Studovat neco co me nebavi XX pracovat?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 14.06.2012 12:27:53, Frankie33, zhlédnuto: 848x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Ahojte, ano jsem jeden z tech, co se také nedostali na poprve na vysnenou školu a jak to tak byva nevim ted vubec co delat dal. Hlasil jsem se na PF UK, ale bohuzel mne to o neco uteklo a jelikoz jsem si podal opravdu malo prihlasek, tak ted nemam vlastne zadnou lepsi skolu, kterou bych chtel studovat a jedine co mam pred sebou je otazka co s zivotem ted. Tak se obracim na vas, protoze uz nevim jak sam si pomoct. Myslite si, ze je dobre studovat skolu, ktera by me nejspis vubec nebavila konkretne (ČVUT FJFI) a na kterou si myslim, ze ani moc nemam hlavu, jelikoz matika nikdy nebyla zrovna pro me, nebo jit pracovat? Furt si naivne myslim, ze by to mohlo fungovat tak, ze bych si podal prihlasku na tu FJFI, nasel kolej a zaroven praci v Praze a "studoval"/pracoval ten rok a pak opet zkusil třeba ty prava - má to smysl? Navic sam nevím, jak je to s prestupama z vysky na vysku a kdesi jsem cetl, ze snad jenom 4 roky se neplati vysoka a pote uz se plati, tak nechci prijt o jeden rok "neplatici". Samozrejme jsou i lepsi varianty skol, treba filda v usti nad labem, ale zkratka laka me to do prahy furt no.
PS: A co treba odjet na nejaky work & travel do USA - jsem rodily mluvci v anglictine, tak jestli by to nebyla lepsi varianta? Diky moc za nazor, pokud jste to docetli az jsem :)

Email: Frankie33volnycz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2012 14:11:00, brut) tak ono je celkem jedno esi pudes na nakou jinou vs a za rok treba prestoupis, protoze skolny do tech ctyr let urcite naky bude, takze te placeni urcite tak jako tak nemine.. a zas je lepsi podle me zkusit nakou vejsku i kdyby te nebavila, protoze titul se nikdy neztrati.. Nez abys sel na rocni jazykovku a za rok se treba na ty prava taky nedostal, tak bys resil stejnou situaci znova reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.06.2012 15:18:59, Inkvizitor) Z jaderky bys stejně po jednom semestru letěl, to by tvůj problém nevyřešiloS13

    Pokud nemáš plán v podobě něčeho pro práva smysluplného (což jsou vesměs obory, na kterých je plno), tak je asi nejlepším řešením práce nebo jazykovka a intenzivní studium na přijímačky. Jestli se nepletu, tak na PF UK jsou u přijímaček bonusy za lepší jazykové certifikáty, takže kdybych byl ve tvé situaci na neměl bych problém s financováním, rozhodně bych volil cestu intenzivního studia jazyků (angličtina by byla ve tvém případě ***ost, ale taková němčina, francouzština nebo třeba ruština může být výhodou). W&T sice vypadá hezky, ale užitečnost není velká, zejména pokud jsi rodilý mluvčí v AJ. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Na které VŠ studovat chemii? PROSÍM O POMOC!!! - Výběr vysoké školy
  2. Chci studovat při práci, ale je mi 30 let :-) - Výběr vysoké školy
  3. Co studovat, jakou vybrat VŠ? + Jazyky - Výběr vysoké školy
  4. Něco jednoduchýho - Výběr vysoké školy
  5. Co studovat, abych mohla pracovat v lékárně - Výběr vysoké školy
  6. Jak dlouho se dá zdarma studovat VŠ - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Jde studovat VŠE + Práva na UK? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  8. Má cenu pro mě jít na VŠ nebo pracovat? - Výběr vysoké školy
  9. Kam jít studovat informatiku? - Výběr vysoké školy
  10. Studovat ve 38 let - Výběr vysoké školy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.