Info o Bc. Mediální studia UK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.02.2011 21:32:21, Kakta, zhlédnuto: 2364x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chtěla jsem se zeptat někoho, kdo tento obor studuje, jak to vypadá s přednáškami
(jejich četnost, atd. ) na oboru Mediální studia Bc. a jak jste spokojeni s výukou, popř. komunikací se studijním oddělením nebo konrétními vyučujícími.
Pokud vím, tak v minulých letech se dělali přijímačky z všeobecného přehledu přímo na škole. Nyní to jsou SCIO- OSP. Akorát si nejsem jistá jestli to je novinka tento rok, nebo to tak bylo i v roce 2010/2011. Psala jsem na studijní oddělení, bohužel jsem se odpovědi nedočkala.
Pokud byli studenti přijímání pouze na základě OSP už v minulém roce, jaký byl nejnižší percentil (přibližně) pro přijetí?
Moc děkuji za každou odpověď :)

Email: cervinkova.katkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2011 23:58:45, Lucka) SCIO testy byly i lonsky rok mam dojem..ale vic bohuzel nevim. A jde Ti o denni nebo kombinovanou formu studia? Ja chodila na kombinovane. Co se tyka vyucujicich, domluvit se s nimi da a s vyukou jsem spokojena byla, ac tedy pravda, ze obcas panoval na fakulte trochu chaoz a mohli by mit nektere veci lepe zorganizovane a lepe informovat studenty, ale jinak celkem vse bez problemu.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2011 14:41:32, Kakta) díky za info Lucko... no, jeslti se nepletu, tak je obor otevřený pouze v komb. formě. Dříve byl i v prezenční? Škoda, že to ted nejde... :( Ty jsi u toho pracovala nebo dělala popř. jinou školu? Jak ti to studium přišlo náročné? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.02.2011 23:18:52, Lucka) Aha, tak to je mozne, asi jsem se spletla, jsem ted totiz na navazujicim a tady je moznost volby mezi prezencnim nebo kombinovanem, ale na bakalari to myslim opravdu nikdy nebylo, tak se omlouvam za mateni :) Narocne mi to neprijde, studuji k tomu jeste jednu skolu denni a zvladat se to da. Mame pevne stanoveny rozvrh, tak 4-5 predmetu za semestr, vyuka 3x za semestr vzdy cely den v patek. Stihnout za takto male mnozstvi casu odprednaset veskerou latku se opravdu neda, cili mame citanky ke zkouskam na internetu. Zadavaji se ukoly, vetsinou neco napsat, od jedne stranky po treba 15-ti strankovou seminarku, ale takto dlouhych nastesti moc neni. Jinak samotne studium je hooodne teoreticke, je to koncipovane prakticky pro lidi, kteri treba uz v mediich pracuji , takze pokud Te zajima zurnalistika a psani jako takove, tak zde se spise dozvis proc nekdo nejak pise , nez jak psat. A jinak asi nejtezsi mi zatim prisly samotne prijimacky, protoze se na ne neslo temer pripravit, nevim jak tedy ony scio, ja delala jeste stary typ testu, ale bohuzel je hodne velky pretlak. Ale kdyz se dostanes, tak myslim ze co do narocnosti lze skolu dodelat. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.02.2011 21:00:45, Katka) ok, děkuji moc za informace, protože sehnat něco bližšího o tomhle oboru se mi zdá takřka nemožné. No scio jsou náročné asi pro každého jinak, nicméně se mi nepodařilo zjistit hranici z minulého roku pro přijetí, což mě docela mrzí, ráda bych to věděla aspoň orientačně... Na studijním asi uznali, že tenhle dotaz si odpověď nezaslouží, hledala jsem i přímo na stránkách, ani na profilu na FB nic, společnost Scio tyhle údaje taky nemá... tak netuším... nemáš třeba kontakt na někoho z nižších ročníků koho bych se mohla zeptat? reagovat zde
          Email: cervinkova.katkaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.02.2011 12:39:48, Lucka) Bohuzel kontakt nemam:( Ale co se tyka studijniho, nevim komu jsi psala, ale pani Bohuslavova, ktera driv delala referentku prave kombinovanemu studiu ted akorat odesla, takze zkus nekoho jineho a obrn se trpelivosti, komunikace obcas opravdu vazne. Zkus tam treba zavolat, nebo zkus garantku oboru Kopplovou, jestli neco nevi. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Info k Mgr. Mediální studia UK - kombinovaná forma - Informace o studiu
  2. Scénická a mediální studia - Výběr vysoké školy
  3. Přijímačky - mediální studia (magisterský navazující) - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. medialni studia - Univerzita Karlova
  5. Přijímací řízení - Mediální studia - Univerzita Karlova
  6. Mediální studia UK navazující - Výběr vysoké školy
  7. mediální a komunikační studia - Ostatní
  8. mediální studia na MUP - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  9. Žurnalistika + mediální studia - Ostatní
  10. FSV - Mediální studia, navazující magisterské - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.