Prodám učebnice pro gymnázia a SŠ

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 01.06.2012 22:46:28, Věra, zhlédnuto: 545x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekSpolečenské vědy v kostce – Fragment, Zdeňka Zubíková, Renáta Drábová
Psychologie – Fortuna, Zdeněk Heluš
Biologie pro gymnázia nové vydání - Jan Jelínek, Vladimír Zicháček
Obecná biologie pro gymnázia – Fortuna, Václav Kubišta
Biologie rostlin – Fortuna, Lubomír Kincl, Miroslav Kincl, Jana Jarklová
Chemie pro čtyřletá gymnázia – 1. - 3. díl Aleš Mareček, Jaroslav Honza
Chemie obecná a anorganická, pro gymnázia – SPN, pedagogické nakladatelství, akciová společnost
Geografie, fyziogeografická část 1. - 2. část, pro střední školy – SPN
Dějepis pro gymnázia a střední školy - SPN

Pravěk a starověk
Novověk

Český jazyk pro 1. ročník, 2. ročník gymnázií – SPN
Čítanka pro 1. ročník gymnázií - SPN
Čítanka 1- Věra Martínková a kol., Tripolia
Literatura 1- výklad, interpretace, literární teorie – Amosia
Literatura 1 – Výbor textů, interpretace, Literární teorie – Amosia
Literatura pro 1. - 4. ročník středních škol- 1. ročník + pracovní sešit - didaktis
Český jazyk přehled středoškolského učiva– edice maturita (nová maturita)- cvičebnice+ klíč
Fyzika pro gymnázia – Elektřina a mahnetismus, Molekulová fyzika a termika, Mechanické kmitání a vlnění - Prometheus
Matematika pro gymnázia - Prometheus
Základní poznatky z matematiky
Rovnice a nerovnice
Planimetrie
Funkce + sbírka
Goniometrie + sbírka
Stereometrie
Komplexní čísla
Analytická geometrie
Matematika pro vyšší stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií – Jaroslav Eisler
Project English – Tom Hutchinson
New Headway english course, Workbook, Student´s book – John and Liz Soars
Kapitoly z dějin výtvarného umění, pro výuku dějin umění na středních školách – Vladimír Prokop


Email: arychla14seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2012 17:28:00, Nikol) Ahoj měla bych zájem o některé knížky,ale neni tu napsánu odkut si takže jedině,že si z Plzně!:DD mám zájem o:Chemie pro čtyřletá gymnázia –2. díl Aleš Mareček, Jaroslav Honza,Dějepis pro gymnázia a střední školy - SPN Pravěk a starověk děkuju já jsem ze Zadních Skrvnan :DD Nikol reagovat zde
    Email: Diddlinka2009centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.11.2012 09:58:03, adámek) prosím tě, z čeho všeho jste se učili na fyziku ? máš tu jenom jednu knížku... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2014 18:35:08, MIchaela) ahoj měla bych zájem o učebnici literatura pro 4. ročník středních škol,pokud ji ještě máte budu ráda když mě kontaktujete děkuji Procházková:) reagovat zde
    Email: mishaprochazkovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.12.2016 22:39:41, Hana) Ahoj všem, já doporučuji kupovat učebnice na střední školu nové. Vždy jsem je pořizovala na http://www.ucebnicemapy.cz/ucebnice-pro-stredni-skoly-gymnazia-a-sou, kde mě vyšly nejlevněji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2017 07:32:34, Hanakl) Ahoj všem, já tedy rozhodně doporučuji kupovat učebnice na střední školu nové. Vždy jsem je pořizovala na http://www.ucebnicemapy.cz/ucebnice-pro-stredni-skoly-gymnazia-a-sou, kde mě vyšly nejlevněji. reagovat zde
    Email: klanova2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2017 07:22:21, Hanakl) Ahoj všem, já tedy rozhodně doporučuji kupovat učebnice na střední školu nové. Vždy jsem je pořizovala na http://www.ucebnicemapy.cz/ucebnice-pro-stredni-skoly-gymnazia-a-sou, kde mě vyšly nejlevněji. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2017 10:49:18, Hanakl) Když jsem chodila na střední, kupovala jsem si raději knížky úplně nové. Využívala jsem k tomu stránku http://www.ucebnicemapy.cz/ucebnice-pro-stredni-skoly-gymnazia-a-sou kde jsem ušetřila. reagovat zde
    Email: klanova2seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2017 18:33:57, hanakl) Ahoj, všechny učebnice po celou dobu studia jsem sháněla zde: www.ucebnicemapy.cz nejen že měli vždy všechno co jsem potřebovala, ale i za mnohem lepší cenu:) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Prodám učebnice - Ostatní
  2. Prodám materiály k szz a studiu-učitelské obory - Zkoušky, zápočty, státnice
  3. Prodám spoustu materiálů na testy scio osp, zsv - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Prodám materiály - příprava na VŠ + učebnice pro prvák - Bazar
  5. Prodám skripta FAME utb ekonomika a mnagement 1-3 ročník - Ostatní
  6. Prodám materiály - příprava na VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Prodám nějaká skripta a knihy ke studiu Speciální pedagogiky - Univerzita Hradec Králové
  8. Vypocitane priklady z FYZIKY + Ucebnice Modelove otazky1. LF 2015, LF MU 2009 - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Prodám skripta pro Fakultu Podnikatelskou VUT - Vysoké učení technické v Brně
  10. Prodám modelové otázky k přijímacím zkouškám na 1.LF - Univerzita Karlova

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.