MUP nebo VŠEM?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.10.2011 09:07:10, Nikola, zhlédnuto: 3692x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekChci studovat na soukromé škole, ale nevím která je nejlepší co se týká uplatnění a průběhu studia. Chci jen to nejlepší, něco se naučit a né to jen proflákat. Prosím o radu mam zkušenost jen z veřejné školy:(

Email: nicitaxxseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2013 15:56:11, Quido) MUP!! Na Všem můžeš dělat zkoušky kdykoli v průběhu roku a jen ponetu máš čas to vygooglit to není škola to je bordel. Na MUP se před testem musís aspon den učit takže ti to nidko nedá bez učení. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 13:10:57, klik) co to meleš ty ***e a ty máš co? univerzitu ***nosti? meješ záchody a nemáš ani na úroveň soukromý? hlavně si tu vymysli, že jsi mudr. a podobný bláboly, jenže mudr. by nepsal takový srač_ky jako ty!!! ten má úroveň. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 14:19:10, Quido) Já jsem na MUP a vím moc dobře co děláte na Všem zkoušky můžete dělat kdykoliv a ponetu takže to googlite! My na MUP se musíme učit! A já chodím na mezinárodní obchod a budu ing. pak mi budeš leštit body sedláku. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 14:35:27, jan) ing. na soukromej...opravdu suprový!! a že neumíš ani napsat správně titul :D tos mě dostal...ani nevíš co jako budeš haha reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 14:38:11, Quido) Čemu se divíš sedláku. Na MUP jsou obory kde budeme ing. k tomu ještě nemusím chodit na tu vaši googlovací Všem abych jim byl. cha S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 15:07:09, Quido) Už sis to zjistil sedláku? Sem rád že uznáš chybu. Z MUP už taky odcházej ing. jako z toho špatného UJAKu a ještě horší Všfs a Všem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2013 15:28:32, jan) debíílku - není ing. ale Ing. - jsi úžasně dutej reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2013 17:59:48, moulis) Kámo, vysokoškolský titul ing. či Ing. lze psát oběma způsoby. První písmenko nemusí být velké! reagovat zde
        Email: moulisseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.01.2014 22:06:42, Montezuma) Nezlobte se, ale to je opravdu otřesná úroveň diskuse. Pokud v současnosti studují na soukromých vysokých školách lidé s takovými vyjadřovacími schopnostmi, bude v budoucnu zle. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2014 22:00:29, x) Ano, studují. Ekonomické hovadiny dnes studuje skoro každý. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.03.2014 21:43:52, Hanka K.) Na soukromých školách jsou především obory, které mají líbivé ekonomické názvy (aby nalákaly uchazeče), jejich obsah však bývá povětšinou žalostný, stejně jako znalosti samotných absolventů, úroveň důležitých kurzů (pakliže jsou vůbec přítomny) je totiž zcela podřízena nižším schopnostem, menším časovým možnostem a intelektu studentů. Na jedné takové škole jsem kdysi učila, takže bych mohla povídat. Studovat takovou školu není žádná výhra, a proto na takovéto instituci lepší studenty de facto nenajdete. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.02.2015 12:49:46, Petr) Na vysokých školách žádní takoví lidé nestudují, příteli. Myslím, že bychom měli přestat hrát tu hru, že věříme, že MUP nebo VŠEM jsou vysoké školy. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. IES UK, VŠE, ESF MU nebo VŠEM - Výběr vysoké školy
  2. ????VSEM nebo Skoda Auto VS???? - Ostatní
  3. VŠEM - studium - Výběr vysoké školy
  4. Upřímná recenze na VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  5. Zkušenost studenta z VŠEM - Vysoká škola ekonomie a managementu, a.s.
  6. MBA - VŠEM nebo LIGS - Výběr vysoké školy
  7. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  8. Prezenční nebo kombinované studium na VŠEM a MBA pro absolventy? - Informace o studiu
  9. FIS VŠE - Matematické metody nebo Statistické metody nebo Statistika a ekonometrie? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. Studium VŠEM - hořká zkušenost - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.