VSMIE


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.03.2011 13:38:39, Marcela, zhlédnuto: 3197x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekMám zájem o studium práva ve veřejné správě na VSMIE a to v kombinované formě nemáte někdo prosím zkušenosti s tímhle oborem případně i na jiné škole ? Prý je tam velká úmrtnost studentů, dá se to zvládnout při práci ?

Díky Marcela

Email: mar-cernaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2011 15:43:48, Petr) Na VSMIE bych nesel, umrel jim prorektor ktery zastitoval tenhle obor, a nasledne jim jeste odesli dalsi vyucujici. O dost lepe je na tom ted napr. VSAP. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2011 15:20:56, ulrich) Je to jenom další továrna na tituly.S10 reagovat zde
    Email: ulrich.bongmailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.11.2011 11:10:32, P) Ocividne o te skole nic nevite. Nekolik programatoru od nas tam delali bc. a nevidim rozdil mezi nimi a lidmi z verejnych skol. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2012 21:44:37, Ala) Co se týče teto školy,jsem tam studentem a teď toho strašně litují,já pitomá,vyhozené prachy.
    Je úplně na nic a k ničemu. Ze začátku vám se vším pomůžou a na konec vám dělají peklo,aby jste opakovali nebo odešli. Továrna na prachy nic víc. Jsem tak smutna, vyučující nespolupracují a nedá se s nim dohodnout. Konzultace jsou na pět minut Pokud se komunikuje přes mail, tak se bojím něco napsat,aby náhodou se neurazil a nešlo to ke komisi.
    Hrůza, myslím že je lepší jít na právnickou, tam bude vetší klid:0)))S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2012 23:27:01, D) Jsem na teto skole a vse je v pohode, vyucujici prave komunikuji v pohode a odepisuji hned, co potrebuju napisu nebo zavolam, a konzultace jsem mel presne jak jsem se zapsal, a ochotne travil cas pokud jsem nechapal...a zadny stres....Skola me vyhovuje a jem spokojeny jak se skolou tak s profesory reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.02.2012 20:37:23, Franta) Noo,těžko vše může být v pohodě a ideální.
    Pokud se jedná stěžuje a druhá vychvaluje, to to může jen napsat učitel nebo někdo,kdo tam chce přílákat lidí, slouží to jako reklama ( co nás jen mate ).
    Nevěřím tomu. Jste tam asi jen jeden rok. Mě profesor kvůli 3 stránkám seminární práce taký hnal pře komisi :0)))))S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2013 11:35:21, jobrouk) ohodnotím ji z pohledu kombinovaného studia oboru aplikovaná informatika a 10 let praxe.
    1)výhody: škola poskytuje flexibilní rámec k získání titulu. škola je v praze. přihlásit se na ni je možné prakticky až do 1.10. bez přijímaček a za poplatek 25000 za semestr. každý, kdo zaplatí je přijat a dokud platí, tak studuje, zbytek je na něm. studium je možné na semestr přerušit.
    škola vás seznámí s tech. jako je python, oralce, java,net, uml atd. škola umožňuje studentům přístup k microsoft dremspark, odkud si můžete jako student zdarma stáhnout a nainstalovat visual studio 2008 až 2012 od prof. po ultimate, windows 8 apod., škola se snaží poskytovat materiály ke studiu v elektronické formě včetně záznamu přednášek, teoreticky tak můžete chodit jen na zápočty a zkoušky.
    první rok si zopakujete střední školu. pak si zvolíte mezi managementem IT a vývojem sw. v rámci vývojem pak zda sítě, nebo databáze nebo vývoj sw.
