Přijetí na UJEP - FSE 2011


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 13.06.2011 17:23:44, Nika, zhlédnuto: 1588x, reakcí celkem: 17Reagovat na příspěvek
Ahoj, zajímalo by mě, kolik bodů by mohlo stačit k přijetí na FSE. Takže kdo letos dělal přijímací zkoušku pro prezenční formu studia, napište, kolik jste měli bodů :) Ať se dá udělat nějaký předběžný závěr a člověk potom ví, s čím má počítat :)

Email: verca.kudyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2011 17:55:31, Lojzimír) Myslím, že si stejně budeme muset všichni počkat...Přijde mi, že jsou všichni strašně tajemní...:) reagovat zde
    Email: qdickcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2011 18:05:19, Martí) Ahoj..kolik jsi měla bodů ty? Já měla 77 celkem, což je podle mě málo:( reagovat zde
    Email: KonradovaMartinaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2011 20:02:11, Nika) Ahoj, já měla 79 celkem a právě se také celkem bojím, že to bude málo :( Na jaký obor jsi dělala ty přijímačky? reagovat zde
      Telefon: 5306093, Email: verca.kudyseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2011 20:08:12, Martí) Dělala jsem je na sociální práci a dneska na sociální pedagogiku, ale to ještě nevím kolik mám bodů. reagovat zde
        Email: KonradovaMartinaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2011 20:12:54, Nika) Mohu se ještě zeptat... Nevíš náhodou, jak je to s tím dokládáním kopie maturitního vysvědčení? Kam to mám poslat nebo jestli to tam musím donést osobně? A podle mě tě na ty sociální práce vezmou, četla jsem, že snad loni stačilo 42 bodů... :) reagovat zde
          Telefon: 5306093, Email: verca.kudyseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 07:27:35, Martí) No já nevím, doufám že to stačit bude. Na jaký obor ses hlásila ty? Jinak to maturitní vysvědčení (úředně ověřený) pošleš na studijní oddělení té fakulty na kterou se hlásíš do termínu, který si zadá ta fakulta nebo ten obor :) reagovat zde
            Email: KonradovaMartinaseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 12:17:22, Nika) Já se hlásila na finanční management... A jak ti dopadla maturita? Jsi spokojená? reagovat zde
              Email: verca.kudyseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 13:05:54, Martí) Se vším kromě němčiny jsem byla spokojená. Celý 4 roky jsem nejlepší ze třídy a teď mám kvůli didaktickýmu testu 3 :-/....a co ty? :) reagovat zde
                Email: KonradovaMartinaseznamcz
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 13:14:51, Nika) No mě se zase nelíbil didaktický test z češtiny a ta němčina mi přišla celkem jednoduchá. A celkově se známkami jsem spokojená :) Na jakou jsi chodila školu? reagovat zde
                  Telefon: 5306093, Email: verca.kudyseznamcz
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 13:33:32, Martí) Mě ta čeština zase přišla jednoduchá. Chodím na zdrávku do Mostu, Ty? Jsem pěkně nervózní z těch přijímaček...bojím se že mě nevezmou... reagovat zde
                    Email: KonradovaMartinaseznamcz
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 13:56:13, Nika) No já jsem dokončila SOŠ v Libochovicích - obchodně podnikatelská činnost. Já jsem také nervózní... Jestli mě nevezmou, tak se musím odstěhovat do jižních Čech :( Ale tak pevně věřím, že to snad vyjde... Přes 70 bodů je podle mě docela dobrý výsledek. Určitě nás obě vezmou :) reagovat zde
                      Email: verca.kudyseznamcz
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 13:59:33, Martí) Kdyby aspoň byla někde nějaká hranice úspěšnosti, kolik bodů stačí na přijetí, ale nikde to neni :/ reagovat zde
                        Email: KonradovaMartinaseznamcz
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 14:03:32, Nika) Není no :( A skoro nikdo nechce své výsledky prozradit, takže člověk nic neví no :(
                          Email: verca.kudyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2011 14:11:30, Martí) Taky si myslím... reagovat zde
    Email: KonradovaMartinaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.07.2011 23:05:30, Evi) Lidi uklidnete se, ja mela 64 bodu pac jsem pekne zes.rala matiku a taky jsem se dostala. Necekala jsem to teda absolutne, ale vyslo to a jsem jedine rada :D reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. FSE - UJEP potřebné body k přijetí(odhadem) - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. UJEP - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  4. Počet bodů pro přijetí na Mendelku - Mendelova univerzita v Brně
  5. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  6. Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu - Mendelova univerzita v Brně
  7. bodova hranice pro prijeti - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. UJEP FSE - socialni prace - prijmacky - body - Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
  9. Šance na přijetí na JU - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.