ČZU!!! HELP!

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.10.2006 15:27:20, Lůca, zhlédnuto: 171x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhojky, mohl by mě, prosím, zkontaktovat na e-mail někdo, kdo studuje prezenčně ekonomický obor na České zemědělské univerzitě, fakultě Provozně-ekonomické? Studuji VŠE a jsem dost nešťastná, uvažuji o změně. Ozvěte se, prosím. Díky Lucka S11

Email: lucie.vaskovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2006 15:37:20, Schenni) ahoj, já ti poradit nemůžu, ale chtěla bych se zeptat, proč jsi tam nespokojená? já ještě uvažuju, že bych se tam hlásila, ale nejsem si jistá, že bych zvládala nějaké extra stresy... opravdu je to tam tak náročné a stresující, jak se říká? reagovat zde
    Email: schennicentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.10.2006 16:59:10, kuk) No ja na VSE sice nestuduju, ale mam tam par pratel a mam taky par pratel co lidi z VSE doucuji a podle toho co vim tak se o narocnosti neda v zadnem pripade mluvit, i kdyz fakultu od fakulty je to jine. Ale pokud mas zakladni znalosti matiky a ciziho jazyku tak se tam pomerne lehca dostanes a udrzis, tod nazor mich pratel z VSE. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.10.2006 15:22:56, Lůca) Já studuju Mezinárodní obchod. Třeba francouzština a matika... To je prostě maso!!! S05 Ale třeba to dám... No uvidíme. Pro jistotu si dám přihlášku na ČZU, abych případně neztratila rok... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2006 17:48:20, Schenni) Takže matika je klasický prosévací předmět? a jak jsi na tom byla s matikou na střední, brnkačka, nebo to trochu vázlo? a jak jsou na tom gympláci v porovnání s obchodkama, myslím obecně, nejen v matice,kdo má větší problémy? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.10.2006 18:03:34, Lůca) Přesně... Matika je pěkný sítko... S05 Ale prej to neni až zas tak těžký, jak se zrpvu zdá... Já i na střední byla ale absolutně mimo. Nejvíc je to o drcení definic nazpamět, příklady ale samozřejmě taky musíš počítat. Gympláků je většina. Nikoho jinýho z obchodky neznám... Jediná nevýhoda vůči gymplákům je asi ta matika a částečně jazyky... Pak přijde ve třetím semestru účto a to je zas maso pro ně. Každý má prostě něco.S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2006 16:33:05, schennni) Já myslela že v matice není až tak moc definic, co se dají drtit...? spíš asi vzorce---ty taky nemám moc v lásce.... namám v lásce nic co se musí memorovatS13 a co zaměření VŠE na praxi? snad to není jen o teorii........? brigádničí tam hodně lidí během studia? myslím brigádu v oboru...S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2006 20:28:13, kristýnka) jo tak to by ses divila-je jich prej přes 200. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.10.2006 13:07:10, kristýnka) Jo, dostaneš se tam lehce, ale udržet se tam je o hubu. alespoň pro mě. prostě zemědělka volá!!!!:) Jako takhle kdybych se učila nonstop tak tu školu možná dodělám, ale to mi za to nestojí. nejsem flákač, ale šprt taky ne. Jinak souhlasím s luckou. vůbec se nechytám na matice a ne ekonomii to samé. Jazyk je taky belká bída. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2006 10:05:54, Schenni) No stejně člověk neví jak si to všechno přebrat..... Je tu někdo kdo má na VŠE kladný názor a tuto školu navštěvuje? S13 Objektivně je to nejprestižnější ekonomka u nás... Myslíte že třeba ty jazyky jsou lepší na některé jiné ekonomce? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2006 09:38:58, Radek) to Shenni: myslím že ty některé reakce byly o tom, že je to těžké,a ne že by to bylo špatné ve smyslu nekvalitní. Víš, každá vysoká škola je těžká. Všude se máš během semestru něco naučit, a pak tě z toho vyzkouší, a když neumíš co se požaduje.. - všude stejné. Skutečně porovnávat obtížnost může jen někdo kdo studoval obě školy (navíc ale ta druhá studovaná mu vždy přijde lehčí, protože už některé ty věci zná). K jazykům na VŠE - je vyučován jeden jazyk na pokročilé úrovni (tzn. soustředí se na vyučování odborných témat a slovní zásoby, některé rozšiřující gramatické pasáže), jeden jazyk na základní úrovni - zopakuje se známá základní gramatika, pak se postupně přidávají další gramatické věci, slovíčka, trošku odborného. Na FMV jsou dva jazyky na té pokročilé. Obsazení vyučujícími podle mého velmi kvalitní, záleží dost na tobě, co si z toho jazyka odneseš -jen 1,5h týdně nestačí.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2006 15:24:21, Mono) No, ja nevim, ona ta zemedelka urcite neni nejaka spasa. Zezacatku mas predmety jako Chov zvirat, nebo Fytotechnika, coz je jen tak mezi nami hodne zajimave (je to neco jako biologie), ale musis se to naucit. Rekl bych, ze zemedelka ma oproti VSE hure propracovany system a tim pridava studentum neprijemne chvile. Jenom bych tim chtel naznacit, ze jit na zemedelku po VSE neni zas tak velka uleva, jak si ostatni mysli. Nechci rict, ze je tezsi, ale nektere veci jsou tam nevychytane. Prijde mi, ze VSE ma ten system studia daleko vice propracovany. Zemedelka se to snazi dohnat - myslim, ze se budou i rudit nektere ty zemedelske obory. Taky si hodne zjisti obor, na ktery chces jit. Hodne se to lisi predmetma. Zkus treba jeste jinou fakultu na VSE, kdyz uz tam jsi. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.