Odvolání na nepřijetí


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.06.2012 16:33:00, Josef Boreš, zhlédnuto: 13507x, reakcí celkem: 149Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den,

jako mnoho z nás jsem se zúčastnil přijímacích zkoušek na PA, ale bohužel jsem byl neúspěšný a skončil jsem na 53. místě . Z civilu "berou" pouze 50 lidí, myslíte si, že má cenu ještě podat odvolání? Určitě jej napíši, za zkoušku nic nedám, ale jaké bych mohl mít, podle vás, šance? :)

Předem děkuji za odpovědi.
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 19:55:59, Katka) Uričtě!Minulý rok se tam dostal i člověk co byl na 70 místě:)Držim palce.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 20:01:13, Josef Boreš) Káťo! :) Jestli mi to vyjde a jsi taky na akademii, tak tě musím na něco pozvat! Jsi mi dala naději, tahle škola je můj sen, ani nebudu raději psát, jak jsem na ní makal ... Vážně děkuju. :) reagovat zde
      Email: josef.boresgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 20:35:31, Martina) Kolik si měl bodu z testů?? :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 20:53:00, Josef Boreš) 108 z angličtiny a 200 ze všeobecného přehledu právě :D reagovat zde
          Email: josef.boresgmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:08:50, Martina) Koukám, že tady rozhodovala každa otazka. Dobře jsi si vedl teda :-) 53 místo je dobrýý....Tak to si mel 50 otazek dobre u obecnych a 27 u jazyka,že? Taky mě nevzali letos... S04 reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:10:48, Josef Boreš) Jako 53. místo je dobrý, ale nejsem tam prostě .. a říkám si, jestli to má vůbec cenu to dál řešit. Ale je to můj sen, tak budu ještě bojovat. :) A ty jsi tam moc chtěla? Nebo jsi to jen zkoušela? reagovat zde
              Email: josef.boresgmailcom
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:15:01, Martina) Taky jsem tam chtela, už se tam hlasím po 2 :D mela jsem o 16b min jak ty a skoncila jsem za stovkou :D Musis pak dat vedet, jestli te vzali na odvolání :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:10:30, Lucie Bauerová) Tak to jsme dva. Já jsem skončila taky na 53. místě. Do odvolání jdu rozhodně. Loni mi takhle špatně sečetli body z testu na jiný škole a díky odvolání se na to přišlo. Takže to určo zkus. Doufám že to vyjde a že se tam třeba potkáme :) reagovat zde
        Email: lbauerovgmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:14:42, Josef Boreš) Chceš mi říct, že jsi dělala též přijímačky a skončila taky na přesným místě? Tak to jsem zvědavej, jestli to teda vyjde, když je nás víc... :D reagovat zde
          Email: josef.boresgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:17:29, Lucie Bauerová) No jako proč ne... máme stejnej počet bodů. Ale upřímně.. jaká je pravděpodobnost že z těch 1300 uchazečů bude ještě někdo mít stejně bodů... Už tohle mi přijde jako sakra náhoda...Podle mě ale stejně vetšinou školy ve finále naberou víc než kolik mají napsáno že budou přijímat.. Právě kvůli těm úspěšně odvolanejm... :D tak držme si palce reagovat zde
    Email: lbauerovgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:19:51, Josef Boreš) No doufám, že to vyjde, protože je to neskutečnej pech ... a ty tři místa jsou hodně na těsno. Napišme si tady pak, jak to dopadlo. :) reagovat zde
      Email: josef.boresgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:25:04, Lucie Bauerová) Jasně. Já si zanadávám. A počkám co mi přijde v dopisu... a pak něco sesmolím. Třeba to vyjde... :D reagovat zde
        Email: lbauerovgmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:41:52, Josef Boreš) Už to vyjít musí, a podáme si Šimona pod náma. :D :D Jen vtípek, dal si to dobře. :) Snad bude teď štěstí při naší straně na chvíli. reagovat zde
          Email: josef.boresgmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 11:24:56, Šimon) Fakt ti držím palce a ,že se uvídíme v září! reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 12:08:05, Josef Boreš) Hej díky :). Dnes jsem byl na SO a řekli mi, ať to určitě dám, že je velká šance. Takže si možná v září podáme ruce. :D reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 13:42:19, Šimon) No každopádně pak jsem dej vědět jak si dopadl a po zápisu můžem jít na pivo.
                Jo a když už si byl na SO,neřekli ti tam kdy budou vyvěšené kompletní seznami s výsledky? reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 15:31:19, Josef Boreš) Bohužel ne, ale přijímací řízení definitivně končí ke konci srpna, tak třeba až v tu dobu. To nevím, já se na nástěnku nedíval ... Ale při přijímačkách říkali něco, že to bude vyvěšený hned po, takže ti, co budou přijati na odvolání, asi nebudou ani na veřejném seznamu ... reagovat zde
                  Telefon: 736146207
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:25:23, Šimon) Tak tohle je neuvěřitelný!!!
    Já si podal přihlášku na tuhle jedinou školu,hned po střední a jsem na 9.místě na bezpečnostně právních...A pak tady píšete jak jdete na odvolání na podruhý a tak...

    Se kvůli tomu cejtim dost provinile.. reagovat zde
    Email: dagothcentrumcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 21:30:50, Josef Boreš) Někdo má holt štěstí, někdo je genius a někdo má obo dvoje no ... :D reagovat zde
      Email: josef.boresgmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 10:59:26, Spejbl) To je neuvěřitelný!
      Já šel taky po škole, připravoval jsem se na to ne od října ale tak lehce od dubna, jsem taky na 9.místě.. a cejtím se vůči tobě strašně provinile, Šimone. :-( reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 11:20:59, Šimon) Já to myslel vážně.Na jednu stranu jsem rád a úspěch největší atd... Ale když pak slyším jak to někomu uteče takhle blízko a chtěl tam.Tak prostě mám představu jak se kvůli tomu cejtí a jak to mrzí.
        Každopádně jsi se tedy dostal na veřejnou správu nebo fakt může být víc lidí na stejném místě Spejble?I když jak tady čtu tak asi ano.
        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 17:56:25, Spejbl) Na bezpečnostně-právní studia taky, prostě stejnej počet bodů, stejný místo... ;-) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 20:08:36, Spejbl) Btw plně chápu, že ti jich je líto, pro mě to byla taky jediná možná volba a nevím, co bych dělal kdyby to nevyšlo... ale to slovo ,,provinile" evokuje jako bys za to mohl nebo co.. ;-D reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2012 14:34:16, Šimon) Vídíš tak třeba tohle jsem nevěděl ,že se můžem umístit na stejným místě.

            Každopádně máš pravdu s tím jak jsem to napsal vyznělo to trochu ***ě.
            šlo mi o to ,že vhledem k těm malým bodovým rozdílům je to někdy je fakt jen smůla.
            Navíc znám i pár dalším lidí co tam ted šli a měli podobnou smůlu. Někteří už i třetí pokus...
            Proto jsem psal "provinile":D

            No každopádně hádám ,že se i s tebou uvidím na zahájení.:D
            Můžem pak jít na pivo všichni tři pokud to Josefovi vezmou. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 14:47:22, Mili) Nechci vám kazit pánskou jízdu :D ale ráda bych poznala budoucí spolužáky a pokud by vám to nevadilo tak na to pivo bych se ráda přidala :D reagovat zde
              Email: miladyseznamcz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 15:23:06, Šimon) Jasná věc.:D..však pokud už máš dopis tak je tam napsáno ,že zápis máme 29.srpna ve 1400.Takže není problém někam zajít,sice to tam neznám,ale do centra není tak daleko.

