Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.04.2012 21:43:39, Petra, zhlédnuto: 4926x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj

nevíte prosím někdo kolik je potřeba bodů pro přijetí na Ekonomickou fakultu,:) program manažersko-ekonomický

díky

Email: dulickovapgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2012 19:00:39, Ela) To by mě taktéž zajímalo :-) A ještě bych se zeptala na obor finance :-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.04.2012 18:58:05, Ela) Dobře, na tohle se odpovědi asi nedočkáme :-) tak jinak :-) jak jste dopadli? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2012 22:51:26, Bety) taky se hlásím na finance a měla jsem kolem 165 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2012 07:41:49, Tomáš) 163, Finance reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2012 23:26:22, vys1) 135,5 asi idem hladať robotu :/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2012 10:33:19, Eva) To by mě taky moc zajímalo! Kdosi říkal, že když má člověk 100 a více, tak je za vodou, ale nevím, co je na tom pravdy. Já mám 162,27 a obor manžersko-ekonomický.. Tak doufám, že se dostanu S15 reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2012 10:49:46, Zuzka) Mně těch 100 přijde nějak málo S15 Mám 165.75 na finance, tak doufám :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 07:06:21, Kev) Chtel bych se zeptat, jestli se na Pef odečitali body u matiky, kdyz jsem na ten priklad nic neodpovedel, protoze mi potom nekdo rekl, ze pokud "nevim vypocitat priklad" tak jsem mel zaskrtnout "nějaky poličko že nevim" reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 08:24:17, Eva) Kef: vždyť tam žádné políčko "nevím" nebylo, ne? Teda já si žádného nevšimla :D Ale já vypočítala všechny... Jen u AJ bylo nevím toto: "----". A odečítaly se body jen za špatné odpovědi, za nezodpovězenou otázku se nic neodečítalo. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 08:49:07, Zuzka) Bylo tam něco jako "Nechci odpovídat" nebo tak nějak, dokonce o tom na začátku mluvili :-) ale myslim, že pokud člověk nezaškrtl nic, tak se mu taky body nestrhly:) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 09:14:11, Eva) Zuzka: a jo vlastně, asi máš pravdu, už si matně vzpomínám... :D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 10:20:11, Kev) uplne nechapu proc to tam davaj takovou moznost, tedka nevim, jestli se to odecita a nebo ne :D reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.05.2012 20:19:43, Teapack) Protože jsou v testu jako možnosti na zakliknutí tlačítka typu radio button, které když zaškrtneš, nejdou odškrtnout.. tudíž kdyby jsi zaškrtl např. odpověď A) a pak si rozmyslel že vlastně nechceš na otázku odpovídat, protože si nejsi jistý, byl bys v pr**** a přišel bys o body ;) takto tam byla možnost "Nechci odpovídat" a body se ti neodečtou ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 12:02:33, Eva) Kev: kolik máš bodů? Tak si to spočítej, jestli víš počet bodů. Koukni do sbírky, které příklady jsi odpověděl dobře a které ne a pak zjistíš, zda-li ti to odečetli ;-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.06.2013 19:53:09, Sabina) A někdo kdo se hlásil na Regionální rozvoj? Pamatujete si z loňska, kolik jste měli bodů? reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Body pro přijetí na Mendelovu univerzitu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  3. Body - vše - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Počet bodů pro přijetí na Mendelku - Mendelova univerzita v Brně
  5. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  6. potřebný percentil pro přijetí - Mendelova univerzita v Brně
  7. bodova hranice pro prijeti - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.
  9. FSE - UJEP potřebné body k přijetí(odhadem) - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Přijetí na UJEP - FSE 2011 - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.