přijímačky na Policejní Akademii ČR


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.08.2011 16:56:48, prijimackypacr, zhlédnuto: 1672x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Nabízím kompletní přípravu na přijímací zkoušky na bakalářské studium bezpečnostně právních studií na Policejní Akademii ČR v Praze. Příprava spočívá v individuálních konzultacích a poskytnutí okruhu otázek k přijímačkám. Jsem z Prahy. V případě zájmu mne kontaktujte na prijimackypacrseznamcz.

Email: prijimackypacrseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2014 07:58:31, anička) už jsem to psala do jiné diskuse, tento človíček PRIJIMACKYPACRSEZNAMCZ zde vystupuje jako TESTY2014 TESTY2013 atd.

    je to podvodník, neveřte mu ani slovo, ukázkové řešení co vám pošle je to jediné a poslední co byl schopen vyřešit

    až zaplatíte dobírku nebo dokonce jako já platbu předem, budete se divit, co jste si to koupili

    opravdu pozor na to od koho kupujete, já jsem nakonec musela koupit podruhé od normální firmy, přesně jak se tady píše, protože o studium na pačr opravdu moc stojím reagovat zde
    Email: wolfelovigmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2013 12:32:20, Přijatý) POZOR prodává nekompletní řešení někdy z roku 2008, které absolutně nesedí na aktuální příjímací zkoušeky NEKUPOVAT !!! pOZOR

    pokud se chcete na školu dostat jako já, tak má te jedinou šanci objetovat pár stovek a koupit si JEDINÉ ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ, které najdete na www.pacr.cz S11

    já ho koupila a jsem tu, takže názorný příklad reagovat zde
    Web: http://www.pacr.cz

Podobné příspěvky:
  1. Prodej učebnice - příprava na přijímačky Policejní akademie ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Policejní Akademie ČR v Praze - přijímačky na Bc. - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Příjímací zkoušky na Policejní Akademii Praha - Stačí vypracované otázky? - Policejní akademie České republiky
  4. Vypracované otázky na Policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  5. Chcete studovat Policejní akademii ČR v Praze? - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Přijímačky na Policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  7. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  8. Materialy pro.studium na policejni akademii - Policejní akademie České republiky
  9. kam po policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  10. Přijímací řízení na Policejní akademii České republiky 2017/2018 - Policejní akademie České republiky

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.