Uznání zahraničního diplomu u nás


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.01.2011 22:06:15, Mendelev, zhlédnuto: 1148x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Zdar, zajímalo by mě jak je to u nás s uznáváním zahraničních diplomů, vím že platí nějaká oboustraná smlouva a Haagská umluva, ale pak zase slyším že tohle k plnohodnotnému používání zahraničního diplomu a titulu u nás nestačí, že je nutno zažádat o uznání studia. zajímalo by mě co je k tomu všechno potřeba, pokud jsem před půl rokem ůspěšně dokončil 3 leté bakalářské ( já mám teda na diplomu napsáno Bachelor ) studium v oblasti archivnictví. A jestli s tím má někdo nějaké zkušenosti ať to sem napíše abych věděl na co se připravit, pevně doufám že s tím snad nejsou nějaké velké problémy. Za odpovědi a jakékoliv rady předem děkuji.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2011 15:18:27, Frank) Zahranicni vzdelani nostrifikuje rektor ceske vysoke skoly ktera uskutecnuje stejny nebo obsahove podobny program. V pripade, ze je takovych skol vice, muzes se obratit na jakoukoliv z nich. Vetsinou to ma na starosti nejaka sekretarka na rektorate. Pokud v CR podobny program neexistuje, nostrifikaci provadi primo ministerstvo skolstvi. Jinak tituly ziskane v ramci EU jsou (snad) ekvivalentni, takze tam asi nostrifikace potreba nebude, spis je to aktualni pro tituly z USA a dalsich tretich zemi. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2011 10:00:36, Mendelev) Můj titul je z USA, z jedné menší soukromé školy. Mám se připravit snad na nějaké přezkoušení? Nebo se to bude hlavně týkat papírování, případně indexu a kreditů které jsem získal? Mám si k tomu donést kdyžtak i svoji obhájenou bakalářskou práci? Ocením jakékoliv informace či zkušenosti s tímto problémem, děkuji. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Uznání kvalifikace v zahraničí... - Ostatní
  2. žádost o dodatečné dodání diplomu - Informace o studiu
  3. Uznání VOŠ na bakalářské studium - Zkoušky, zápočty, státnice
  4. Přestup a uznaní zkoušek na jinou VŠ - Informace o studiu
  5. Uznání známek z VŠE - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. Uznání předmětů z VŠE na ČZU - Zkoušky, zápočty, státnice
  7. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. uznání předmětu na vše - Ostatní
  9. STUDUIM PO VOŠ A UZNÁNÍ PŘEDMĚTŮ - Ostatní
  10. Uznání vzdělání z VOŠ na VŠ - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.