    2)(ne)výhody, které na první pohled nejsou patrné. asi 40% povinných studijních předmětů tvoří předměty ekonomické, jako účetnictví, podniková ekonomie, makro a mikroeokonomie, management, volitelně se člověk může seznámit třeba s bankovnictvím. z ekonomie se dělá státnice (ta se dělá i z cizího jazyka a své it specializace) toto je výhodou, pokud máte z daných předmětů nějaké znalosti na úrovni střední školy a v budoucnu hodláte dělat analytika nebo nějakého vedoucího v it, pokud chcete v budoucnu programovat, kdy potřebujete rozumět spíše analytickému modelu než cílové doméně (kdo sw dělají jinak než spoluprací dvou lidí analytik a programátor, tak prostě jen neumí dělat sw, to jsou takové ty firmy hledající všeuměla za pár kč), spravovat sítě nebo databáze, kde opravdu ekonomii ani účetnictví nevyužijete , pak vám jsou tyto předměty více méně k ničemu. myslím, že ekonomické předměty na it oboru jsou celkem solidním a současně zbytečným sítem. když už, tak by člověk měl mít možnost si je volit, ale nedělal bych je povinné. za spíše nevýhodu považuji i nutnost zapsat si cizí jazyk místo možnosti předložit do dvou let certifikát o složení jazykové zkoušky potřebné úrovně, jazyk se dálkově naučit nedá. na druhou stranu je třeba říci, že katedra jazyků se skutečně snaží studentům pomoci.
    3)nedostaky: školní informační systém (šis) veškeré informace o studiu rozesílá všem emailem, takže vám chodí záplava emailů, které se vás vůbec netýkají. informaci o tom, zda se vás email týká či nikoliv, můžete občas vyčíst z emailu, jindy si ji musíte zjistit na jiných stránkách šisu. pokud se na nějakou nejasnost zeptáte na studijním, tak vám sice slušně odpoví, nezapomenou vám ale připomenout, že šis rozesílá všechny informace všem, tj. to, co většina lidí považuje za ***ost "je rysem systému":). asi první 2 měsíce mi odkaz v šisu s názvem "můj rozvrh" nezobrazoval můj rozvrh, tj. rozvrh mého oboru, ale rozvrh celého studijního programu, člověk si na jiných stránkách musel najít, které dny se týkají jeho oboru. prostě jim v dotazu chyběl filtr na obor. některé hlášky šisu vypadají takto "text položky je povinný, vyplňte", místo smysluplné informace "zadejte text zprávy pro příjemce". proč tu uvádím tyto "prkotiny" šisu, no protože mě učí obor aplikovaná informika, takže by jejich informační systém měl nějak vypad a ne vzbuzovat dojem, že mě nemají co naučit. z pohledu informatiky je vám v česku schopna dát, řekl bych až filozofický, základ jen čvut.
    Kombinované studium dokončí asi 20% studentů, údaj je ze zpráv, které na svých stránkách škola zveřejňuje. reagovat zde
    Email: jo.brouk.jogmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2015 23:36:56, houska) s 1) a 2) bych celkem souhlasil, ale s 3) už ne, nejpíš to za ten čas dali do pořádku a celkově ŠIS mi přijde dost vymakanej. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.01.2013 12:19:34, jobrouk) Pokud by někoho zajímalo, jak přijetí probíhá: na stránkách školy vyplníte elektronickou přihlášku, v některém z vypsaných termínů se dostavíte k podpisu smlouvy, po podpisu smlouvy musíte do třech neděl zaplatit školné, jinak je smlouva neplatná. čím více se den podpisu smlouvy blíží začátku 1.semestru (1.10.), tím je kratší termín pro zaplacení poplatku. 1.10. vás shromáždí v posluchárně, pokud jste zaplatili školné, tak dostanete index, přihlašovací údaje do šisu, zapíšete si povinné předměty (v 1. semestru žádná volba předmětů není), dostanete potvrzení o studiu, projdete rozřazovacím testem z angličtiny, odpoledne budete mít už první výuku cizího jazyka,
    kde si můžete objednat potřebné učebnice, případně i dalšího předmětu, kde dostanete cd se stud. mat., které si můžete stáhnout i ze šisu. reagovat zde
    Email: jo.brouk.jogmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2013 14:14:55, Kačule) Mám dotaz ohledně prezenčního studia - jak vypadá rozvrh u aplikované informatiky, jak často se musí do škkoly? Na stránkách jsem četla, že je možné si vše uspůsobit obrazu svému a to se mi moc nezdá. A potom mám dotaz na náročnost matematiky a programování v tomto oboru. Zvládne to i člověk programátorstvím nepolíbený? Děkuju za odpověď :o) reagovat zde
    Email: kvalesovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 22:15:38, Mirek) TSP na Muni byly dost těžký. Nedostal jsem se na Práva do Brna. Chci studovat Právo. Jakou soukromou školu byste mi doporučili?
    VŠ Miep x VŠAP Praha

