B.I.B.S. Je tu někdo, kdo studuje???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.08.2011 16:47:04, Veverka, zhlédnuto: 2066x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
od října se chystám tuto školu studovat a mám pár otázek na ty, co již nějaké zkušenosti s touto školou mají, tak prosím, pokud tu někdo takový je, ať se ozve:) A kdyby tu byl i někdo, kdo od října bude teprve nastupovat do Brna jako já, tak by to taky bylo fajn:D Děkuji moc všem:)

Email: VevikovaPseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.08.2011 08:39:28, latyka) Ahoj,když jsi posílala přihlášku,přišel ti zpátky nějaký potvrzovací email a za jak dlouho od podání přihlášky?Já odesílala o víkendu a zatim nic nepřišlo,tak jestli neni někde nějaký zádrhel.Jinak já bych ráda taky nastoupila tento rok,ale do Prahy S13 reagovat zde
    Email: malazvolnycz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.09.2011 16:27:32, Martýsek) :)ahoj, já budu taky letos nastupovat do Prahy, tedy pokud udělám přijímačky, jdu na ně 16.9. a ty? Kdybys chtěla pokecat, tak můžeš napsat na mail mart.dobruskaseznamcz byla bych ráda. . . reagovat zde
      Email: mart.dobruskaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 21:44:15, Jitka) Dobry den, je tu, prosim, nekdo, kdo studuje BIBS? Dekuji za odpoved... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2013 23:25:09, na...otazku...odpoved) ne reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 01:34:33, Bibsik) Ahoj známá ho studovala, je to hodně lehká škola, zkoušky si můžeš dělat kdykoli přes internet v kterémkoli čase v roce a pokusů kolik jen chceš.
    Ale ty testy byly tak jednoduchý že to googlit ani nemusela.
    Raději bych do těhle malejch soukromek nešla, je to velkej risk.
    Zkus raděj něco víc na úrovni, třeba MUP UJAK nebo VŠFS prostě opravdický univerzity jako z USA. S10 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2013 16:00:37, Komanč) Trošku mystifikace:

      1.) Zkoušky se nedělají přes internet, ale přímo ve škole na k tomu vyhrazené učebně s počítači, na kterých nejde pustit nic jiného než právě ten test (internet je tam naopak zablokovaný). Úspěšnost u zkoušek je cca 75%, což je sice dost, ale nevymyká se to až tak moc standardu.

      2.) Nazývat školu malou když má okolo 3000 studentů je taky trošku mimo (vzhledem k průměrné velikosti soukromých škol).


      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2013 16:02:49, Komanč) Ještě doplním že doporučovat UJAK místo BIBS už je opravdu totální úlet (proti té VŠFS nic nemám):

        http://www.lidovky.cz/univerzite-j-a-komenskeho-hrozi-omezeni-programu-kvuli-kvalite-vyuky-1z2-/veda.aspx?c= A110203_103722_ln_veda_pks

        http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/univerzita-jana-amose-komenskeho-ma-problem-nesmi-prij imat-studenty.html reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2013 13:43:51, Socan) VŠFS je podobně kvalitní jako UJAK.
          "Potřebujete vysokoškolský diplom, ale nechce se vám jezdit až do Plzně? Zkuste to na soukromé Vysoké škole finanční a správní v Praze. I tady se údajně rozdávají tituly za několik měsíců."
          (zdroj Blesk 23.10.2009)
          další zdroj:
          http://zpravy.ihned.cz/cesko/c1-44842060-nekteri-vlivni-politici-vystudovali-prazskou-vsfs-opravdu-velmi-rychle


          +Komentáře bývalých pedagogů VŠFS, kteří hovoří přímo o tiskárně na diplomy a celkově velmi nestandardním studiu.
          ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2013 13:52:54, Socan) Pro pobavení, pár absolventů VŠFS:

    "V závěru díla Miloslava Vostrá uvádí, že na demokracii je nejcennější politická kultura.

    Po volbách v roce 2006 se podle ní v Česku nezvýšila.

    "Jednoznačným vítězem se nestala žádná z politických stran, ale politický marketing," dodává na závěr práce poslankyně.

