Kombinovaná forma studia - zdravotní sestra


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 29.04.2012 07:00:36, Vendelín, zhlédnuto: 2050x, reakcí celkem: 4Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekZdravím, chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušennosti s tímto studijním oborem na MUNI. Jsem v posledním ročníku Diplomované zdravotní sestry a chtěla bych si dodělat titul Bc. nicméně nemůžu nikde najít žádné info. Ve škole nám dokonce říkali, že údajně existuje nějaký "ústav" kde si lze Bc. dodělat jen za 1 rok studia?
Já tedy našla pouze skromné info o kombinovaném oboru v Brně, ale zde je napsáno pouze, že člověk nemusí chodit na ty stovky hodin praxe pokud je má odchozený, ale o délce studia nic?? Je možné že je to zkrácené?
Díky za postřehy :-)

Email: vendula.havelkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2012 18:59:12, Inkvizitor) Nikolivěk, na seriózních fakultách není možné zkrácené studium cestou uznávání předmětů z VOŠ. Zlaté pravidlo totiž zní, že na seriózních školách se uznávají pouze předměty, které byly ohodnoceny stejným nebo vyšším počtem kreditů, obsah minimálně zahrnuje předmět, který má být uznán, a v ideálním případě je třeba i dobré hodnocení. Na VOŠ se obvykle kredity (ETCS) nepočítají, náročnost je nižší a známkuje se jako na střední škole.

    Na druhou stranu existují i vysoké školy soukromé, jejichž kvalita je taková, že nabízejí i urychlené studium; v tom případě ale počítej s tím, že pokud nejsi atraktivní a nebojíš se této výhody využít, kariéru neuděláš ani omylem. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.04.2012 20:52:21, VOŠ) Uznávání předmětů z VOŠ na VŠ je různé. Z osobní zkušenosti to znám z dvou VŠ a osobně si troufám říci, že se uznávání liší od fakulty. Na jedné fakultě VŠ mi uznaly předmět relativně bez problémů. Na druhé fakultě jsem neměla na uznání šanci. A to ani v případě, že předmět na VOŠ byl vyučován ve větším rozsahu - o celé dva semestry více na VOŠ než na VŠ a tím pádem jsem měla i mnohem více znalostí z VOŠ o daném předmětu než moji spolužáci z VŠ. Známkování bylo stejné jako na VŠ - 1-3, jinak měl člověk smůlu a musel zkoušku opakovat. Z vlastní zkušenosti musím přiznat, že studium VOŠ mi do praxe dalo mnohem více než studium stejného oboru na VŠ. Bohužel dnešní doba preferuje absolventy VŠ bez ohledu na jejich kvality, znalosti. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2012 16:23:38, Inkvizitor) Měl jsem několikrát tu čest zhodnotit výuku na VOŠ (technického směru) v údajně větším rozsahu než na technické vysoké škole (VUT) - a rozhodně to byl jen sebeklam studentů příslušné VOŠ... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2012 21:40:56, Vendelín) v technických oborech možná - ve zdravotnických oborech je to bohužel krutá realita. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zdravotní sestra - zkracené studium Bc. - Informace o studiu
  2. FD - kombinovana forma - České vysoké učení technické v Praze
  3. Sociální pedagogika, forma kombinovaná - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  4. Kombinovaná forma - Informace o studiu
  5. Ukončení studia na Vysoké škole regionálního studia - Informace o studiu
  6. Info k Mgr. Mediální studia UK - kombinovaná forma - Informace o studiu
  7. UJAK - studium Manažerská studia - Řízení lidských zdrojí - od 2014 kombinovaná forma - Univerzita Jana Amose Komenského, s.r.o.
  8. Kombinovana forma? - Informace o studiu
  9. Porodní asistence- Brno, kombinovaná forma - Informace o studiu
  10. Kombinovaná forma studia - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.