    Nechci jít do práce. Příští rok to zkusím znovu, tentokrát ale ještě do Plzně. Kámoše vzali,já si vůl nedal přihlášku!!!! Chci se rok připravovat, tak aspoň soukromá škola. Víc se naučím ve škole,než když budu v práci, to se stěží ztahanej budu po večerech potit při učení na přijímačky.
    VŠ Miep x VŠAP Praha
    Hup sem s názorama :D
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 17:22:27, Karlíto) Ahoj, přikládám několik referencí na VŠMIEP, které dostaly od studentů VŠMIEP nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže při rozhodování.

    Na VŠMIE se mi moc líbí. Určitě se nebojte. Pokud se budete učit, tak vše uděláte. Větší odpadovost je dána tím, že je tu strašně moc dálkařů, kteří se příliš neučí (myslí si, že si tu vše koupí). Jinak opravdu všichni vychází vstříc, oproti veřejným školám máme neomezeně pokusů na většinu zkoušek, takže člověk není pak moc ve stresu. :-)

    Většina zkoušek probíhá jen jako zápočet, takže máte vlastně neomezený počet pokusů, klidně deset dokud to nedáte. Na většinu předmětů mi stačil selský rozum. Přece jenom, když se podívám na své spolužáky, tak se nejedná o žásný velký machry, tím nechci nikoho urazit, ale většina je tam takových divných flákačů, lenochů, co by nejraději vše dostali zadarmo, mnozí snad ani nemají předpoklady ke studiu na vš. A pak se divěj, že se musej učit na státnice.:D Ale ty bejvaj i tak v pohodě, složení komisí nebejvá žádnej hardcore, i když to většině lidí, co jen tak nějak proplula, jako hardcore přijde. škola není prestižní, ale zatím bez skandálu.

    Dva roky jsem byl na FISU VŠE, ale pak mi došly kredity a byl jsem v háji. Šel jsem na VŠMIE, některé předměty mi tu uznali, ale matiku ne, z ní jsem měl trojku. Matika je na týhle škole (VŠMIE) postrach, hodně lidí ji tu nedává, a přitom se není vůbec čeho bát, je opravdu o dost jednodušší než ta na VŠE. Dal jsem ji tu bez problémů za jedna. Na VŠE jsem měl matiku z FISU, kterou maj všechny fakulty mimo NF, ta má neúspěšnost okolo 35 %, ta z NF (garant matfyz) v současnosti asi okolo 50 %(dříve skoro 70 %). Ale zas, na VŠE byli (co si budem povídat) o dost chytřejší lidi, takže se asi není čemu divit, že je tu (VŠMIE) matika lehčí a přitom ji tu skoro nikdo nedává. Zázemí je takový průměr, školné poněkud vyšší (Všfs nebo Všem jsou levnější). Škola patří ale spíše k nadprům. soukromým školám.