    Aktuálně.cz před časem zjistilo, že si tato poslankyně nechává celá léta ve sněmovně vyplácet příplatek na bydlení v plné výši 17 tisíc korun, přestože má trvalé bydliště nedaleko Prahy, sotva půlhodinu cesty od sněmovny."

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=706026

    .................................... .........

    "Trapné! Ale titul nevrátím

    Vysoká škola finanční a správní už dříve uvedla, že Svobodův případ je takového rázu, že kdyby to vysokoškolský zákon umožňoval, politik by o titul přišel.

    Poslanec však neuvažuje nejenom o vrácení pochybného titulu, ale nehodlá z případu vyvodit ani politickou odpovědnost, tedy že by se například vzdal poslaneckého mandátu.

    Svoji opsanou diplomovou práci totiž nepovažuje za podvod."
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=703266
    .............................................. ........

    Tihle dva experti byli z ČSSD A KSČM, ale nejvíc lidí (pochybně studujích) na VŠFS bylo z ODS (Vodrážka a spol) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2013 14:00:05, Socan) Jj, UJAK je svinstvo-jeden link za všechno:

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=654605


    Ale ani ta MUP nebude asi o moc lepší.:

    Rektor MUP p. Klíma: "Každý má mít možnost studovat na VŠ, méně náročné školy mají smysl, dávají totiž možnost těm méně nadaným".

    Takto jedna slečna modelka prezentuje svoje studium MVES na jednom portále - "Dovolenou jsem si dala dárkem za bakalářské zkoušky na vysoké škole. Dokončila jsem úspěšně studium mezinárodní diplomacie. Byla to makačka, měsíce nad knížkami, ale stálo to za to. Jsem bakalář."

    Nechápu, jak někdo, kdo ani neví, jak se jmenuje obor, který studuje, ho může vůbec dokončit:D...(pro upřesnění-rozhovor proběhl na stránkách deníku Super dne 1.8. 2013)

    Slečna modelka měla na mysli asi něsíce nad knížkami o módě, jakej výstřih bude nejlepší.
    ;)
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:04:28, Karlíto) Ahoj, přikládám reference, které od studentů BIBS dostaly nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Na 86. místě THE-WUR za rok 2012 se umístila skutečně univerzita se zkratkou NTU. Jenže ta zkratka znamená Nanyang Technological University se sídlem v Šanghaji. Nottingham Trent University se neumístila-a právě tímhle uchazeče krmí, že budou pod záštitou prestižní britské školy! A ta škola, pod kterou jsou, stojí v GB za velké hnědé! Je ještě daleko mín prestižní a uznávaná než VŠE, ČVUT, VŠCHT, UK, MU nebo UP!! Podvodníci! Škola absolutně k ničemu!! Hrůza, parodie... I člověk s VŠCHT má větší šance sehnat dobrý místo v lepší firmě s ekon. zaměřením než člověk z BIBSU, kterej neprošel přijímačkama a studium pro něj byla těžká parodie!!

    Docela mě děsí ten velký počet nezaměstnaných mých známých z týhle školy. Ale šel jsem sem nakonec taky, aspon jsem se nestresoval s prijetim:D je to tady pohoda klídek tabáček :D Takhle vysmátej jsem nebyl snad ani na střední :D lehká cesta k diplomu bude snad pro studenty taky plus.

    Výborný styl zkoušek. Můžete si je dělat v klidu v průběhu roku. Nehraje se na zápočty. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Studuje tu nekdo zubni lekarstvi - Informace o studiu
  2. Někdo kdo se dostal do prváku na obor Angličtina pro hospodářskou praxi ? - Univerzita Pardubice
  3. Máte někdo zkušenosti? - Akcent College
  4. Jdete někdo na Biochemii na UK v Praze? - Univerzita Karlova
  5. Oceňování nemovitého majetku - studoval někdo? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  6. kde se studuje? - Ostatní
  7. pomůže někdo s obtížným rozhodnutím!?? - Výběr vysoké školy
  8. někdo na VŠCHT do Tábora? - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  9. Jak se vám studuje, dálkaři? - Ostatní
  10. KDO JDE STUDOVAT NEBO STUDUJE ŽURNALISTIKU NA UPOL - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.