat na jinou školu. Co na této škole platí dnes. zítra už to tak platit nebude. Nikdo s tebou tam hovořit taky nebude a vše se dělá přes studijní formuláře, je to arogance. Tady na tomto serveru je již několik diskuzí, tak si to přečti. reagovat zde
        Email: nastyseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2011 12:16:14, Ivča) Tak to je vidět, že si nikdy nestudoval na jiný škole a nemáš tedy s čím srovnávat. Já byla na státní a tam je to tedy arogance v pravém slova smyslu! Co je špatného na tom když si můžeš poslat konkrétní dotaz "z pohodlí domova" 24 hod/7dní v týdnu? Na státní škole má studijní oddělení úřední hodiny 2hod denně a jediné co si tam vyřídíš je potvrzení o studiu! Ano studijní formuláře jsou neosobní, ale jsme na vysoké škole . . . přece nelze očekávat "osobní asistentku". reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2011 09:36:48, Tomáš) Koukal jsem na to a 20tis by se týkalo jen prního rocniku, jinak uz to je za 25tis. Ale to co píše Roman mi příjde spíše "závánějící" reklamou než skutečným dotazem... Pokud to bylo míneno vážně tak cenově blízko je ještě myslím BIBS. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2011 11:02:26, Blazer) A neděláš ty teď spíš reklamu BIBS? :))) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2011 11:15:35, Tomáš) No to je asi trochu pravda :-D Nicméně pokud se Roman zajímá o nejlevnější možnosti soukromých škol, tak jsem mu jen uvedl další alternativu :-) Nestuduji tam ani onam takze nemohu soudit, která je lepší :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.01.2011 15:05:52, Roman) Jestli je to reklama, tak to od nich dotanu doufám ještě další slevu :D:D:D Pro mě je důležitá hlavně ta cena...No a ten BIBS, to je co za školu? Máte s tím někdo zkušenosti? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2011 13:42:57, Tomáš) No pouze cenou bych se neřídil, mrkni na diskuze vztáhnuté tady na foru k BIBS i VSEM (u te je toho pomerne hodne) at jsi trochu v obraze. Ono nekdy muze být i tech 20tis za rok moc, pokud to chces delat pri praci tak by jsi mel urcite zvazit i napr. casovou náročnost, jak bude studium tezké, kolik lidi musi studium protahovat apod. Good luck pri vybirani S13 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 00:03:05, Turban) No to bych právě řek, že lehká veška jsou vyhozený peníze. zaměstnavatelé to vědí a stakovým diplomem se ti vysmějou. Viz teď kauza UJAK... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.03.2011 14:36:16, Peter) S tím souhlasím je lepší studovat náročnější školu. Myslím, že VŠEM patří k těm náročnějším, ale jde spíš o to zlepšit systém hodnocení, asi by se měli zaměřit více na analytický směr a minimalizovat memorování. Hlavně by měli omezit systém zkoušení multiple - choice, přijde mi nepříliš neefektivní a vede spíš k memorování textů než ke zlepšení schopnosti analytické práce a dovednostem (V praxi nikoho teorie pouček nezajímá). Tento systém byl zaveden zhruba před rokem.
            Cíle školy by mělo být hlavně velmi dobré uplatnění jejich absolventů v praxi než zbytečně nadrcené poučky nazpamět a v tomto kontextu ztěžování studia na úkor porozumění látky a praktickým dovednostem.
            Praktické aplikace (dovednosti) by měly být opravdu praktické pro přínost do zaměstnaní, škola by měla analyzovat potřeby zaměstnavatelů a podle toho aktualizovat své programy.
            Jinak systém studia na VŠEM není špatný, studoval jsem jak na veřejné tak i na této, každá měla své mouchy, systémové nedostatky byly horší dokonce u té veřejné což mě v některých ohledech překvapilo, ale zase ta orientace do praxe a spolupráce firem byla u veřejné vyšší.
            Školné 20 000,- za rok zase není tak uplně přehnané a dá se na to vydělat, je lepší pak ve škole máknout a snažit už také hledat odbornou praxi při studiu. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠEM versus VŠE - Ostatní
  2. Studium VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  3. VŠEM - studium - Výběr vysoké školy
  4. Hodnocení Ing. studia na VŠEM - Výběr vysoké školy
  5. Studium na VŠEM - Ostatní
  6. VŠEM recenze - Informace o studiu
  7. Studium VŠEM - hořká zkušenost - Ostatní
  8. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  9. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  10. Recenze na VŠEM po 3 letech studia - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.