MUP nebo UJAK?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 06.02.2012 17:39:45, MartinaKostrova, zhlédnuto: 780x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
MUP nebo UJAK? Který z těchto dvou univerzit mě podle vás lepší, prespektívnejší a kvalitnější programy?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.05.2013 21:49:32, Klárka) Chceš můj názor?
    UJAK!!!! Prestiž je výborná. Učí nás profesoři z UK a dalších univerzit.
    a ještě vložím toto:





    UJAK je výborná škola. Jde vstříc i lidem co jsou na mateřské. Nastoupila jsem na prezenční formu a hned po mé žádosti o individuální studijní plán mi škola vyhověla. Mám dvojčata a bez vstřícnosti školy bych to nezvládla. Mám sice zdrávku,ale vybrat si vyhovující obor nebyl problém. Pokud máte problém s časem jistě UJAK přijde vhod, k plné spokojenosti. Zkoušela jsem to na UPOL a Muni...bavila jsem se s maminama na přijímačkách v Olomouci. Jedna mi poradila dát si přihlášku na UJAK, teď jsme spolužačky a podporujeme se :D ;);) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 16:26:17, Inkvizitor) Prestiž UJAK? http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=654605

      Profesoři z UK/.. - Jen ti, kteří dokáží nechat projít u zkoušek i retardy. Za nároky i na úrovni střední školy jsou zejména asistenti a odborní asistenti odcházeni. Takže v současné době jde jen o výběr těch, kterým nevadí, že dostávají peníze nikoliv za výuku a zkoušení, ale za to, že budou výuku a zkoušení předstírat. Ostatně kdyby měl UJAK nějakou úroveň, dotyčné dokáže přetáhnout k práci na plný úvazek.

      a k ještě vložení - vzhledem k tomu, na kolik míst jsi to vložil/-a/-o, se jeví pravděpodobným, že buď jsi placen/-a/o za reklamu (tzv. artroturfing), nebo jsi b|b/-ka/-če mající potřebu se ujistit, že nešlápl/-a/-o do ho5na. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 16:38:30, Bára) A ty jsi úchyl co si při kritice druhých honí... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2013 17:46:22, Inkvizitor) A také mi odstávají už a mám problémy s erekcí, že? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 15:46:35, Bára) Ano, podle tvých keců to tak vypadá...
            Co jsi vystudoval? Ráda bych udělala menší průzkum. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2017 19:17:03, Ený) Ahoj, jen se zeptám kdyz si studovala prezencni studium- individuál, jak si to měla s daněma? Měli na tebe rodiče příspěvky? A měla si stále status studenta prezencni formy?? Předem děkuji za odpověď :) reagovat zde
      Email: miss.aneseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. UJAK nebo jiné soukromé školy? - Ostatní
  2. UJAK Praha - Ostatní
  3. recenze ujak - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  4. Magisterské studium - VŠFS nebo UJAK? Obor marketingová komunikace/mediální komunikace - Výběr vysoké školy
  5. UJAK - Andragogika - doktorské studium - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  6. UJAK má další skvělou absolventku - korupčnici Nagyovou - Informace o studiu
  7. VSFS nebo MUP nebo CZU - Vysoká škola finanční a správní, a.s.
  8. spec.pedagogika na UJAK - Ostatní
  9. Magisterské navazující studium na Ujak. - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  10. Přihláška UJAK - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.