Pomoc se zkouškou z matematiky - 1000 kč

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.08.2011 15:33:27, Dario666, zhlédnuto: 2125x, reakcí celkem: 9Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj potřeboval bych někoho, kdo by mi pomohl při zkoušce z matematiky 2, zadání bych posílal přes MMS a ty mě výsledky zpět.... Na účet pošlu 1000 kč. napiš na dario666seznamcz dík moc

Email: dario666seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.03.2014 16:10:17, monika) Ahojky taky hledám někoho ,kdo by vypomohl se zkouškou z matematiky přes mms a ráda ho odměním díky za nabídku ? reagovat zde
    Email: mona.33seznamcz, Web: mona.33@seznam.cz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.03.2017 11:37:14, Ivana) Dobrý den, budeme psát test z matematiky (4. ročník gymnázia), nějak už matiku nezvládám (nematuruji z ní). Proto bych rád zadání ofotil a někomu schopnému odeslal zadání. Test trvá cca 1hodinu, stačí mi spočítaná půlka, nebo větší půlka.jsem ochoten dát 500-600 za správně spočítané příklady. Zálohu odešlu předem, domluvíme se.. pošlu vzorový test.. více na: iviivanaseznamcz reagovat zde
    Email: iviivanaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.06.2017 18:17:01, Monika) Ahoj, nabízím pomoc při testech z matematiky :). Vypočítám váš test a pošlu před messenger zpět :-). Cena: SŠ písemka (libovolná lze délky) 300-500kč, VŠ písemka: 1000kč :)) reagovat zde
    Email: moninka17seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2018 10:59:17, Lucie J.) Ahoj,
      ráda by jsem se zeptala, zda nabídka pomoci při testu je stále aktuální? :)
      jednalo by se o matematiku VŠ. Mohu zaslat i vzorové testy? :)
      témata jsou :

      1. Chyby v numerických výpočtech, metoda půlení a metoda prosté iterace pro řešení jedné rovnice pro jednu reálnou neznámou
      2. Metoda prosté iterace, Newtonova metoda a její modifikace pro řešení jedné rovnice pro jednu reálnou neznámou
      3. Normy matic a vektorů, výpočet matice inverzní
      4. Řešení systémů lineárních rovnic se speciálními maticemi a číslo podmíněnosti matice
      5. Iterační metody řešení systémů lineárních rovnic
      6. Metody řešení systémů nelineárních rovnic
      7. Lagrangeova interpolace polynomy a kubickými splajny, Hermiteova interpolace polynomy a Hermiteovými interpolačními kubickými splajny
      8. Diskrétní metoda nejmenších čtverců, numerické derivování
      9. Klasická formulace okrajové úlohy pro ODR 2. řádu a její aproximace metodou sítí
      10.Numerická integrace. Variační formulace okrajové úlohy pro ODR 2. řádu
      11.Diskretizace variační úlohy pro ODR 2. řádu metodou konečných prvků
      12.Klasická a variační formulace okrajové úlohy pro ODR 4. řádu
      13.Diskretizace variační úlohy pro ODR 4. řádu metodou konečných prvků

      Budu velice vděčná za brzkou odpověď.

      Přeji krásný den
      Lucka :) reagovat zde
      Telefon: 603725509, Email: luca40seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.12.2017 10:47:07, Hyperaktivni.veverka) Ahoj, je to zatím předběžné, ale potřebovala bych pomoct při maturitě z matematiky. V květnu budu mít 3.pokus ze 3... Jelikož jsem dálkař, už jsem hromadu věcí zapomněla a nějak se do toho nemůžu dostat. :( Je mi jasné, že pokud matematiku nedám přijdu o práci. :( Zajistila bych si i nějaké sluchátko nebo další věci k tomu potřebné. Finanční odměna je samozřejmostí! Na ceně bychom se domluvili. Pokud budu mít jistotu, že mi pomůžete, jsem ochotna částku navýšit. Mnohokrát děluji za nabídky. :) reagovat zde
    Email: Hyperaktivni.veverkaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.12.2018 11:51:45, šprt) Ahoj,

      studuji MAtfyz a tak si dovoluji tvrdit, že jsem v matice dobrý. Matematika je můj život, podle to ho taky vypadám a není divu, že jsem doposud ženu intimně nepoznal. Ani polibek, dotyk , pohlazení, prý vypadám jako úchyláček, deviant, pošuk, podivín či vágusem mě nazývají. Na internetu jsem viděl ledacos, teoreticky bych to měl zvládnuté, takže dívka mi nemusí nic platit, takže zálohově předem kuřbu a ližbu, prstová erotika. Po úspěšném zvládnutí zkoušky bude následovat kompletní sex, soulož se vším všudy, bez ochrany (jsem zdravej). O chlapce nemám zájem. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2019 08:49:40, hanička) Nějakej kontakt by byl ? Přistoupím na tvoje podmínky, mě už nic nepřekvapí. Já už toho v sobě měla...takže nějaký miniptáček mi nerozhází a ano, můžeš mi to tam pustit naostro. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.09.2018 23:37:35, Stanislav Kovac) Ahoj. Jmenuji se Stanislav Kovac z Praha 4. jsem dostal obchodní úver ve výši 25,000.000 Kc (cca: 970,000 EUR) od Peter Krajcovic (senatorrpwalterhotmailcom, http://spkinvestment.com/). Je to seriózní veritele. reagovat zde
    Email: stanoslav1986seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2018 17:41:46, Lukáš) Ahoj, najde se tu pomocník pro zkoušku VŠ matematiky 3 na nadcházející zkouškové? Rád se odměním!
    Pro bližší info napiš mail. Budu se těšit na spolupráci! reagovat zde
    Email: lukminekseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. pomoc s testem z matematiky - Ostatní
  2. Pomoc se zkouškou statistika - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Pomoc s testem z matematiky - Ostatní
  4. Pomoc při testu z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  5. Pomoc se zkouškou - Matematika - Zkoušky, zápočty, státnice
  6. Test z matematiky - pomoc - odměna jistá - Ostatní
  7. Pomoc se zkouško z matematiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  8. Pomoc při zkoušce ze statistiky - Zkoušky, zápočty, státnice
  9. Pomoc se zkouškou - Zkoušky, zápočty, státnice
  10. 1000,- za návrh názvu firmy - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.