SVSES


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.05.2011 03:42:52, otaznik, zhlédnuto: 3707x, reakcí celkem: 18Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravim, potreboval bych poradit ohledne techto soukromych VS.
Nejvic se mi zamlouva Soukroma vysoka skola ekonomickych studii v Praze (SVSES) a VSMIE.
O VSMIE je toho tady spousta ale spis me zajima SVSES o ni jsem zde nanasel nic..
Osobne bych volil podle prvniho dojmu SVSES i kdyz o ni skoro nic nevim. :) a to obor management organizaci. A nebo teda VSMIE obor manazerska ekonomie?
Jsem tak na 70% rozhodnutej pro SVSES a to dalkove. Takze, vcem chci poradit? No, chtel bych slyset vic info o SVSES ppr. co byste volili vy. Hlavne bych chtel vedet ktera je kvalitnejsi a i ostani vase info.

Email: slidvaslitri20seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.07.2018 13:09:25, Machu Picchu) Jedna z těch údajně lehčích statních škole v Praze je ČZU. Tato škola je ale EKONOMICKÁ, takže je potřeba ji srovnávat s VŠE a ta je mnohonásobně náročnější, než tady slečna či paní popisuje. Mimochodem doc. Kuře, který dříve učil právě na VŠE chce grafy, ale to je, pro budoucího ekonoma, jedna z vyjadřovacích forem dané situace.
    Tak jak jsem četl mezi řádky, chtělo by to školu, kam by dotyčná chodila jen na zkoušky, všichni jí tam vítali, dostala A nebo za jedna už jen proto, že přišla a nakonec za odměnu dostala diplom.
    Tak vítej v soukromé mateřské škole :D reagovat zde
    Email: 24ambraemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2017 19:21:06, x) Zdá se mi, že nemáte na VŠ co dělat.

    Ad 1: Nabízí se otázka, proč by měl někdo nechodičům pomáhat. VŠ studium je náročností srovnatelné s normální prací na plný úvazek, co je komu do toho, že dáte přednost svým jiným závazkům před studiem? To je přece vaše rozhodnutí a vaše strategie, kde jste přišla k tomu, že z toho pro ostatní vyplývá povinnost vám pomáhat? Vždyť je to i ekonomicky zcela neefektivní, pomáhat potenciálnímu konkurentovi na trhu práce...

    Ad 2: Chodíte na špatné školy.

    Ad 3: Chtějí B1/B2? Proboha, to je snad úroveň základní školy! Že to někdo od ní zapomněl, to není omluva - vždyť je tolik kurzů všech úrovních, kde si můžete angličtinu oprášit!

    Ad 4: Nevím, co se na SVSES vlastně učí za obory, ale ať je to cokoliv, nedokážu si představit, že by se to dalo na magisterské úrovni dělat bez matematiky.

    Ad 5: Proto jste snad na soukromou VŠ šla, ne? Abyste mohla penězi zalepit to, na co nemáte čas nebo co nedokážete udělat schopnostmi nebo pílí. To mi připadá, jako kdybyste šla na oběd do McDonalda a tam se začala rozčilovat, že mají samé hamburgery. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.12.2017 14:29:07, Amalka) Dobrý den,
    rada bych pridala svoje zkusenosti do diskuze. Studium Bc jsem dělala na statni skole ( konkretne na PEF), pak jsem se rozhodla stesti zkusit na SVSES na magisterskem studiu obor strategicky management a mohu Vam rici, ze hned po prvním semestru se rada vratim zpet na PEF hned jak to bude mozne. Hned reknu proc: 1) přednášky jsou pro dalkare v pondělí od 12:00 do 19:00h coz pro člověka co normalne pracuje každý den 8 a vice hodin je dost nerealne ( teda pokud nemá skolu hnedka za rohem) - tim padem Vam škola poskytne jako vstricny krok individualni formu studia, ale uz vam nikdo nerekne, ze na této skole se lide mezi sebou téměř neznaji, ze na obor Vas bude chodit asi tak 5 a ti co na přednášky chodi, vam neposkytnou ani carku z toho co se tam vyucuje, takze prijdete na zapocet, každý na Vas kouka přes prsty a nepozdravi Vas ani klika od dveri, oni tam musí preci každý pondělí sedet, tak nevidi důvod " nechodicum" pomáhat. Na skole je nemozne sehnat vzorove testy, neexistuje primat, nebo nejaky zdroj kam se hazi poznámky, testy, rady atd jako to je na statni skole, kde je tuna materialu. 2) vyucujici komunikuji velice ochotne a rychle ( ale jako všechno ma dve strany tak i tohle) - daji vam tuny materialu co se mate naucit, plus za neucast ještě tak 2 seminárky na každý předmět, kde nejste. Když to reknu otevrene, nikdo se nikdy neucil z knih, každý schanel nejaky " vycuc" na předmět a s tim sel ke zkoušce. 3) Kdo neumi jazyk resp. anlgictinu, tak na tuhle skolu ani nechodte, chteji obchodni angličtinu na urovni B1/B2 ( takže jestli je někdo ze skoly sto let a mel naposledy Rustinu, nebo fakt ma z ajiny jen zaklady, tady je to konecna) 4) matika - docela dost tezka, chodila jsem na doucovatni a bylo me receno, ze stejne priklady mají v Plzni na ZCU, tak muj vyucujici nechapal, za co tedy platim takove skolne. 5) nemluvim o neustalym stresu, protože nikdy nevite co nestihnete, nebo co propasnete a na soukrome skole se za vse PLATI! cokoli si chcete presunout, přendat, udelat jinak - ZAPLAT! 6) makro - doc. Kure - chce jen grafy, vse musite umet vyjadrit grafem je jich asi milion, řekl, ze pokud clovek umi zachytit problematiku grafem a jeho pripadne zmeny, chape situaci a není třeba okecavacek. Takze bych mohla pokracovat az do zítra s tim co je na této skole spatne. Rada: pokud chcete studovat vyberte si nejakou lehci statni skolu, do te skoly chodte, at mate kamarady, materiály, vyberte si skolu kde existuji testy z minulych let, kde se mate o co oprit a ne jen partu podnikatelu, co si jedou na sebe. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.11.2017 15:02:51, Marcela) Dobry den, Tomasi,

    pokud mate čas byt každé pondělí ve škole, tak Ok, pokud ne, čeká Váš řada seminárek z každého předmětu za " neúčast" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.07.2017 14:37:14, Tomáš) Dobrý den,

    mohl by mi prosím někdo říct jak je SVŠES časově náročný? Jestli by dala se školou skloubit zaměstnání na plný úvazek při prezenčním studiu? Děkuji za všechny odpovědi. reagovat zde
    Telefon: 776174012, Email: tomnguyenmcgmailcom


Podobné příspěvky:
  1. Studium na SVŠES - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.