Oprava Vaší bakalářské a diplomové práce

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.03.2011 22:12:40, Pavla, zhlédnuto: 3425x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJsem absolventkou univerzitního studia anglického a českého jazyka a literatury a nabízím KOREKTURU Vaší SEMINÁRNÍ, BAKALÁŘSKÉ, DIPLOMOVÉ či jiné práce. S korekturami mám četné zkušenosti (práce v nakladatelství či spolupráce s univerzitou).

Korektura zahrnuje provedení zásadních oprav textu po stránce gramatické, pravopisné i typografické. Dle zájmu pak poskytuji návrhy týkající se stylistických a formátovacích úprav.

Cena: od 10-20 Kč/1 normostranu (1 ns = 1800 znaků).

Kontakt: korektury.Pavlaseznamcz

Těším se na Vaše texty:)

Pavla

Email: korektury.Pavlaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2014 20:14:00, natalie) Dobry den,
    je Vas inzerat jeste aktualni?
    Schanim nekoho kdo mi pomuze napsat velmi hezky zivotopis na A4 (obsáhly ale pritom strucny)

    Jaka by byla cena?
    Jak dlouho by trvalo napsat?

    Dekuji za odpoved

    S pozdravem Natalie reagovat zde
    Email: olympteamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2014 19:39:56, Anastasia) Dobry den! Prosim Vas, moc potrebuju Vasi pomoc v oprave me diplomove praci, posilam svuj email, jestli ten inzerat stale aktuale, cekam na odpoved. kozaknatalyamailru reagovat zde
    Telefon: 775442929, Email: kozaknatalyamailru
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2014 09:33:52, Honza) Dobrý den, moc bych potřeboval pomoct s kontrolou mé bakalářské práce. Hodně to spěchá. Je Váš inzerát stále aktuální? Děkuji.

    s pozdravem
    Jan Zorbić reagovat zde
    Telefon: 737 176 984, Email: zorbicseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.05.2016 21:05:29, Gabriela) Dobrý den,


    sháním někoho, kdo by mi pomohl s korekturou bakalářské práce. Je Váš inzerát stále aktuální?

    Děkuji.




    reagovat zde
    Email: j.cerseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.11.2016 08:22:45, Katka) Dobrý den, Váš email bohužel není dosažitelný. Děláte stále korektury? Prosím ozvěte se pokud ano. Děkuji reagovat zde
    Email: Vavrickova.katgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.03.2017 12:37:29, Vojtěch) Ahoj, mě pomohli s korekturou bakalářské práce na http://www.prekladysro.cz/korektury co týče poměru cena/výkon tak můžu opravdu doporučit. reagovat zde
      Web: http://www.prekladysro.cz/korektury
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2017 14:22:07, Pepa E.) Ostatní nemohu komentovat, ale mám dobré zkušenosti s těmito korektory: http://www.korektury-bakalarskeprace.cz/ Docela mi vyšli vstříc, hlavně teda co se týče termínu, dost mě už tlačil čas. Tisknout jsem si to pak nechával jinde, takže nevím, jak jsou na tom třeba s kvalitou vazby a spol. Ale odrážky, kde jsem to měl totálně rozbordelený, plus gramatiku a opravu citací podle normy, mi udělali fakt dobře. reagovat zde
    Email: jose.ernandoseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2017 10:15:01, Dia) Dobrý den,
    Je váš inzerát stále aktuální? Potřebovala bych jazykovou korekci mé absolvenstské práce. Není ještě hotová má 17 normostran. Prosím konktujte mě na mail sdiaseznamcz
    Děkuji reagovat zde
    Email: sdiaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Oprava a úprava bakalářské práce/diplomové práce - Ostatní
  2. Korektura bakalářské nebo diplomové práce - Pomoc při psaní prací
  3. Hledam pomoc pri psani bakalarske prace - Západočeská univerzita v Plzni
  4. Psaní bakalářské práce - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Pomoc při psaní prací BP, DP, ZP, seminární práce, atd. - Pomoc při psaní prací
  6. formátovani diplomové práce - Masarykova univerzita
  7. Korektura bakalářské práce je to podvod ? - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. OPF diplomové práce - Ostatní
  9. milovaná práce -omezenost na ČR - problém? - Ostatní
  10. Student 26 let, úřad práce a zdravotní pojištění - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.