VSFS - zkusenosti... hruza


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.10.2011 12:59:59, Irena, zhlédnuto: 1660x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekMili studenti, ucil jsem na VSFS nejaky cas a potvrzuji slova byvale studentky z tohoto blogu:

http://horinkova.blog.idnes.cz/c/182130/Studium-na-soukrome-vysoke-skole-nizsi-kvalita-za-vice-penez.html

R adeji se skutecne dobre pripravte a udelejte prijimacky na nejakou kvalitni verejnou skolu. Soukrome chteji jen Vase penize a je jim ze srdce jedno, co umite nebo neumite. Obcas jeste prisedim na soukrome skole u statnic a musim delat, ze nevidim a neslysim (jinak bych musel vyhodit uplne vsechny). Doufam, ze kdyz Vam to potvrdi pedagog a zaroven odhali pravdu i studentka na blogu, ze konecne prozrete a nezkazite si zivotopis takovym "svinstvem". Preji Vam vse dobre.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.11.2011 11:31:12, Mirka) Naprosty souhlas. Mam kamarady s podobnymi zkusenostmi a stci dat do googlu jmeno te skoly a kauzy se jen hrnou. Navic pani rektorka je RSDr., tedy rozhodnutim strany doktor. Vubec nechapu, jak se tam nekdo muze prihlasit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2011 15:16:18, David) Jojo, VSFS to je svinstvo, v Praze se to dobre vi. Staci si vygooglovat nektere predstavitele skoly:

    RSDr. Bohuslava Snekyrova - absolventka Vysoke skoly UV KSC, nyni rektorka VSFS
    RNDr. Petr Budinsky - prorektor VSFS, souzen za vytunelovani Komercni banky (pripad zatim neuzavren)
    prof. Zich - bývalý rektor VŠ ÚV KSČ

    atd. Tam bych nikdy svoje dítě neposlal studovat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 09:09:51, Mirka Spacilova) Jak se zdá, tak škola je namočená do více kauz:

    http://www.lidovky.cz/na-podezrelou-zakazku-jsem-nemel-vliv-tvrdi-richter-nemluvi-pravdu-11p-/ln_domov.asp?c=A1 20620_182851_ln_domov_ogo

    http://www.lidovky.cz/richter-se-zpackanou-dotaci-nemam-nic-spolecneho-f6j-/ln_domov.asp?c= A120619_173813_ln_domov_ogo

    http://www.lidovky.cz/praha-10-priklepla-zakazku-skole-kde-vystudoval-radni-hrdlicka-p6g- /ln_domov.asp?c=A120618_170128_ln_domov_ogo reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 11:09:39, Ondra) Škola se za poslední roky výrazně zlepšila. Na škole studuji, tak vím. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 12:04:03, MirkaLatyk) Škola se bohužel zlepšila maximálně tak v reklamě, která už není tak trapná jako kdysi. Jinak to zlepšení nestojí za řeč. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2014 12:11:42, Zaměstnavatel) Spíš se cítíte trapně, že studujete takovou "vysokou". reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2015 16:18:45, Plicka) Vážený zaměstnavateli,

          trapně se rozhodně necítím!!!! VŠFS je škola, která mi v mnohých ohledech změnila život k lepšímu. Poznal jsem spoustu skvělých přátel, získal vědomosti v oboru a osobitý pohled na svět. Dále jsem získal mnohé pracovní příležitosti. Chápu váš příspěvek, protože soukromé školství je v ČR často démonizováno, a ne všechny školy dbají na kvalitu vzdělávání a dobrou uplatnitelnost absolventů v oboru. VŠFS je dle mého ideální univerzita, u které uchazeč hledá kvalitní vzdělání - použitelné v praxi a profesionální pedagogický personál, který přednáší posluchačům poznatky orientované především z praxe. Mezi nejvýznamnější pedagogy patří např. PhDr. Čírtek, Doc. Hes či Doc. Valenčík nebo pan Ing. Havlíček (Přední představitel komory živnostníků a malých podnikatelů v ČR). Sám jsem se školou více než spokojený. Rozhodně se na mne nekoukají personalisté přes prsty, jak se o soukromkách mnohdy říká. V současné době mám zajímavou a nevšední práci, ve které jsem spokojený a celkem výborně placený. Za VŠFS jsem vděčný a rozhodně ji budu doporučovat dál. JE TO ŠKOLA, KTERÁ studenty BAVÍ A HLAVNĚ NAUČÍ praktické věci do obchodní a státní sféry.

          Mám také srovnání od přátel z dob gymnázia, kteří současně, se mnou, studovali ekonomické, IT a kreativní obory na veřejných univerzitách. Mnoho z nich po studiích nesehnalo práci a nebo se věnují úplně jinému oboru, ve kterém případně i podniká. Nakonec, po zralé úvaze dojdeme k výsledku, že nezáleží na tom, jakou školu člověk vystudoval (ekonomické a IT obory) , ale co si z ní odnesl, co umí, a jak to umí použít v praxi. Určitě mi dáte za pravdu, že existují lidé např. z ČVUT, kteří jsou sice extrémně chytří, ale do normálního života nepoužitelní.

          reagovat zde
          Email: newluckyboyseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2015 22:34:21, Troll) Škoda jen, že jste neprobral více gramatiky na základní škole velebnosti. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2015 23:07:41, MM) Měl jsi radši studovat na kominické univerzitě v Plzni! reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠ dálkově po hooooooodně špatné zdravotní zkušenosti?????????:(((((((((( - Ostatní
  2. VSVSMV a VSFS - Výběr vysoké školy
  3. ČZU x MUP x VSFS - Výběr vysoké školy
  4. MUP nebo VSFS - Výběr vysoké školy
  5. Zkušenosti na VŠEM- ANEB PROČ JSEM SI VYBRALA TUHLE ŠKOLU - Ostatní
  6. VŠFS - Most - Informace o studiu
  7. Zkušenosti se studiem Angličtiny, Pedagogiky a ZSV na PEDF UK? - Informace o studiu
  8. Kritické zhodnocení VŠFS - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  9. Podniko.-Finance-Mezinárodní obchod-ZČU,výhody a nevýhody? zkušenosti ?? - Výběr vysoké školy
  10. VŠFS- Marketingová komunikace- kombinované studium ! - Vysoká škola finanční a správní, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.