Která škola je lechčí


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.06.2011 07:55:33, Qaki, zhlédnuto: 1927x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Jsem teď na zemědělce a fakt mě otravuje, že se musím učit. Navíc v letním semestru jsem udělal jen jednu zkoušku tak musím opakovat rok. Chci skusit soukromou vejšku, ale nevim kde ted berou a hlavně kde to bude fakt jako, abych za ty prachy měl ten papír. Kolega v práci říká že metropolitní je fakt jednoduchá a hlavně tam vůbec nemusim chodit. Ale asi teď už nenabíraj. Taky přemíšlým i o VŠEM. Nebo znáte ještě nějakou jednoduší školu? Kde teď nabíraj?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2011 12:22:59, K) Vy raději nikam nechoďte a začněte přemÝšlet sám nad sebou! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2011 21:54:38, Qaki) Proč? hromada lidí studuje jen pro papír. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2011 17:44:53, Slečna) Doporučila bych Vám vrátit se na ZŠ a zopakovat si gramatiku!. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2011 21:23:45, pela) Pokud v Česku budou lidé, co mají vystudovanou vš a neví, že "myslet" se píše y, tak české školství jde vážně do kytek! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 11:14:25, via) Vstup do politické strany, nech se zvolit do zastupitelstva a pak se nemusíš učit. Jako nula budeš mít problém všude. Jestli chceš hanit soukromé školství, tak se ti to nepovedlo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 11:36:59, miri) juju ty si srandovní :))) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 16:09:16, Robin) Zajímavý příspěvek :) reagovat zde
    Web: http://www.jazykovka.info/pomaturitni-studium
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 20:25:12, Venca87) No jestli je to fór, tak celkem povedený. Nevím, ale VŠ je od toho, aby se člověk vzdělával, tj. se i něčemu přiučil, takže bez učení to moc asi nepůjde. Na MUP chodím a tam to moc zadarmo taky není. Je pravda, že tam chodit nemusíš, ale teď třeba dělám zkoušku, kde se musí naučit tři knihy (dějiny tří zemí), takže to by se Ti asi nelíbilo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 20:38:04, jitrenka) Jen představa, že takový člověk někdy může "nosit titul", je pro mě prostě nepředstavitelná. Bohužel vím, že se to děje..., ale potom chraň nás všechny pán bůh. PS: jen pro upřesnění Tvého údivu "co s tím má gramatika společného?" mohu odpovědět jednoduše. Znalost gramatiky patří k základnímu vzdělání, tak se prosím nepouštěj do vysokoškolského..... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2011 17:08:36, Qaki) sem technický tip, tak mi takovýhle věci jako gramatika nejdou ani mě to nikdy nebavilo. V práci kterou ted dělám si ve skutečnosti bohatě vystačim s průmkou a anglinou na solidní úrovni. Česky se tam bavím jen s kolegama nebo ukáčkama. Takže gramatika je mi nanic. Na VŠ jsem to šel jen tak skusit a zjistil že mě nebavi učenise něčeho, co nechci dělat. Jenže narazil jsem na realitu: nějakej tydýt co má xy titulů si vimyslel, že na tu moji pozici chce lidi s VŠ. Jinde zase chtěji praxi. Takže ted hledám něco lechkýho - abych měl čas na práci a zkoušky nebyli těšký - třeba aby se dali s tahákem. A taky abych si moh teď ještě podat přihlášku. Jedno jaký obor. Ale aby to bylo v Praze a okolí. Tím sem se nechtěl dotknout nikoho ze soukromky. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2011 20:39:56, Profesor Hrbolek) technický tYp, jen tak Zkusit, si vYmyslel, leHkýho, zkoušky nebylY těŽký, se dalY, si mohL

      Kroupo, obyčejný diktát z mateřského jazyka českého, pět............


      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.06.2011 08:16:30, P) Trapná provokace...nevěřím, že někdo s takovým pravopisem by byl vůběc zaměstnán někde, kde má někdo (z kolegů) vzdělání vyšší než základní. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2011 00:57:20, Qaki) psal jsem to vážně. Jako student bez skušeností asi nevíte že v ČR existujou firmy kde komunikačním jazykem je aj. u nás se třeba na češtinu nehraje. už jen proto že náš šéf a 1/3 kolegů jsou cizinci co česky nerozumí. ale i proto že v komunikaci se zahraničím moc češtinu nevyužijem. kdo se nedorozumí u nás v aj a nemá technické znalosti, tak ten nemá šanci i kdyby měl sebevitříbenější češtinu. vidím že tady jsou lidi schopní jen kritizovat gramatiku. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2014 11:56:37, leo) To tě, ale vůbec neomlouvá, narodil jsi se a vyrostl v České republice, je to tvůj národní jazyk a proto jej máš ovládat bez těch prasáckých chyb. Mě skutečně udivuje jací hlupáci se v dnešní době snaží studovat vysokou školu. OMG reagovat zde
        Email: eldergodseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2014 15:31:43, Inkvizitor) Pominu fakt, že jde o starou diskuzi a tedy už původní pachatel (nebo možná troll) dávno odešel do křemíkového nebe a budu reagovat, jako kdyby toto četl.

          Naprosto souhlasím s tím, že píše jako dobytek. Výmluvy "u nás se píše anglicky" jsou skutečně směšné, protože je více než pravděpodpobné, že jeho angličtina je stejně prasácká jako jeho čeština. Jestli někdo nedokáže pochopit gramatiku mateřského jazyka, kde by se v něm vzalo pochopení jazyka cizího... reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠE nebo soukromá VŠ, která škola má hlubší zaměření v oboru, možnost studia v zahraničí? - Výběr vysoké školy
  2. Škola - Ostatní
  3. SVŠE, VŠFS či jiná škola? - Výběr vysoké školy
  4. Jaká škola ja nejtěžší a proč? - Výběr vysoké školy
  5. Předpoklady pro studium IT/Další škola - Výběr vysoké školy
  6. právní specializace MU kombinovane+jina vysoka skola??? - Informace o studiu
  7. Která škola je lepší???? - Ostatní
  8. Která škola je dobrá záchrana - Výběr vysoké školy
  9. Škola na informatiku - Výběr vysoké školy
  10. Vysoka skola zamerena na IT - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.