...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.07.2005 13:00:14, daisi, zhlédnuto: 339x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Ahojda, už jsem skoro rozhodnutá, ale mám porád docela dilema - dostala jsem se do Brna i do Prahy na práva a newim kam..., možná někdo zkušenější poradí - dík moc:)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2005 19:09:12, daisi) ahojda, byly tam semé chuťovky - nemyslím si, že má smysl se na tuto část nějak učit, nikdo nemá v hlavě encyklopedii, byla tam čeština, zeměpis, fyzika, sociologie, dějiny, kultura, právnické pojmy... radím ti se zaměřit na logiku, na tohle se skutečně nelze připravit, některé otázky byly triviální, jiné naprosto stupidně složité...S05 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2005 18:22:25, aja) ta otázka ohledně kulturního přehledu byla pro daisy přehlédla jsem se .... pardon :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2005 17:04:13, Tlapka)
    PRO AJU:

    Ja jsem do Brna prijimacky nedelala, ale kamaradka mi rikala, ze v tom vseob. prehledu byly takovy chutovky jako "kdy se konaji nespory" apod. :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.08.2005 16:31:59, aja) Tlapka poslední otázka a pak už ti fakt dám pokoj :o) Vzhledem k tomu, že se loňské testy do Brna objeví na jejich webu až v listopadu a já bych se ráda připravovala už teď mohla bys jenom lehce nastínit co bylo v tom kulturním přehledu ? Přepokládám dějiny, filozofie, literatura ?? Můžeš si vzpomenout třeba na nějaký příklad otázky ? Naposledy díky moc ! :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.07.2005 15:33:29, Janika) Radim ti Brno. V r. 1991 jsem se dostala n prava do Prahy a z fakulty jsem s hruzou odela kvuli korupci a pomerum, do kterych se promitaly drivejsi "struktury" Brnenska fakulta je nova, zalozena po revoluci, moderni a bez zatezujici minulosti. V 19 mne take spis zajimalo to, ze se muzu "flakat" a nemusim chodit na prednasky a ze ziju v Praze, ale ted v 32 bych nevahala. /prave jsem se vratila z prac. obeda se 2 spoluzaky, nyni zavedenymi advokaty v Praze, kde jsme se mimo jine take o PF UK bavili a poradili by ti , myslim totez. . Navic PF MU je mezinarodne lepe hodnocena.
    reagovat zde


Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.