                Pokud jsi tedy na bezpečnostně právním oboru-prezenčně.

                Jinak se tam asi neuvidíme.:( reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 17:23:07, Mili) S15 ja jsem ještě dopis neobdržela to je divné!Ale snad mi co nejdříve příjde:)....no myslím že se uvidíme pač jsem taky na bezpečnostně právním prezenčně akorát ten zápis mi trochu naboural plány abych pravdu řekla na konci srpna jsem tu neplánovala být S04 myslela jsem že bude až ke konci září... reagovat zde
                  Email: miladyseznamcz
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 17:44:57, Šimon) Neboj určitě ti dopis přijde. Ostatně ještě maj čas do 20.7. takže není proč se strachovat.
                    Možná to posílaj podle toho jak byli ty zkoušky.Já šel hned první den ráno tak a dopis mi přišel včera.
                    A bydlím v Praze takže to bylo rychlé.
                    Každopádně mě přišel lístek a pak jsem to vyzvedl na poště přes OP.
                    Ostatně ten dopis samotnej nepotřebuješ jen to ,že ti v něm řeknou abys tam byla toho 29.8 v 1400 a měla 2fotky,výpis z rejstříku trestů a OP je důležité.

                    Jo ten Srpen si mi taky moc nehodí ,ale nedá se nic dělat že.;)
                    Každopádně se těším na společné studium. reagovat zde
                    Email: dagothcentrumcz
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 21:08:05, Mili) Já se taky těším a doufám že budem mít pohodový kolektiv:D Tak já ti písnu svuj phonenumber na mail a pak před zápisem se domluvíme co a jak;) reagovat zde
                      Email: miladyseznamcz
                      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 21:57:08, Šimon) Dobře, kdyžtak ti tam pak napíšu i další kontakt na sebe.
                        Taky doufám ,že kolektiv bude ok,je to přece jenom výhoda takto omezeného počtu lidí a na prezenčním se budem potkávat pořád.
                        Šimon reagovat zde
                        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2012 11:59:37, Josef Boreš) Počkejte i na mě!! :D :)
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2013 20:41:25, .) . reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:07:22, Šimon) Ne vážně mě to štve a cejtim se kvůli tomu ***ě ,pač jsme se na to s kamarádem připravovali snad od října a věděli jsme vše...jenže on se nedostal kvůli ájině no.Takže taky doufá na odvolání je na 100.místě no.
    A mě ta angličtina prostě přišla lehoučká ...Každopádně štěstí s tim nemá moc co dělat. A držim palce na odvolání i tobě(i když kamarádovi víc no:D) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:24:58, Josef Boreš) Tak to plně chápu, že mu to přeješ víc ... ale když je na 100. místě. Jsem na to zvědavej, jak to dopadne, i u něj i u nás s 53. místem. :) Já se na to sice nepřipravoval od října, ale zhruba od ledna, měl jsem výhodu v tom, že jsem i ze společenských věd maturoval. Jinak máš pravdu, angličtina byla lehká, až mě to překvapilo. Hodně lidí říkalo opak, že je tady jedna z nejnáročnějších... Asi bych tu diskuzi ukončil. Snad nyní osud i děkan rozhodně správně. :) reagovat zde
    Email: josef.boresgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:52:04, hanka) Pepo.A ty jsi delal přijímačky na jaký obor? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:55:21, Josef Boreš) Bezpečnostně právní, proč? :) reagovat zde
      Email: josef.boresgmailcom
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 22:57:45, hanka) Že na tom druhém oboru stačilo méne bodu k přijetí..ale zkus to odvolání jak tu píšou..myslim si že můžeš slavit,na 99 % tě vemou:)držim palce a ozvi se tu pak jak si dopadl. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 23:08:40, Josef Boreš) Jsi moc hodná, Hanko. :) Určitě dám vědět, sice svý šance vidím na méně procent, ale vážím si toho... Zatím se mějte, pak dám vědět. ;) reagovat zde
          Email: josef.boresgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2012 23:19:19, Šimon) Tak držím palce a třeba se uvidíme v říjnu.S13 To fakt na ten druhej obor stačí mín bodů?No fakt je ,že tam je menší konkurence ,ale testy bych si myslel ,že jsou stejný. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 15:11:11, Radka) Také jsem na 53. místě a budu podávat odvoání. Mám dotaz, přikládáte k odvolání i nějaké certifikáty, diplomy apod. ? (nebo co tam vše píšete?) Díky moc za odpověď avšem držím palec :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 11:03:32, Spejbl) Berou na odvolání i přes stý místa, snad do 150.. záleží na kvalitě odvolání hlavně, dej si na něm záležet a máš to jistý. ;-) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 14:18:05, Petra) Kolik je vlastne harnice bodu pro prijeti minimalne? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2012 13:25:58, Šimon) ÚPRAVA: Tak tenhle rok hranice pro přijetí 312bodů pro bezpečnostně právní studia prezenčně.
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 13:39:24, Andy) Lidi,co máte napsané v dopise,když nejste přijati? Já tam mam "Nesplnila jste podmínky pro přijetí ke studiu".. Znamená to tedy,že jsem neudělala vůbec zkoušky nebo nejsem přijatá pro nedostatečnou kapacitu? moc diky:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 13:55:31, daniela) Je to pro nedostatečnou kapacitu....brali 52lidí a záleží kolikátá jsi za přijatými reagovat zde
    Email: lucbakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2012 01:48:56, Kate) já jsem 46. a nevzali mě, tak mám podávat odvolání do toho 5O. místa?:)S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 13:57:43, Andy) Jsem az na 634.miste,ale jen me to zajimalo,jak to tedy je ;) Myslela jsem si totiz,ze jsem neudelala vubec prijimacky reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 14:02:12, daniela) Nemáte někdo zprávy o tom, kolik lidí se bere na odvolání a jak moc je to tam s protekcemi??My tedy žádnou nemáme,takže z 62.místa musíme spoléhat jen na lidský spravedlivý faktor..:( reagovat zde
    Email: lucbakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 15:20:47, Šimon) Minulý rok nastoupilo snad 20lidí přes limit...Ovšem záleží možná i jaký máš obor.

      62.místo je dobrý to už ti moc nechybělo.Musíš mít tak kolem 300bodů ne?

      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 14:05:53, Andy) Podle me bys odvolani urcite mela zkusit,protoze je taky hodne lidi,co neudelalo maturitu,dale se urcite najde nekdo,kdo tam nenastoupi.. Ale je taky pravda,ze protekce je tam asi velika :/ podle me clovek bez protekce ma tak malou sanci se tam dostat a to je na nic.. kdyby brali aspon vice lidi.. Ty mas v dopise napsano co? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 15:18:00, Šimon) Odkaď prosímtě bereš ty moudra o protekci?
      To jako znáš někoho kdo se tam dostal přes protekci nebo tady jen tak plácáš o tom jak se někdo protlačí protože má známý?
      A jak to sakra myslíš ,že člověk bez protekce se nemá šanci tam dostat?

      Jako ,že ti co se dostali maj za tatínky ministry a policejní náčelníky?
      Vážně my to s tou protekcí musíš vysvětlit...

