Potvrzení přihlášky ke studiu- HTF UK


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.03.2012 08:09:39, Tali, zhlédnuto: 424x, reakcí celkem: 3Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekKrásnou neděli. Podala jsem přihlášku koncem ledna elektronicky, poté jsem poslala vytištěnou a podepsanou kopii s ústřižkem. Má mi přijít e-mail, potvrzující přijetí přihlášky. Dosud však nepřišel. Jsem už z toho trochu nervní, proto jsem se chtěla zeptat, jestli to obvykle chodí později. Uzávěrka byla do konce února. Díky.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.03.2012 12:37:10, Tali) Tak mi to ještě nepotvrdili, ale našla jsem si to v informačnim systému na stránkách UK. Přihláška je zaevidovaná. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2012 10:45:57, Radek) já myslím že tam jde vlastně jen o to jestli jim to došlo tou poštou.. jinak kdyby tam měl člověk nějakou nejasnost tak by ho ze školy kontaktovali.. určitě by jeho přihlášku nehodili do koše. Prostě možná ještě počkat.. do konce března.. ono to administrativní zpracování přihlášek taky trvá (mně např. před léty.. ale to jsem nedělal elektronickou ještě) přišel až v dubnu poštou dopis s datumem a časem kdy se dostavit k přijímačkám. Jestli posílají ještě předtím mail tak tím jen líp.
    Teoreticky můžeš zavolat na studijní oddělení referentce a zeptat se jí.. říct jí jméno, a ona by se koukla do compu jestli tě tam má. No je pravda že kdyby jí takhle každý volal tak jí asi zvoní v uších.. ale v případě KTF si myslím že to nebudou nějaké velké tisíce uchazečů, tak když budeš z toho neklidná tak si to tímhle způsobem ověř. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.03.2012 12:53:02, Jituš) Já jsem se hlásila na PEDF UK. Měla jsem to stejně, elektronická přihláška + vytištěná a odeslaná poštou. Potvrzovací e-mail mi přišel tento pátek (9.3) odpoledne. Tak bych byla ještě klidná. Navíc nevím, jestli HTF posílá e-mailem potvrzení. Záleží i jakým způsobem zpracovávají přihlášky. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Lékařské potvrzení na přihlášce ke studiu - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. potvrzení o přijetí přihlášky - Policejní akademie České republiky
  3. Zapsání ke studiu na více VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Mam pokračovat ve studiu nebo ne? - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  5. přihlášky - práva + záchranná (ČZU X MUNI x ČZU x MENDELU) - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. navrženo přijetí ke studiu - Univerzita Palackého v Olomouci
  7. Materiály ke studiu, ukázky testů, zápisky z přednášek... - Západočeská univerzita v Plzni
  8. Dodání diplomu až po zápisu- přijmou mě k navazujícímu studiu na PEFku? - Česká zemědělská univerzita v Praze
  9. odklad zápisu ke studiu na VŠ - Ostatní
  10. Změna oboru v navazujícím magisterském studiu. - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.