Andragogika


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 30.05.2011 00:37:46, Dajka, zhlédnuto: 2458x, reakcí celkem: 27Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekJaké musí být procento v testech OSP, aby mohl být člověk přijat na tento obor do OU?
Chci to studovat kombinovaně.
Mám ale jen 65%, nevím, zda to bude stačit ke přijetí. Každý rok jskoby měli jiné požadavky, jak jsem koukala do výsledků z minulých let.

Hlásíte se taky někdo?

Email: nux.vomicavolnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2011 12:30:04, Bára) 65% - myslíš jako průměr z těch 3 subtestů, které se psaly na PC? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2011 12:57:52, Dajka) Jo. Průměr.
      50%, 56%, a 90% reagovat zde
      Email: nux.vomicavolnycz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2011 13:23:50, Daniela) Cauky, tak ja mam uplne stejne...v tom součtu a prumeru, nechte jsem preskocila dva priklady v tom logickem a nejak jsem se k nim nevratila, nechapu proc asi stres...a v tom spolecneskem oddilu, cekala jsem neco vice z oblasti pedagogiky ci filozofie a byly tam veci z umelecko-literarni sfery(teda u me) coz mi prislo pro gymnasisty super,ale pro me ze zdravky nic moc:-( nevim, nevim...take cekam a cekam:-( reagovat zde
      Email: sromovadcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2011 18:24:54, Escada) Tento rok byly tyto přijímačky nově, loni byly Scia a tam stačilo myslím 50 percentil,ale letos se nabírá méně lidí. Jinak studium je super reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.06.2011 21:10:40, Dajka) Aha, tak to se asi nedostanu. :(

      Díky reagovat zde
      Email: nux.vomicavolnycz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2011 10:27:09, Daniela) Třeba se dostanes:-) pisi, ze prijmou 30.lidi... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2011 11:41:33, Dajka) Myslím, že mi to ujde právě jen o fous. Na 30. místě jsou až perc. 69-70.
          Docela mě to štve, byl to jediný obor, na který jsem se hlásila. :(
          Takže s VŠ už letos počítat nemůžu, fakt jsem z toho smutná, jak jsem ***á.
          reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2011 15:41:19, Daniela) Tak muj jediny obor to nebyl, studuji jiny obor( latina-psychologie) a andragogiku jsem si chtela dat jako ,,navic"nicmene, jak to tak vypada mozna ukoncim na soucasnem oboru, tak jsem si podala prihlasku jeste na pedagogiku-psychologii presencni (snad ten vysledek z TSP ykompenzuji testem z psychologie) potrebuji totiz ziskat pedagogicke vzdelani a jak jsme zjistila latina neni muj salek kavy, tak by bylo zbytecne na ni zustat a delat jeste zvlast andragogiku, kdyz zatim mam moznost studovat presencne a navic mi uznaji vsechny zk. z psychologie co mam hotove. Budu drzet pesti....treba se nekterym TSP nepovedlo, nekteri treba nedojdou k zapisu, popripade nebyl tak vysoky zajem(i kdyz to nevim:-) kazdopadne dej vedet jak to dopadlo...p.s: pokud vim na UPOL je druhe kolo prijimacek na charitatini a socialni praci (sice to neni andragogika) ale obor krasny...tak kdyby jsi mela zajem at vis, ze neni pro letosek vse ztraceno. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 07:34:17, Dajka) Díky za info.
              Já ale nic jiného studovat nechci, a ani nemůžu.
              Hlásím se na kombinované studium, takže mám omezený výběr.
              :(
              No nic, svět se nezboří.