      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 18:37:49, Andy) Ano,znam takove lidi.. A nemusis tady na me hned vyjizdet,ja jen rekla svuj nazor,tak se prosim uklidni. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 06:46:00, daniela) Šimone, nezlob se....chápu sice tvoje rozhořčení...já také osobně neznám nikoho kdo se dostal na PA přes protekci,ale proslýchá se to...to ale neznamená,že to musí být pravda.Já jen doufám,že se tam dostane má dcera, která je na 62.místě a upřímně by si to zasloužila určitě více než nějaký 150. v pořadí...to by mě vážně mrzelo...ale uvidíme jak to bude s místy. Mám informace,že v letošním prváku na bezpečnostně právní studia jich je 89 přesně. Takže snad někoho vezmou, co se nedostali. Ale přijato jich bylo letos ne 50 ale 52 kdo dobře počítal na seznamu. měj se hezky, ty už tam jsi,tak moc gratuluji a všem co se odvolávají do 100.místa moc držím palce......:) reagovat zde
        Email: lucbakaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 10:09:22, Šimon) Tak pokud to podáš takhle nemám důvod se zlobit.A přeji dceři ať jí to vyjde 62.místo je dobrý a pokud berou i těch 25-30víc nakonec, tak šance hodně slušná.
          Jinak bych věřil ,že do toho 100.místa by klidně mohli brát ostatně ten rozdíl 20bodů+- pro ně bude znamenat míň než to co jim ten člověk může nabídnout.

          Každopádně se proslýchá spoustu věcí že a mě osobně tahle moc nedává smysl ,že by tahle škola brala přes protekci?Otázka je od kuď ,od koho a kdy to člověk slyšel.
          A ani si to neumím moc zdůvodnit,protože by v tom musel jet děkan nebo někdo z vyššího vedení jinak si to falšování testů a přihlášek neumím představit.

          Osobně mi to přijde úplně stejné jako řeči typu ,že si člověk může koupit maturitu atd.
          Vždycky se najde někdo kdo tohle řekne a ostatní to opakují a nakonec se to bere jako obecná znalost a potvrzený fakt.
          reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 20:05:46, Šimon) Tak važ slova, já jsem o protekci na PAČR slyšel maximálně v podobných diskuzích a vždy to byly podobné nepodložené řeči.
    Osobně mě vadí když mi někdo řekne že jsem měl "protekci" a tak to od tebe prostě vyznělo.








    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 23:36:46, Andy) Ja ale osobne nenarazela na tebe. Myslela jsem to vseobecne,ze na kazde z vysokych skol nejaka ta protekce je,protoze se lide znaji a co by pro zname neudelali. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 10:31:40, Šimon) Tvůj příspěvek byl položen velmi všeobecně bez jakéhokoliv upřesnění a já nevím jak si to myslela když si to psala, mě zajímá logicky to co je napsané

        Jestli chceš můžeš to upravit a já potom svoje komentáře smažu,ale tak jak je to napsané to hlásá " lidi co se dostali měli protekci" a to se nediv ,že po tobě hned vyjedu a ptám od kuď tohle bereš.

        reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 13:34:44, Andy) Nemyslela jsem to vubec tak,ze ti co se dostali,ze meli protekci ;) myslela jsem to tak,ze urcite nekdo pres tu protekci tam je,ale nikoho konkretniho jsem tim nemyslela.. Nekdo ma proste to stesticko a dostane se tam ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2012 01:56:41, Kate) Pepo, kde jsi četl, že jich berou 50? Já jsem 46. a nedostala jsem se, a když čtu komentáře níže a vidím, že berou dokonce 52 a já jsem se nedostala tak mi to příjde divné reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2012 11:56:31, Josef Boreš) Ahoj, to je hodně zajímavý.

      Teorii, že berou do 50. místa usuzuji nejen z počtu potřebných bodů, ale též ze stránek polac.cz, kde píší do oboru bezpečnostně právního berou 50 civilistů a zároveň na studijním oddělení mi řekli, že jsem pouhý 3 místa pod čarou, takže je to ještě divnější, jak je to s tebou...

      Je to těžký takhle hodnotit a říct, jak to, že nejsi přijata. Když mi přišel dopis o nepřijetí, tak mi psali, že jsem na 53. místě a k přijetí, že mi chyběly pouze 4 body, teda jedna otázka. Nechápu, jak je možný, že tobě to nevyšlo ani na 46. místě. Buď se naskytla technická chyba, nebo je taky možný, že si nesplnila nějaké další podmínky, že jim nevyhovoval životopis... Je to zvláštní, tohle bys měla řešit spíš na studijním oddělení a když tak napsat odvolání.

      Hodně štěstí! ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 15:51:49, Zuzka) A nehlásila ses třeba na kombinovanou formu? reagovat zde
      Email: kubinovzuzanagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2012 19:04:52, kiki) nevíte někdo kolik berou jak je to s kombinovanou formou studia? jestli berou i na odvolání a do kolikátého místa zhruba? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2012 19:42:47, jitka.k) berou jen 25 civilistů, na odvolání nevím reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.07.2012 15:48:40, Zuzka) Já jsem se dostala na veřejnou správu. Jestli je nějaká skupina na fcb nebo se něco chystá, tak mě prosím informujte :) reagovat zde
    Email: kubinovzuzanagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2012 18:43:18, Terka) Nevíte prosím náhodou někdo, kdy se dozvíme výsledky odvolání? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2012 20:50:22, Šimon) Na stránkách polacu je výslovně napsáno ,že rozhodnutí o přijetí/nepřijetí bude doručeno do 20.7.201 a rozhodnutí a přezkumném řízení do 26.8.2012.

      Je to na stránce polacu v kolonce "pro zájemce o studium" a hned druhý odkaz, článek VI.
      Vzhledem k tomu ,že zápis je ke konci sprna tak to později být ani nemůže a pokud jsi z Prahy tak ti to určitě přijde dřív. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2012 08:13:07, Terka) Díky moc, vůbec jsem si toho nevšimla. :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 09:45:29, daniela) A kolikátá jsi skončila v bodovém pořadí??:)Přeji hodně štěstí při odvolání:) reagovat zde
          Email: lucbakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 14:53:49, kiki) aaaaa já se na odvolání nedostala! sakra pech! reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2012 10:44:17, daniela) Ty už jsi dostala výsledek letošního odvolání????Nějak brzy ne??S08 reagovat zde
        Email: lucbakaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2012 14:15:01, kiki) tak když se prihlasim na jejich stranku, mam tam napsano odvolani/neprijat, tak uz to beru tak, ze z toho nic nebude, ale dopis mi samozrejme neprisel. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2012 14:26:05, Kate) To tam mají všichni, dokud není rozhodnutí změněno... Je to tak i na jiných školách, kde používají SIS, dokud není rozhodnuto, tak to vypadá takhle... reagovat zde
            Email: neradovakseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2012 16:39:07, Terka) Cože?? To tam máte všichni? Já tam teda nic takového nemám. Mám tam jen 54. místo - dělal přijm. zkoušku - nepřijat. Myslíte, že jim to odvolání nedošlo? :O Fuj, teď jste mě uplně vystrašili! :/
              KIKI: na jakou jdeš fakultu? BP? reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2012 17:00:39, kiki) tak to jsi mě na cvhíli uklidnila:) jj hlásím se na BP reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2012 17:48:27, Kate) Jen teda nevím, jestli se to změní na něco jiného, až bude vydáno rozhodnutí... reagovat zde
              Email: neradovakseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.07.2012 19:44:21, Šimon) No už to nebude dlouho a bude konec tohodle všeho.
    Schválně sem pak napište zda jste se dostali a z jakého místa ať maj lidi představu.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.07.2012 15:04:09, Terka.P) Ahoj :) já jsem taky skončila na 53. místě a odvolání už mám poslané. Držím všem palce a určitě sem pište, jak jste dopadli ;) reagovat zde
    Email: TerezaPechovaemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 00:29:32, Kate) Ahoj, tak co, přišlo už někomu rozhodnutí o odvolání? Nebo se aspoň změnil status v SISu? Já jen, jestli to mám furt kontrolovat :D reagovat zde
    Email: neradovakseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 15:24:21, Terka.P) Ahoj, zatím nic, ale taky to furt kontroluju :) reagovat zde
      Email: TerezaPechovaemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 16:11:16, Kate) A kolikátá jsi byla? Já na kombinovaném třetí pod čarou (28.).... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 16:25:50, Radka) Rada zasedá až 20. srpna, takže do té doby se tam asi nic nezmění... S13 reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 16:29:48, Terka.P) Odkud to víš? :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 18:36:34, Radka) Psala jsem na studijní odělení...;) a jak víte vy, kolik lidí bylo přijato? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 18:44:33, Terka.P) Jedna paní výše psala, že se byla podívat na vyvěšené výsledky a napočítala 52 lidí ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 16:13:58, Terka.P) 53. na bezpečnostně právní - takže 1. pod čarou, protože prý brali 52 lidí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.07.2012 16:50:34, Šimon) To už si třetí co tu píše ,že je na 53.místě...všechno rozdíl 1 otázky...S08
    Hádal bych ,že ten přesah na 52.lidí je danej těma co měli stejnej počet bodů.

