Fakulta informatiky a statistiky


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2011 15:43:14, Ondřej, zhlédnuto: 3259x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěl bych se zeptat, když mám z přijímaček na fakultu informatiky a statistiky 110 bodů (matematika 70, angličtina 40) a dnes mi přišlo, že nejsem přijat z důvodu neprospěchu u přijímací zkoušky, jakou mám šanci na odvolání? Loni prý stačilo k přijetí 80 bodů (40 a 40) a letos je to málo? Je někde zveřejněna bodová hranice? A ještě bych se chtěl zeptat, pokud se k zápisu nedostaví všichni přijatí, nechávají si tu nevyplněnou mezeru na 2. kolo, nebo přijímají nepřijaté z 1. kola? Předem moc děkuji za odpovědi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2011 15:48:32, Katka) Ahoj,
    nebyl jsi přijat, neboť jsi nesplnil základní podmínku, a to mít z každého předmětu nejméně 50 bodů a proto myslím, že máš těžko šanci na odvolání... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2011 16:22:06, Lucka) Loni bylo 40 a 40 na Informatiku a 50 a 50 na všechno ostatní. Na jaký obor se hlásíš? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2011 16:26:46, Ondřej) Právě na Informatiku. Dost mě to namíchlo, protože loni bych se nakrásně dostal a navíc na studijním oddělení mi bylo řečeno, že bodová hranice přijetí se prakticky nemění. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2011 16:29:51, Lucka) Aha, tak to je divné, dlouhodobý trend na celé VŠE je , že se ty hranice snižují, ne zvyšují... ale je možné, že to třeba někdo loni zkritizoval, přeci jenom obecný standard je minimálně těch 50.. Každopádně se zkus odvolat, ale vidím to bledě, když jsi nesplnil tu základní podmínku, ta volná místa si spíš nechají do toho druhého kola si myslím :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 00:07:49, ­) Zde http://fis.vse.cz/minimalni-bodove-hranice-pro-prijeti-na-fis-bakalarske-studium/ je informace o minimální bodové hranici 40/40 pro obor informatika z minulého roku a do dneška jsem na stránkách fakulty nedohledal žádnou novou podmínku stanovenou děkanem. Mám celkem ještě o 13 bodů víc a se stejným výsledkem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 11:34:26, Lucka) Ja bych asi se snažila zjistit přes referentku, jak je ta hranice letos, každopádně totiž myslím, že by to měli veřejně oznámit i teď, aby to bylo transparentní, všude jinde to zveřejnili reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2011 11:51:46, Veronika) referentky na VŠE vědí kulový.. mě se taky v březnu dušovala, že se hranice nemění, že mi bude stačit 120 na přijetí na magistra.. a měla jsem 130, hranice jsem splnila a stejně nepřijata, brali od 155... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.07.2011 15:44:04, Janina) Poslal jsi tedy odvolání? já mam z angličtina 48 a z matematiky 70, a poslala jsem odvolání, nevim jetli mam šanci. . .ale za zkoušku to rozhodně stojí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2013 20:05:26, Eva Závůrková) Zdravím,
    nahoře jsi psal o přijímačkách, které jsi dělal. Chci se zeptat, jestli nemáš nějaké materiály, ze kterých ses připravoval popř. vzorové testy. Na internetu je totiž bohužel jen jedna verza pro každý předmět.
    Předem díky za odpověď a přeji krásný den. ;) reagovat zde
    Email: eva.zavurkovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2019 14:29:45, Aneta) Ahój! Jak to nakonec dopadlo?

    Napadlo mě, že pokud tehdy byla hranice získat 50 procent minimálně z obou testů - a pokud po odvolání mají šanci na přijetí pouze ti, kteří nebyli přijati z nedostatku kapacity (jak je toto citováno na webových stránkách vše)
    - tak to není pravda, ne? Vysvětlím jak to myslim.

    Pokud ti, jenž dosáhli hranice (50%) jsou automaticky přijati do studia a ti, kteří nesplnili nejsou přijati do studia - a bodová hranice se shoduje s minimální úspěšnosti testu ( nutnost získat minimálně polovinu z obou testu a zároveň bodová hranice pro přijetí do oboru je takypolovima z testů)
    - tak nevznikne místo pro ty co se nedostali pro nedostatečnou kapacitu.

    Tímto jsem se sáhodlouhé chtěla zeptat, jestli během tvých přijímaček nesnížili bodovou hranici a ty jsi se dostal má odvolání.
    S pozdravem, reagovat zde
    Email: lenka.kocalkovagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. potrebny percentil na VŠE, fakulta informatiky a statistiky (fis) - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Vaše zkušenosti se studiem informatiky - Výběr vysoké školy
  3. Fakulta statistiky a informatiky na VŠE - Informace o studiu
  4. VŠE - fakulta informatiky a statistiky nebo podnikohospodářská? - Výběr vysoké školy
  5. FAI - přijímací řízení na fak.informatiky - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  6. Studium informatiky/programování - Výběr vysoké školy
  7. Doučení Statistiky VOŠ 1. roč. - Ostatní
  8. VŠE- fakulta managementu vs. národohospodářská fakulta - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Pomoc se zkouškou ze statistiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. Výběr oboru Informatiky - Datový analytik - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.