              Jen ještě zkusím odvolání, už abych se zajímala jak se píše . :) Nikdy jsem to nepsala. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 09:08:57, Daniela) Co se tyce odvolani vetsinou neni nutne, fakulta jedince, kteri splnili podminky prijeti a jsou v prnich mistech pod carou kontaktuje sama, pokud napr. nekdo nedojde k zapisu, nebo neco podobneho, ale pokud mas zajema na strankach filozoficke jsem zahledla ,,doporucena sablona pro prezkumne rizeni" to je odvolani, jen tam prepises hlavicku, misto filozoficka uvedes pedagogicka, pokd mas zasem hodim tady odkaz. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:59:31, Dajka) Jo, s tím odkazem, to bys byla moc hodná. Děkuji.S11 reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 17:36:10, Daniela) Je promin, nevsimla jsem si odpovedi :-) tady to je: http://ff.osu.cz/index.php?kategorie=78&id=4398 reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2011 19:37:39, rini) kde jste,prosím,našla,kolik bude na daný obor přijato studentů?Děkuji. reagovat zde
          Email: pyzamkoseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 09:05:07, Daniela) Pekny den,
            najdete si stranky pedagogicke fakulty, tam jdete na zalozku studium a sekci v studium naleznete zalozku organizace prijimaciho rizeni a tam uz to naleznete, tusim, ze to nazvali ,nejvyssi pocty prijimanych studentu dle oboru". reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 10:00:18, rini) Děkuji za reakci,takhle jsem to taky našla.jen to tam právě není rozepsáno na obory.Pouze např.specializace v ped.-a počet,pedagogika - a opět celkový počet.Právě nemohu přijít na to,jak najít přesný počet na daný obor(jako jste psala na tu andragogiku,že berou 30) reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:15:56, Daniela) Andragogika je studijni program pedagogika KS:-) u tech specializaci je problem...tak je to opravdu v ,,jednom baleni" a o kterou specializaci Vam konkrerne jde? vetsinou berou 15-30. lidi:-) co vim tak na pedagogiku-psychologii (program specializace v pedagogice) berou jen 15, coz je dost smutne kdyz v roce 2009 brali temer 40.lidi, holt stat ,,zkouhl" financovani VS. reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:25:08, rini) Mě jde o dvouobor,zaměřění na vzdělávání,český jazyk-občanská výchova reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:36:31, Daniela) To studovala kamaradka ( celozivotnim vzdelavani) a bohuzel neuspela.
                    Pokud chcete vedet konkretni cislo, napiste na studijni...meli by Vam rici pocet uchazecu i pocet nabiranych studentu. Jaky jste mela vysledek TSP,pokud to neni tajne?(teda pokud se u Vas nekonaly jen obore testy). reagovat zde
                    Email: sromovadcentrumcz
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:45:13, rini) měla jsem 67%...neboli 21 bodů. A proč kamarádka neuspěla,nevíte? reagovat zde
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:51:24, Daniela) 21. bodu? to se nejak prepocitava?mohu prosim vedet jak?Vim, bohuzel nezvladala Cestinu, tusim, ze fonetika byl kamen urazu ( ale da se udelat, znam hodne lidi co uspeli) uprimne myslim, ze ji obor proste ,,nesedl". reagovat zde
                        Email: sromovadcentrumcz
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 11:54:51, rini) No ty tsp testy,byly na body.Za každý oddíl .Za správně zodpovězenou otázku bod.Body vyjely vždy hned po ukončení daného subtestu.Nakonec jsme ještě podepisovali papír,kde byly ty body uvedeny.Jinak procentuelně mám těch 67% celkem.Jinak 90%,67%a 44%
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 12:02:49, Daniela) Aha, no kdo vi jak to budou ,,prumerovat"zda vse ma stejnou vahu, nebo treba vyssi pozadavky budu na verbalni, ci logcickou cast,ale podle me zrpumeruji subtesty tedy Vascih 67% a bude zalezet kolika bodu dosahl uchazec s nevyssim poctem bodu...proste je to ve hvezdach:-) snad Vam to vyjde...jen by me zajimalo co tam tak dlouho delaji:-( ja byla na prijimacky 23.5 a vyslecky zverejni az 15.6....no coment..
    reagovat zde
    Email: sromovadcentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 12:07:35, rini) No přesně!!!Já byla taky 23.5.:)A nechápu,tři týdny čekání?A než člověku odpoví ze studijního,to je taky na dlouhé lokte.Vy jste se tam ptala,na ten přijimaný počet? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2011 13:02:40, Daniela) Ano, psala jsem na studijni a odepsali mi jeste tentyz den, ale psala jsem z unierzitniho mailu, tak mozna proto. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.06.2012 01:42:01, lucc) Ahoj, je to tu ještě živé?:) Dostali jste se?
    Asi si teď procházím tím, čím vy loni, průměr 74% a čekání, čekání, čekání.
    kamarádka, co se hlásila loni(nedostala se), říkala, že jí pak přišel dopis s tím, že může studovat, ale za 8 tis. na semestr, ale to je asi jen pro ty co vyhověli..?
    Nevíte jak to je? díky moc:) reagovat zde
    Email: k.luciemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2012 22:04:19, Michaela) Tak nevím jestli jsem se dostala nikde to nemůžu najít :-( Testy jsem měla 71%, 79%, 100%. Poraďte prosím reagovat zde
      Email: xpisanovamseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2012 15:20:31, lucc) tak to jsi se dostala, gratuluji https://portal.osu.cz/wps/portal/!ut/p/b1/04_SjzS1NLewNDEwNdSP0I_KSyzLTE8syczPS8wB8aPM4p0tHYNcPL1MDS3MPEwNPH2NAz2DzEON3N 3M9XOjHBUBYUJnOg!!/ tady zadej své oborové č. a iniciály reagovat zde
    Email: k.luciemailcz

Podobné příspěvky:
  1. Andragogika - Masarykova univerzita
  2. Koupím státnicové otázky pro obor andragogika z UTB, UPOL aj. - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Andragogika+Sociologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  4. Andragogika - Univerzita Palackého v Olomouci
  5. Andragogika UJAK - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  6. Sociologie+andragogika UPOL - Univerzita Palackého v Olomouci
  7. andragogika a personální řízení - Univerzita Karlova
  8. Andragogika FF UP - Ostatní
  9. Andragogika - Ostatní
  10. UJAK - Andragogika - doktorské studium - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.