    Jo a jinak na POLACU vyvěsily nové info o studiu...
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2012 23:00:52, Martina2) Ahoj :) Taky si dávám odvolání. Min. jsem to zkoušela poprvé na Bezpečnostně právní a skončila jsem 96. Každej do mě na neoficiálním fóru (www.pacr.cz) "šil", ať si pošlu odvolání i tak, že jsem se skvěle umístila a mám pořád velkou šanci na přijetí - no, nepřijali mě i se ostatní divili, že to je divný a jeden kluk psal, že se tam dostal na odvolání asi ze 140. místa, ale některej rok před mejma přijímačkama. Letos jsem to zkoušela na ten druhej obor a umístila jsem se 58. Tak uvidím. Ale min. rok mi to zlomilo srdce. POLAC je také můj sen a tenkrát jsem tomu odvolání strašně věřila, že to vyjde. Probulela jsem pak skoro celej den. A bojim se, že letos se to bude zase opakovat, ikdyž oproti loňsku jsem už lehce skeptická
      Jinak bodů jsem měla 260 a hranice byla 268. Trochu mi nejde na rozum to výsledný seřazení podle dosažených bodů. Nechápu, jak můžu být 58., když jsem byla o dvě otázky špatně pod čarou. Logicky bych měla být 52., páč je to přece co otázka, tak to 4 body - tak nechápu, kolik bodů má teda člověk na 54. nebo 56. místě? :D
      No, budu nám držet palce... Ale 53. místo je nádherna - myslím, že se dostaneš úplně v pohodě. Já být na tvém místě, tak jsem vysmátá :) reagovat zde
      Email: Maz.ecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 10:20:27, daniela) To je jasný proč jsi až 58.,protože byla shoda bodů a s tebou třeba dalších 10lidí,kteří mají stejné pořadí...je to logické...je jasné že stejný počet bodů má více lidí.Takže máš o 2 otázky špatně stejně jako moje dcera na BP a máš velkou šanci se tam dostat,pokud budou brát aspon 15 lidí přes....držím palce a uvidíš.Jen se chci zeptat, to lonské odvolání,že nejsi přijata ti přišlo poštou nebo ti telefonovali??:) reagovat zde
        Email: lucbakaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 11:08:08, Martina2) no, mně to totiž přijde, že v tom případě jsem takhle docela znevýhodněná, víte... :/
          rozhodnutí o nepřijetí i přes odvolání mi přišlo poštou a i se to objevilo v SISu. Zůstala tam červeně napsaná informace: nepřijata/odvolání. Dopisy posílali už 22.8. (pondělí, vlastně hned první den otevření studentského oddělení) a jelikož nejsem z Prahy, dopis došel cca do 2 dnů. reagovat zde
          Email: Maz.ecseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 16:41:49, daniela) T
            Dcera tam má napsáno odvolání/nepřijata červeně,tak doufám,že to ještě není definitivní,rada zasedá až 20.8...... reagovat zde
            Email: lucbakaseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 22:02:00, Martina2) ne ne, to se nebojte - je ještě brzo :) pokud rada zasedá toho 20., tak by se to mělo během 20.-21. změnit. Minule už se to zmenilo hned v ten den, co zasedala rada a i v ten den posílali už hotový dopisy. reagovat zde
              Email: Maz.ecseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 14:17:03, Šimon) No hádám ,že i takhle to může vypadat, jak koukám né každému to vyjde.Celkem chápu ,že to člověka dokáže dost podlomit ,ale zkousila si to znova a umístila si se o dost líp tenhle rok.
        Holt na BP je největší konkurence,ale nakonec to vyjde na tu správu bych tomu věřil.Jo a já nemyslel ,že já jsem na 53.místě ,ale když si pročteš diskuzi tak uvidíš , na co narážím.Hodně lidí na stejných místech a nikdo vlastně neví kolik lidí je před tebou atd... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2012 16:57:12, lucbaka) Ahoj všem nepřijatým, kteří posílali odvolání.....chci Vám všem popřát hodně štěstí při rozhodnutí o odvolání a věřím,že se tam dostanou ti, kteří jsou v následném pořadí před těmi co jsou za nimi....to by bylo nejspravedlivější pro všechny....Jsou to nervy,ale za 6 dní už bysme to mohli všichni vědět!!!! Držím palce a dejte sem info jak jste kdo dopadli:):):)a hlavně z jakého pořadí.....jdu se smažit na zahradu reagovat zde
          Email: lucbakaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2012 22:13:19, Josef Boreš) Ahoj, se po dlouhé době opět ozývám. Už jsem docela dost nervózní, ale doufám taky, že to budou brát podle pořadí. Už aby to bylo za náma! :) Jinak mám povzbuzující zprávu, kamarádce na jiné škole uniklo přijetí o 2 místa (mě o 1 místo), na odvolání ji vzali. Je to sice mimo mísu, ale mě to třeba trošku uklidnilo. :-) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2012 22:25:57, Terka.P) Ahoj, nechci vám nijak kazit iluze - jsem taky 53., takže doufám stejně jako vy ;) ale hlásila jsem se ještě do Hradce, taky jsem se umístila 1. pod čarou a nevzali mě ani na odvolání, takže jsem na to hodně zvědavá. Každopádně nám všem držím palce :) hlavu vzhůru reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2012 10:51:40, daniela) Myslím,že hodně záleží i na tom,jak je odvolání napsaný, jestli má všechny náležitosti,nejsou tam nesmysly,které nikoho nezajímají a jen jasný, čitelný a jednoduchý informace. Samozřejmě si mohou vybrat vyjímečného studenta,který byl 350, jen proto že v něčem vyniká a mají o něj zkrátka zájem i když testy dal ***ě. A pak se samozřejmě musí počítat i s protekcemi, které tam zřejmě určitě jsou a budou jako na všech školách.:( Tak si držme palce, snad se tam dostanou ti co si to zaslouží a chtějí tuto práci opravdu dělat ! reagovat zde
                Email: lucbakaseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2012 07:35:52, Šimon) Zdar Josefe, dobrý vědet ,že sis z toho stresu nehodil mašli. :)
              Hodně štěstí chlape a jak budeš vědět ,že tě přijali tak to sem napiš a domluvíme se na pivu.:D reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2012 23:22:45, Martina2) jj, původně jsem chtěla reagovat na kolegu z 53. pozice, ale asi jsem klikla na reakci u tvýho příspěvku.
          no, mně teď v týndu polil studený pot... během pár dnů jsem měla několikrát nepřijatý hovor z nějakého pražského čísla. už ze zásady nezvedám cizí čísla, páč vždycky pruděj s nějakejma výzkumama a nebo to je operátor. ale tohle číslo bylo docela vytrvalý, tak jsem si ho dala vyhledat na internetu a vyskočilo mi tam: POLICEJNÍ AKADEMIE ČR no a já jsem pracovně v zahraničí, takže panika největší: co já budu dělat?! co když mi v tom odvolání něco chybí?! jak já to doložim?! a ještě mi to tam nikdo pak nezvedal! no, už jsem skoro brečela, když jsem volala domů mámě a všechno jí to řekla. Tý se tam nakonec podařilo dovolat (já už pak zase musela do práce) a oni mi volali, aby mi vysvětlili, jak je to s tím bodováním :) protože jsem jim psala e-mail, že bych to vysvětlit... no, to je celá pointa :)) byla jsem trochu zklamaná, ale zase mě na druhou stranu potěšili, že se takhle snaží - mohli by se na mě vykašlat a nebo mě něčím odbýt... :) reagovat zde
          Email: Maz.ecseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2012 23:48:09, Martina2) jen jsem nepochopila, jak myslíš to, že "na tu správu bys tomu věřil" ...? trošku to na mě působí, že: "jo, správa, na tu při***lou správu vezmou kdekoho, páč se tam tolik lidi zase neženou..." :) tak mě dyžtak vyveď z omylu, budu ráda... :) protože si myslim, že na správu se právě hlásí takoví lidé jako já, co chtěj na POLAC stůj co stůj a radši si zvolí tu schůdnější cestu a ti, co zbydou, se pak budou rvát o odvolání... na BS to podle mě víc vzdávaj s odvoláním právě proto, že je tam tolik zájemců... a podle mě tak 50-60% to jde na BS prostě ZKUSIT a nějaký odvolání už pak neřeší... nicméně oba obory jsou plný, na oba je stejný počet "záložních míst" a my budem čekat, že aspoň 20 studentů z každýho oboru nedalo buď maturitu (je to zlý, ale momentálně je i zlá doba ) a nebo si to rozmysleli :))
          už jen víkend a bude to doma... reagovat zde
          Email: Maz.ecseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2012 23:20:25, Šimon) No myslel jsem to asi tak...rozdíl mezi správou a BP je asi čtyřnásobný co se uchazečů týče a tak je prostě větší šance se dostat na odvolání tzn. procentuelně máš větší šanci.