    Hledala jsem soukromou školu v Praze a našla. BIVŠ, UJAK, VŠFS, VŠO, MUP-všechny pověstný velmi nízkou kvalitou výuky a primitivními zkouškami, na který se prý ani nemusíte učit, některý z nich i rychlostudenty(VŠFS)-studium za rok místo pěti nebo UJAK alá Starý Hrozenkov-rozdáno tisíce titulů za "studium" v délce 12 týdnů. další soukromky a jejich aféry-VŠP-90% zkopírovaný práce, vedl sám rektor, VŠKE-Onderka a jeho práce a další a další, snad není soukromý školy, aby neměla(bohužel naprosto zaslouženě)pověst dávačky a shitky zároven. VŠMIE je nová škola, sice mnohem lehčí než veřejná(=velká šance dostudovat!!), ale seriozní-něco málo se naučit opravdu musíte! Uplatnění záleží na oboru,nejlepší obor jsou IT, který však nejvíc lidí dobrovolně opouští.:/ Skola je dost drahá.

    škola není náročná na čas ani na peníze, v porovnání s ostatními soukromkami je levnější, v porovnání se státními mnohem lehčí, nemá tak špatný jméno jako jiný soukromý vš. předměty nejsou náročný, sice nás učí lidé z Karlovky, ale ty nároky na nás mají o dost menší, než mívají obvykle, což vím, jelikož sestřenka práva studovala. přijetí problém není, berou všechny, i když je to škoda

    V 7. semestru jsem skončila na VŠE, nedala jsem matiku, takže jsem koumala, co dál, abych byla bc! No a skončila jsem tady. Moje dosavadní hodnocení školy: OK- velká benevolence zkoušejících, někdy až trapně triviální testování, takže jistota, kterou jsem po "tom všem" požadovala. KO- škola je dost drahá a ve smyslu komfortu tu nedostávám nic, co bych nedostávala už na VŠE.

    Skvělé zázemí. V mnohých věcech Vám na škole vyhoví a vše s Vámi diskutují, což na ostatních školách neexistuje. Škola nepatří mezi nejlevnější, ale dá se to. Většina předmětů je na škole v rámci oboru vhodně zvolená. Studuji Aplikovanou informatiku, což je určitě na této škole nejtěžší obor, určitě to není právo jak zmiňoval recenzent přede mnou. Jediný nešvar je pro mě statut soukromé školy.... Soukromé školy jsou díky některým \"VŠ\" (UJAK, VŠO, VŠFS) u nás vnímány velmi špatně a lidé tuto školu bez jakýchkoliv informací automaticky zařazují mezi ty ústavy, které jsem zmínil výše. Není to tak, škola je kvalitní a opravdu přijdou chvíle, kdy si řeknete, že je to v pr..... Tento pocit jsem měl několikrát. ***ce potkáte, ale dlouho tam nevydrží. Pro příklad: v 1. ročníku nás bylo kolem 100ky a úspěšně zakončil studium asi jen 20 lidí. Někteří vzdali a někteří byli vyhozeni. :-) Což může být vůči penězům, které do školy nasázíte a hlavně vůči mylným předsudkům o této škole trošku frustr

    Je to dobrá víška. Na zkoušku máte spoustu pokusů a učitelé chtějí abyste všechno zvládli, ne jako na státní. Když by byl nějakej učitel svině, tak hned letí. Takže se nebojte, že učení pro vás bude nezvládnutelně těžké já jsem už ve druhém ročníku a zatím jsem si vystačil se znalostmi ze střední a to studuju nejtěžší obor na škole informatiku. Ty ostatní obory jsou okecávací a stačí přijít s uslzeným okem nebo výstihem a nejde to neudělat, daj vám to i kdybyste nechtěli. Ale není to zas taková parodie jako na UJAKu kde si dodělávaj vysokou i báby z trafiky a chluběj se se samýma jedničkama.

