Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.04.2012 21:41:26, Petra, zhlédnuto: 3164x, reakcí celkem: 10Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj ,

nevíte prosím kolik bodů je potřeba na Ekonomickou fakultu Mendelovi univerzity. Na manažersko-ekomocky program

Děkuju :)

Email: dulickovapgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 17:29:41, Petr) 150 minimálně reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2012 14:08:16, Michal) Ahoj a jak to víš, že 150 je minimum? Nikde to není napsaný, prostě udělají žebříček. Nevíte, kdy budou oficiální výsledky těch přijímaček na PEF? Já mám naštěstí hodně přes 150, ale rád bych to měl už černý na bílým, díky :) reagovat zde
      Email: michal.kremlcentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2012 09:40:27, Petr) Pokud máš přes 150, můžeš otvírat šampáňo reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2012 10:40:03, Eva) Minimum je 100, jsem slyšela. Jinak 15.5. mají být výsledky na netu. Nevím, co jim na tom tak dlouho trvá, když mají už vše vyhodnocené počítačem :/ Taky bych to potřebovala vědět co nejdřív, ať vím, jestli dělat ještě příjmačky na VUT nebo ne. Já mám 162,27 bodů. Nad 150 to je, ale ne tolik, tak nevím no. Byla jsem si jistá, že se dostanu, už jsem s tím počítala na 99%, ale teď jsem zas na vážkách, co tady čtu ty odpovědi ostatních..... S15

    Nevíte někdo, jak to bylo minulý rok? Do kolikati brali? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2012 16:50:13, Anonym) V minulych rokoch brali ludi zo 40 bodmi alebo 60 ... 150 je moc... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.05.2012 21:37:34, Eva) Fakt? mě 40/60 přijde hodně málo. Ale pokud to tak fakt je, tak to je supr :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2012 13:39:10, Anonym) Toto je zo spravy 2011/12 "Ekonomika a management, prezenční forma: dosažení min. 25 bodů z testu z matematiky a min. 25 bodů z testu ze světového jazyka a současně v součtu min.
    100 bodů za oba testy," Neviem ci sa to bude menit tento rok... ale myslim si ze ano... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2012 15:17:18, Petr) 101,19 bodů... nepřijat reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2012 15:53:29, Kev) od kolika bodu je mozno napsat odvolani, ma nekdo zkusenosti s tim? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.05.2012 10:52:16, Aleš) Taky by mě zajímalo, od kolika bodů má cenu psát odvolání. Má s psaním odvolání někdo zkušenosti? Mohl by mi někdo poskytnout jeho úspěšnou žádost? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu - Mendelova univerzita v Brně
  2. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  3. Body - vše - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Počet bodů pro přijetí na Mendelku - Mendelova univerzita v Brně
  5. potřebný percentil pro přijetí - Mendelova univerzita v Brně
  6. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. bodova hranice pro prijeti - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Přijetí na UJEP - FSE 2011 - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  10. FSE - UJEP potřebné body k přijetí(odhadem) - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.