            U počtů těch odvolání je fakt ,že ten kdo je za hranicí 300. u BP si asi odvolání nepodá.
            Rozhodně neporovnávám kvalitu oborů,vzhledem k tomu ,že jsou oba odlišně zaměřený a vlastní zkušenost se školou nemám.Sám bych teda na správu nešel ,ale zas jsem mluvil s holkou co by na BP taky nikdy nešla.:)
            Takže asi tak.






            reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2012 23:10:21, Martina2) A k té protekci... ehm... za:
    1) kamarádky táta je bejavlej kriminalista a na POLACu má známý a sama mi řikala, že jí tát řikal, že kdyby tam chtěla, tak jí to domluví...
    2) spolužačka (celkem z bohatý rodiny... v létě dovča v Karbiku? proč ne? :) ) se jednou na akci dost prokecla, páč se hlásila jen na POLAC a spolužačka jí říká: "Tam je ale těžký se dostat. Co budeš dělat, když tě nepřijmou?" a ona: "To se neboj, můj taťka to zařídí, aby mě vzali."
    3) chodila se mnou na gympl jeden týpek, kterej tam celý roky prolejzal s odřenejma ušima. Jako já nejsem ten člověk, co si myslí, že známky o něčem vypovídaj, ale parkrát jsem se s ním bavila a ten kluk je opravdu hloupej... Ale taky z celkem prachatý rodiny bych řekla. Samý značkový a nejstylovější hadry, samej Apple (iPhone, McBook..) - a dostal se na BS, což mi přijde strašně podezřelý, ale zase se říká, že ***ci mívaj největší štěstí :) reagovat zde
    Email: Maz.ecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.08.2012 18:14:14, Zuzka) jenze tyhle typy lidi toho taky nakecaj, aby byly zajimavy.. a pokud je to jeden z xxxxx(o cemz vazne pochybuji) ? je to na kazde skole.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 10:02:12, Kate) Napíšete sem někdo, až budete mít výsledek z odvolání? Těm, které nepřijmou, se totiž výsledek v SISu nezmění, tak aby někdo nebyl tři dny napnutý, a pak nic... Díky :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 12:46:25, Kate) Tak je to v SISu, já jsem byla 28. místo a na kombinovanou BPS, a přijata... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 12:55:15, Natálie) AHoj, já pořád nic ..tak budu věřit, že nejdříve rozhodovali o kombinovaném studiu...Já se hlásila na prezenční... reagovat zde
        Email: nataliii.machovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 13:28:04, Josef Boreš) Taky pořád nic, mám nervy jak sviň. Pardon za výraz, ale je to tak. :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 14:01:28, Mili) Pepo to prostě musí vyjít ;) pak půjdem všeci na to pivo:D držím palce reagovat zde
      Email: miladyseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 14:02:29, daniela) U nás jsou taky nervy na pochodu,ale počítám,že to tam budou ládovat až zítra po 12hod....dřív asi ne....ale dejte hned vědět všichni, at zbytečně nečumíme donekonečna na ten červenej nápis "odvolání/nepřijat dělal zkoušku":(držím všem palce!!!!!:) reagovat zde
      Email: lucbakaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 13:30:21, Tereza) Taky nic. Tak snad nejdříve rozhodovali a zapisovali kombinované :-( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 14:08:30, Natálie) Já minulý týden psala na studijní, a řekli mi, že to tady bude každopádně dnes...Vzhledem k tomu, že SO má dnes do 2h, tak mě to začíná znepokojovat...Ach joo...čekání je nejhorší... reagovat zde
    Email: nataliii.machovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 14:20:12, Tereza) Funguje Vám sis? Mě to hází error. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 14:29:17, Kristýna) Funguje, ale hrozně dlouho se mi to načítá, takže už to možná teď upravujou.. reagovat zde
        Email: Parolkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:04:09, Josef Boreš) JE TO TAM!!! :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:09:05, Tereza) Gratuluju! Taky mě přijali :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:14:03, Martina2) moc vám oboum gratuluju! :) bojím se podívat... asi si počkám na dopis... když jsem viděla, jak tu píšete, že už to tam je a jste přijatí, tak se mi udělalo špatně :D :( reagovat zde
      Email: Maz.ecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:17:26, Mili) Gratuluju moc všem :D reagovat zde
      Email: miladyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:16:25, Josef Boreš) Určitě se podívej! A taky gratuluju dalším! :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:23:22, kiki) tak vám všem gratuluju, já se bohužel nedostala, to byl můj poslední pokus dostat se na vysokou, snad jedině, že by mi někdo zaplatil soukromou, jinak se mějte fajn reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:42:57, daniela) Nezoufej, dcera se z 62.místa taky nedostala, život jde dál a půjde na ČVUT-stavárnu a určitě to tak má být. Výhoda je,že nemusí za 3 roky dělat zkoušky na magistra, protože je to rovnou 4leté....člověk musí hloedat klady a smířit se i s neúspěchem.A samozřejmě všem moc gratuluji,at Vám to tam jde a mějte se krásně:) reagovat zde
        Email: lucbakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 15:32:38, Šimon) Gratulace Josefe a tobě taky Mili a těšim se na zahájení.:D(navrh bych oslavu ,ale musím dělat) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2012 20:43:09, snakezz) JOOOOO! Je to doma!!! TAk lidičky gratuluju a s některými se uvidíme na zahájení ne? Kdy to vlastně má být?:D:D reagovat zde
      Email: snakezzseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2012 21:09:56, Josef Boreš) Má nám ještě přijít dopis a v něm instrukce, ale podle všeho by zápis měl být společný a to 29.8. v 14:00. Počkej si a když to nepřijde, radši jim brnkni. :D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2012 21:57:23, anicka) Asi spis u zapisu ne:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.08.2012 19:49:45, Natálie) Ahoj, je tady ještě někdo, komu se NEzměnil stav z "odvolání/nepřijat dělal zkoušku" na něco jiného? Díky za odpověď reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2012 21:58:43, anicka) A jeste nevite nekdo, jeslti je nejakej seznamovak? Ja bych jela:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2012 13:27:37, Hana) Ahoj,prisel vam uz dopis s vyjadrenim? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2012 13:48:12, Anicka) Me jeste ne, cekala jsem ho dneska:D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.08.2012 14:06:39, Hana) Taky,ale snad zitra nebo v patek reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 11:00:20, Josef Boreš) Koukám, jak se mnou založená diskuze velmi rychle rozjela. :)