    Přestoupil jsem sem z VŠEM, škola na mě udělala větší dojem, je méně nákladná, neberou sem tolik lidí a klade důraz na informatiku, kterou studuju. Vysoké soukromé školy si volí lidé starší kvůli jejich nenáročnosti, aby měli jistej titul. To jim v případě VŠFS, UJAK, VŠO, VŠEM vychází. VŠMIE je trochu těžší, ale pořád lehčí než státní a zatím bez většího skandálu. V tom vidím jistou výhodu. S touhle školou se vám nikdo nevysměje, že jste studovali druhou střední školu. IT jsou tu dobré

    Studuju tu aplikovanou informatiku a jsem tu fakt spokojená!! A uplatnění z tohodle oboru je opravdu boží!

    Tato soukromá škola převyšuje ostatní soukromé vš s velmi špatnou pověstí jako například UJAK, VŠO, VŠFS. I ta nová VŠEM a její způsob testování je nadmíru komický, banální. Pojdte sem studovat informatiku, studium tu není tak těžké jako na státních (FIS VŠE/FIT ČVUT) a s tímhle zaměřením se máte šanci uchytit a vydělat si, protože lidí v tomhle oboru je pořád málo! Doporučuju, ale jen informatiku!

    Skola se mi nelibi svym zjevem, vypada to tady jako na me stredni:( Tesila jsem se na auly, chjo:/ IT tu nejsou tak narocne jak se pise, vetsina lidi odejde dobrovolne bud z deziluze, ze to cekali jine a nechce se jim do toho uz dal vrazet penize nebo z toho duvodu, ze si myslej ze kdyz vzali vsechny, tak to taky vsem daj. Ne, musite se aspon trochu ucit pak to jde v klidu. Tak se nebjte pokud mate zajem.

    kvalitní škola s uspokojivým zázemím pro studenty, dobrým přístupem ke studentům a k výuce

    Co se mi nelíbí: Více než 4 z 5 lidí jsou dálkaři. A jak známo dálkaři to mají vždycky všude mnohem lehčí, obzváště na soukromých školách. Ano dálkaři mně štvou protože snižují jméno a kvalitu školy. Dále mně štve že máme tolik pokusů na zkoušky měli by být jen 3 jako všude jinde jak má být pak škola respektovaná? U oborů mně štve že právní obory jsou k ničemu, ten ekonomickej stojí ještě za větší vyliž *** a na IT vás nenaučej ani programovat což byl můj cíl. Spousta kámošů mi říká že jim byla škola k vy víte čemu. Mně jako taky. K víte čemu. Měla jsem jít na laborantku na farmacii.

    Odrazuje me reklamni slogan "S VŠMIE se o práci bát nemusíte." Kazdej prece vi, ze na tyhle skole uz vsichni makaj, studiem se tu zrovna moc nezapotite, vetšinou ale ne v oboru, pokud nejsou odbornici pres IT, ale ruznak zevlujou. Spoluzaci mnohdy pekni vymastenci, takze zkousky docela casto parodie, aby vubec mohli projit dale. VŠMIE=z nouze ctnost, ale asi lepsi nez UJAK.

    VŠMIE má nejmenší nezaměstanost ze všech škol, menší než VŠEM, VŠFS(ta má dost velkou). Nicméně těžko říct,kolik lidí dělá v oboru,sledoval se jen počet absolventů,kteří se přihlásili na úřad práce,nejméně ze státních škol měla NF VŠE a ze soukromek VŠMIE A UNYP,no snad to není tak,že půlka našich absolventů dělá za kasou.Dost lidí už má práci v průběhu díky dálkáči a kombi,který na VŠE nejsou



    Přešel jsem sem z VŠFS, kde jsem se cítil jen jako položka na seznamu. Náš ředitel sice agituje za soukromý školy, že tu nebude jen jako položka na seznamu, ale když se chováte slušně, tak nebudete jako položka na seznamu nikde, tedy i na státní. Všude jsou více a méně příjemné referentky a učitelé, jen se nesmíte chovat jako dobytek.

    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠMIE - Ostatní
  2. Náročnost studia na VŠMIE - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.