    Rád bych reagoval na příspěvek paní Daniely. Bohužel máte úplnou pravdu, co se týče našeho školství a jeho hodnocení. Veškeré známky ve škole, u maturity či většina přijímacích řízení je pouze založená na mechanickém opakování a ne na schopnostech daného jedince. Je to špatné, to ano, také mě překvapilo, že na takové prestižní škole, jako je Policejní akademie, chybí pohovor či nějaký psychologický test. Nejen kvůli prestižnosti, ale též z důvodu, že tato škola by měla vychovat budoucí elitu policie ČR.

    Naopak si ale myslím, že na test z anglického jazyka se nedalo téměř vůbec připravit, buď s textem pracovat umíte a rozumíte nebo ne. Další otázkou je maximálně procvičení gramatiky.

    Upřímně si ale nestěžuji, díky tomuto systému jsem též odmaturoval s vyznamenáním, naštěstí, pro můj dobrý pocit, vím, že alespoň u znova zmiňovaného anglického jazyka lze rozpoznat schopnosti jedince. Vše se naučit nazpaměť nestačí, pokud chcete prospět s vyznamenáním, zvlášť u profilové části, kde celá zkouška probíhá vlastně formou rozhovoru mezi učitelem a žákem.

    Škoda, že se jedná pouze o malou výjimku v našem systému.

    Dále bych rád znova pogratuloval všem přijatým a budoucím spolužákům. Škoda, paní Danielo a Martino2, že Vám to nevyšlo, bylo vidět, že máte o školu mnohem větší zájem než mnoho z nás, ale je otázka, jestli je to úplně nespravedlivé. Já sen měl taky, mě to vyšlo. Doufám a zároveň si přeji, aby platilo o většině přijatých studentech, že tvrdě na tuto školu makali a vážně sem chtěli jít.

    Bohužel, jestli je vážně někde ta korupce, protekce, je mi to vůči Vám líto. :(


    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 11:56:42, daniela) Děkuju Josefe za tvuj názor a celý příspěvek. Z tvých řádků je možné rozpoznat nejen inteligenci,ale i sociální inteligenci,kterou nevlastní mnoho lidí zde. Byl si jediný z přijatých,který to dokázal zhodnotit inteligentním způsobem a i zareagovat na svým způsobem"zoufalost" nepřijatých. Myslím,že na tuhle školu právem patříš, rozhodně daleko více než někteří přijatí, kteří tu vyslovili svůj názor. Moc ti to přeji,akorát tě lituji, že budeš muset zvládat některé spolužáky,kteří na tom nebudou zdaleka tak dobře jako ty. Jen se stačí podívat na reakce typu: co kdyby ses příště lépe naučila na přijímačky apod,.....to jsou dle mne slova totálních primitivů, kteří na této škole nemají co dělat. Škoda,že tam nejsou ty psychotesty, byla by to přece jenom škola daleko větších rozměrů.:) reagovat zde
      Email: lucbakaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 12:32:11, Kateff) Pani Danielo, jestli vam prijde primitivni uvazovani takove, ze letos me neprijali, tak se na pristi rok pripravim lepe, tak je to trochu smutne. Pokud proste nekdo neudela prijimacky, nebude se prece spolehat na odvolani a pak prskat vsude kolem sebe a obvinovat vsechny okolo, ze to nevyslo. Nebavim se o nejake korupci, ale o osobnim pristupu. Ale i kdybych se vam to nakrasno snazila vysvetlit, tak vy to stejne nebudete chtit pochopit, takze vam mohu poradit jedine: podejte odvolani k rektoratu, viz zakon o vysokych skolach. Je to legalni prostredek, kterym muzete teoreticky neceho dosahnout. Preji vam hodne stesti a OPET rikam, ze chapu, ze jste zklamani, ze jste se nedostali, ale vzdy to jde jinak nez jen kopat kolem sebe. Nashledanou. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 00:43:48, pelagia) Na POLAC (BPS. kombinovaně) jsem se dostala, bez jakýchkoliv testů, předem k dispozici a bez nějakých specifických příprav. Prostě jsem to jen tak zkusila a vyšlo to. Tudíž nějaké diskuse o memorování otázek a odpovědí předem ..., upřímně řečeno, nevím ani o čem mluvíte. Přišla jsem, "zákřížkovala jsem", a odešla jsem .... Přijali mně, na základě přijímacího řízení. Prostě buď člověk všeobecný přehled má nebo ho nemá ... Co k tomu říct víc. Tudíž KATEGORICKY odmítám hypotézy, že na POLAC se lze dostat jen s protekcí !!!! Možná konexe mohou sehrát roli při odvolačkách ...., asi určitě ano. Vím v jakém světě žijeme, nedělám si iluze, ale je to všude, napříč školstvím a napříč všemi sférami veřejného i soukromého sektoru. Nejenom na POLACu, prosím !!!!!

    Danielo, před Tebou smekám !!!! Nedokážu si představit, že by se za mne a moje školy moje matka bila na veřejných diskusích !!!!!:) Určitým způsobem to respektuji s obdivem, na druhé straně, mám trochu pochybnosti, jestli je to dobře :-) Přeji Tvoji dceři, ať na POLAC nezanevře a pokud o to skutečně stojí, ať to zkusí za rok znovu. Všechno jsou zkušenosti !!!! Záleží na tom, jak je zpracujeme ve svůj prospěch. Tak to ber :-)

    Pak mám ještě potřebu vyjádřit se k tomu, co jsi napsala Šimonovi. Já toho kluka neznám a nechci se ho zastávat, ale z jeho příspěvků vnímám, že je prostě dyslektik, což je odchylka od jakésiho standardu, nicméně, ze svých dosavadních zkušeností vím, že to nevypovídá nic o "kvalitách člověka". Prostě mu nejde pravopis, ale nemůžu generalizovat, že je jednoduše "protekční". Buďme k sobě tolerantní :-)

    Chápu emoce všech těch, kteří se nedostali, je to nepříjemné, je to zlé, může se to jevit nespravedlivé (a v některých případech i skutečně je), ale jediné, co lze v tuto chvíli dělat je - postavit se k tomu kontruktivně, nezanevřít, makat na sobě a hlavně, být pozitivní !!!:)
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 08:17:36, daniela) Díky za hezký názor. Vubec jsem neřekla,že se tam dá dostat pouze přes protekci,pokud si muj příspěvek dobře přečtete, píši,že těch prvních 50 jsou tam opravdu poctivě. U odvolání už to neplatí. Není to správné. K té dyslexii Šimona, ano buďme tolerantní,ale já mám z dyslexie a podobných poruch učení státnice, takže vím,že tohle dyslexie opravdu není. Za svoji dceru nebiju, jen vyjadřuji názor, od toho diskuze je. Možná ne pro mě,když nejsem student,ale byla jsem sem vpuštěna bez vyplňování věku, tak prostě říkám názor. Moje dcera ani o této diskuzi neví, vzala rozhodnutí zklamaně,ale vzala, jde na jinou vysokou školu, kam byla přijata. A chci jen říct, že škola nevyjadřuje, že někdo udělal nebo neudělal přijímačky, je to jen o bodech. A proto je opravdu jasně prokazující, pokud se před studenta, který má 304 bodů dostane student s 246body na odvolání, nedá se to morálně obhájit. :)Ale právo na to škola má, tím je to dané. Já sem tyto názory píši proto, aby třeba příští rok, až bude někdo hledat odpověd na otázku, jak je to možné, že můj známý s méně body se dostal a já ne, že není rozhodně první:).Od toho diskuze jsou a ne každý to dokáže otevřeně říci. Mnoho úspěchů ve studiu všem poctivě přijatým:) reagovat zde
      Email: lucbakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 12:56:16, Josef Boreš) Tak to ti upřímně gratuluji. Musíš mít neskutečně dobrou paměť a zároveň i štěstí, protože otázky, podle mého názoru, nezahrnovali všeobecný přehled, který lze získat na jakékoliv škole. Zároveň je přirozené a hlavně zdravé, že člověk zapomíná to, co si neprocvičuje, a bez toho si nemůže vytvořit trvalé paměťové stopy. Ledaže by jsi měla fotografickou paměť a nebo jsi byla zapálená do veškerého učiva, které existuje. Protože jak je známo, nejlépe si zapamatujeme věci, ke kterému máme nějaký citový podklad, viz. například já a maturita ze sociálních věd, což šlo samo. :)

      Musím dále nesouhlasit s tím, že se na přijímací řízení nedalo připravit. Zadej do prohlížeče polac.cz, klikni na odkaz Pro zájemce o studium, na nové stránce uvidíš tučně Bakalářský studijní program a pod tím Příklady a zaměření znalostního testu. Na stránce poté uvidíš veškeré možné otázky, které škola využívá při tvorbě testů.

      Na závěr si myslím, že pokud člověk to nechce jen "zkusit" a sní o této škole, měl by si zjistit veškeré dostupné informace o přijímacím řízení a využít dostupných prostředků, které mu pomohou k dobru. Zvlášť u této školy by se příprava měla brát samozřejmostí, protože se jedná o jedinou školu svého druhu u nás v ČR.
      reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:19:49, Josef Boreš) Pročetl jsem si část jiné diskuze, kde jsi přispívala a měním svůj příspěvek. U tebe hrálo, koukám neskutečné štěstí. Ty jsi nebyla brána jako civilní osoba, získala jsi pouze 236 bodů a byla si přijata, i když si se umístila na 59. místě na kombinovaném studiu. Tady není vůbec co řešit, protože tenhle počet bodů by bez přípravy získalo spousty lidí, nejspíše i včetně mě. Teoreticky si tedy mohla mít 100% z anglického jazyka, to je 120 bodů plus 116 bodů ze všeobecného, tj. 29 otázek správně, což je 41,4%.

      Příště by bylo vhodnější napsat ještě další detaily ohledně tvého přijetí.

      reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:19:59, Josef Boreš) Pročetl jsem si část jiné diskuze, kde jsi přispívala a měním svůj příspěvek. U tebe hrálo, koukám neskutečné štěstí. Ty jsi nebyla brána jako civilní osoba, získala jsi pouze 236 bodů a byla si přijata, i když si se umístila na 59. místě na kombinovaném studiu. Tady není vůbec co řešit, protože tenhle počet bodů by bez přípravy získalo spousty lidí, nejspíše i včetně mě. Teoreticky si tedy mohla mít 100% z anglického jazyka, to je 120 bodů plus 116 bodů ze všeobecného, tj. 29 otázek správně, což je 41,4%.

      Příště by bylo vhodnější napsat ještě další detaily ohledně tvého přijetí.

      reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 14:03:25, Kateff) Tak teoreticky by to šlo, obecný přehled typu literatura, sem tam něco z biologie, dějepisu, i současného dění se dá i bez přípravy - vím z vlastní zkušenosti. Spíš jsem přemýšlela, proč je to takhle široce zaměřené a myslím, že je to proto, že jako budoucí kriminalisté (například) musíme znát ze všeho co nejvíc a uvědomovat si souvislosti... Nedávno jsem četla knihu Detektiv od Arthura Haileyho, kde hlavní vyšetřovatel dal dohromady profil sériového vraha díky tomu, že býval knězem a na místě činu bylo pokaždé mrtvé zvíře, což mělo nějak odrážet určité části Bible, díky tomu (a samozřejmě dalším věcem) si zúžili počet podezřelých a nakonec ho dostali... Možná by se hodil i nějaký test logiky, ale tak to už je uvažování de lege ferenda... Jinak na angličtinu se sice připravit nedalo, ale s otázkami typu: a wood - a) hard substance from which the tree is made of b) kdfjoadfmsdcoasjda jsem chvíli přemýšlela, kde je zakopanej pes, že to přece nemůže být reálná otázka s takhle jasnou odpovědí... Ale opravte mne, mýlím - li se... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 14:56:08, daniela) Tak máte mezi přijatými na BPS prezenční dívku i z 200.místa!!! Další spolužačka. mé dcery,....jo jo....co se dá dělat:):):) reagovat zde
    Email: lucbakaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 21:57:10, Martina2) :D už nemám sílu ani brečet, ale jen se smát... to je prostě tak absurdní, tak absurdní!
      Maj to dělat jako ČVUT a do pozvánky k přijímačkám taky napsat, že si máte ke zkoušce přinýst dvacet papírů! :D teda - na ČVUT jim stačí jen ty formátu A4, no... :) reagovat zde
      Email: Maz.ecseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2012 16:17:34, Kateff) To je zvláštní, že se všichni nepoctivě přijatí shlukují zrovna kolem vaší dcery... Ta slečna vaší dceři řekla, že její rodiče (nebo kdokoliv) podplatili vedení fakulty a proto je přijatá? Být to já, tak bych se s tím asi moc nechlubila... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2012 18:37:18, daniela) Ta přijatá slečna ji to neřekla,ale její nejlepší kamarádka,která s ní chodila na gympl a dcera ji také zná. Ač se to zdá absurdní, tak bohužel je to pravda. To jakým způsobem přijetí docílili opravdu nevím, vím jen,že má už na Policejní akademii sestru, takže jí to mohlo pomoci. Dvě,které zná a hlásily se tam, tam jsou. Jedna z 131.místa na veřejnou zprávu a druhá z 200. na bez.pr.,oboje je prezenčně. Připomínka slečny Jany, že ji závidíme mi přijde opravdu no coment. Tady přece nikomu nejde o to, aby 200. vyhodilil, ale o to, že když tam je uchazeč z 200.místa měl by tam být i ten z 58. apod,protože v opačném případě zabral místo tomu lepšímu nespravedlivým způsobem a tak by to být zkrátka na tak prestižní škole nemělo. To je asi vše co se k tomu dá říct. :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2012 18:49:14, Kateff) Takže je to nepřímo zprostředkovaná informace bez jakéhokoliv pravdivostního podkladu (to nemůžete nijak popřít). Ta dívka se mohla (pokud byla opravdu přijata) dostat díky úplatku (ale silně pochybuji, že díky sestře) a nebo taky díky kvalitnímu odvolání a životopisu, který se přikládal k přihlášce... Nejste ten, kdo o tom rozhodl, tudíž nemůžete se stoprocentní jistotou říct, že to bylo nespravedlivé. Přišlo by vám spravedlivé, že by vedení stanovilo pravidlo: Dvacet lidí pod čarou bude přijato, nehledě na kvalitu odvolání a dalších doprovodných dokumentů? Mě třeba ne. Ale to je asi o názorech. reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2012 10:22:22, daniela) Já vubec nechápu co tady pořád řešís? Dávám do diskuze příspěvek, který jsem si nevymyslela a pokud tady chceš obhajovat PA, tak si ji obhajuj. Rozdíl mezi tebou a mou dcerou je ten,že ty jsi byla přijatá. Jak by se tobě líbilo kdybys byla na 62.místě, perfektní odvolání/potvrzeno SO,což samozřejmě nepovažuji za dostačující,ale řekli nám to/, státní reprezentace po celé Evropě apod..důvody, proč měla být přijata. Ta 200. tyhle kvality rozhodně neměla a navíc o minimálně 25 bodů méně.Řekla by sis, je to spravedlivé a vůbec by tě to nerozhodilo??Zkus použít i empatické schopnosti, pokud nějaké máš a více přemýšlej. Je na tom něco k neuvěření???Ano je, a to,že je to vůbec na PA možné. Bud ráda,že jsi přijata a nesnaž se vyvracet věci, o kterým opravdu nic nevíš a máš celou PA velmi zidealizovanou. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2012 10:29:56, jirka) Tak si podej stížnost na ty dvě co se tam podle tebe dostali neprávem a neřeš to tady furt.. Už je to trapný jak tady furt obhajuješ dceru a té to je beztak u prd.. že se tam nedostala reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2012 10:36:45, Kateff) Nevím, odkdy jsme si začaly tykat, ale dobře... Řeším to, co tu řešíte vy. Vy jste si ten příspěvek nevymyslela, ale někdo jiný možná ano. Někdo mohl prostě vaší dceři říct, že se někdo jiný dostal z dvoustého místa a nemusí to být pravda. A i kdyby byla, tak to pořád automaticky neznamená, že šlo o podvodné jednání. Vám SO řeklo, že odvolání vaší dcery je perfektní? A jak můžete vědět, že dvoustá neměla kvality, o které se PA ČR zajímá? Ne, nerozhodilo, řekla bych si, že nemůžu spoléhat na odvolání a příště se připravit, protože taky nemusí brát na odvolání nikoho. Ano, mám empatické myšlení, pokud jste si všimla, psala jsem, že chápu, že jsou nepřijatí zklamaní, taky mne to potkalo, ale nesouhlasím s přístupem: "Nedostala jsem se, můžou za to všichni ostatní, všichni jsou zlí a já se měla dostat, i když jsem nebyla mezi padesáti přijatými podle testů." Spíš si řeknu: "Asi jsem tomu nedala tolik, co těch prvních padesát, pokud o to ještě stojím, tak se příští rok budu snažit víc." Protože pouze tím můžu něco vyřešit. V zimním semestru mě vyhodila zkoušející z obchodního práva, zeptala se na otázku, kterou jsem si byla jistá, neboť jsem v oboru pracovala, začala jsem a ona řekla, že to říkám špatně a že to má být tak, a zopakovala přesně to, co jsem řekla. Když jsem se v šoku zmohla jen na to, že to jsem říkala, tak mi řekla, že mě musí vyhodit, protože to fakt neumím. A co jsem měla dělat? Naštvat se na všechny, kopat kolem sebe, a říkat, že je to všechno podvod a ona nechce, abych dostudovala? Ne, prostě jsem se opravdu pořádně naučila na druhý pokus a dostala jsem za jedna. Nikomu nepomůže se nad tímhle rozčilovat, nepřinese to nic dobrého, takže tohle mi přijde jako jediné možné východisko. Ale ať už o tomhle tématu řeknu cokoliv, vy si stejně pořád pojedete svou, takže nevím, jestli to má ještě cenu... Udělejte průzkum, kdo byl přijat poctivě a kdo ne, napište na to podrobnou práci, zmedializujte to a třeba se něco stane, ale to, co děláte nyní, je absolutně nekonstruktivní. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2012 21:20:36, daniela) Omlouvám se ,že píši až teď. Ale z 62.místa se nakonec moje dcera dostala.31.8. ji zavolalo studijní oddělení,že je přijatá. Když jsem se zeptala emailem na studijním oddělení, jak je možné, že se dostaly děvčata z 131. místa a z více než 200. místa, sami mě zavolali a rektor dodatečně přijal ještě na každý obor cca po 3 lidech a mezi nimi i má dcera. Takže líná huba holé neštěstí se absolutně potvrdila..Nemám tam žádné známé ani žádnou jinou protekci...Jen jsme holt měli štěstí v tom, že obě děvčata přijatá z těchto pozic jsme znaly ....to je vše. Takže pro ty co se nedostanou je to jen výzva k tomu, že pokud budete cítit křivdu jako v našem případě, ozvěte se a třeba to opravdu dopadne nakonec ve Váš prospěch jako u nás....Jak je vidět, pravda byla na naší straně, jinak by mě ze studijního oddělení nikdy nikdo nezavolal:) reagovat zde
                Email: lucbakaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání, koleje, FB skupina - Policejní akademie České republiky
  2. Odvolání - nepřijetí z kapacitních důvodů, kombinovaná forma studia - Vysoká škola technická a ekonomická v Českých Budějovicích
  3. FIM UHK odvolání - Univerzita Hradec Králové
  4. Nepříjetí odvolání - Ostatní
  5. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  6. Odvolání na polac 2013 - Policejní akademie České republiky
  7. Odvolání - Politologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. Odvolání 2 - Ostatní
  9. Předběžné nepřijetí - Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
  10. odvolání na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.