Bodová hranice na PEF - odvolání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.06.2012 11:08:01, Bejbis, zhlédnuto: 5917x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, bohužel mi přijímačky moc nevyšli.. hlásila jsem se na veřejnou správu a chybí mi 8bodů.. Kritéria minimum 10bodů u matiky a AJ jsem splnila.. Myslíte že má cenu podávat odvolání když mi chybí 8bodů ??
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 13:16:42, luke) Chci také podat odvolání,přijímačky nedopadly jak jsem chtěl, nepřijali mě o pouhý jediný bod, to je k vzteku :( ... nevíte někdo, zda se musí čekat až na písemné sdělení ze školy o nepřijetí nebo zda se může poslat hned? reagovat zde
    Email: mradonskaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 13:28:46, Tom) Ja si nejsem uplne tak jisty ,jestli skola vubec bude neco rozesilat ,takze to odvolani je lepsi podat hned . reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 13:46:36, luke) díky..tak uvidím jak to dopadne, nevíte někdo jak se asi dlouho čeká na odpověď? reagovat zde
        Email: mradonskaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 13:30:41, Tom) Nekde jsem cetl ,ze jednu slecnu nevzali a to mela 4 body pod hranici prijeti ,ale to nemusi nic znamenat ,takze to urcite zkus. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 22:02:48, Johny) Ahoj, taky jsem nedopadl nejlip, chybí mi 4,5 bodů..nevím jestli má teda cenu vůbec odvolání posílat... :( co myslíte? četl jsem že odvolání lze podat až po doručení rozhodnutí...takže taky nevím jestli čekat nebo to posílat... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2012 23:21:44, Tom) Nic ti neprijde ,zadny dopis o rozhodnuti nebude .Podej odvolani a jestli jsi s odvolanim uspel ci ne se dozvis na tom svem "profilu" na czu strankach . Nebo jsem aspon cetl ,ze by to takhle melo byt... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.06.2012 23:44:50, AlSt) Ahoj, chtěla jsem se zeptat, když mi na PaA uteklo přijetí o 3 body a na PaE o 1,5 bodu:(, jestli mám ještě šanci na přijetí. Také bych se chtěla zeptat, jesli je někde na stránkách školy nebo přímo ve škole někde vyvěšeno pořadí ve kterém jsem se umístila pod čarou. Všem moc děkuju za jakoukoli informaciS13. reagovat zde
    Email: elisabeth.wellseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 14:11:51, Radek) Ahoj. Tak to máš hodně těsné. Já být tebou bych to zkusil. Až ti dojde dopis o nepřijetí, do 30 dnů (ale lépe co nejdřív) pošleš (nebo doneseš na studijní) Žádost o přezkoumání rozhodnutí o nepřijetí, tam uvedeš nějaké důvody proč by to měli ještě zvážit. Šance je tam hlavně proto, že lidi se hlásí kromě zemědělky třeba i na VŠE, a když se dostanou na obě, tak si třeba vyberou VŠE, a pak je na zemědělce o místo navíc. ČZU to zjistí buď když ten člověk napíše na studijní že se vzdává toho přijetí a nenastoupí, nebo když nepřijde na zápis na který mu přijde pozvánka (a neomluví se z něj) tak ho vyškrtnou. Takže myslím že to zkus. Přeji zdar.:) reagovat zde
      Email: radek.lexavejskacz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 09:53:15, Jarda) Informace pro dalsi rocniky ;)
    Limit pro 2012/2013 je 10b matika, 10 jazyk
    a celkovy minimalni pocet pro okamzite prijeti je:
    Podnikani a administrativa, ps 47b
    Verejna sprava a regionalni rozvoj, ps 48b
    Hospodarska a kuturni studia, ps 54b
    Systemove inzenyrstvi, ps 40b
    Economics and Management, ps 55b
    Provoz a ekonomika, ps 43b
    Provoz a ekonomika, ks 40b
    Informatika, ps 40b
    Informatika, ks 40b
    Informatics, ps 40b
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.06.2012 12:10:45, deny) prosim te a na ks v mgr. oboru administrativa a podnikani?kolik je potreba bodu?diky reagovat zde
      Email: miluska.xseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 23:16:59, Petra) Na ks v mgr. oboru Podnikání a administrativa je pro letošní rok 62 bodů. Zvažuji také odvolání, ale asi to nemá smysl. Loni jsem měla 53 bodů a bylo potřeba 60 a ani na odvolání mě nevzali. Petra reagovat zde
        Email: SPETRAquickcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2013 19:20:30, Karla) Ahoj, mám problém a chci se zeptat pro letošní přijetí na Kultruní studia byla hranice 50 bodů s tím, že splníme z každého předmětu 15 bodů. Můj problém je v tom, že mám těch 50 bodů, akorát mi o 2,5 bodu(jedna otázka) utekla ta hranice 15 bodů tak se chci zeptat, zda je šance, dostat se na odvolání.
      Díky za odpvoědi reagovat zde
      Email: seidlovkaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2013 02:50:51, bilop) V tom formulari je napsano, ze pokud nesplnujes minimalni bodove hranice, tak bys nemela podavat. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.07.2013 12:40:53, Kokies) Zdravim, mam trochu jiný problem. Dostal sem se na obor veřejná správa, ale podnikání a administrativa kam se spíš chtěl mi uteklo o pul bodu. Je možný se zapsat na veřejnou správu a zaroven podat odvolání na PaA, s tim že bych si pak první studium zrušil v případě kladného vyřízení? reagovat zde
    Email: kokiesemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2016 13:34:48, Víťa) Ahoj :)

    Nevíte někdo, zda-li je nějaká reálná šance na přijetí na studijní obor PEF (Informatika) po odvolání, pokud jsem 3body pod bodovou hranicí? Bohužel mi vůbec nesedl test z matematiky.. z obou testů však bodové minimum splňuji (10 a více bodů)

    Děkuji za odpovědi! reagovat zde
    Email: jakubvitekpostcz

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  2. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  3. Bodová hranice na LFHK - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. odvolání a přestup na jíný obor na čzu - Česká zemědělská univerzita v Praze
  5. Odvolání na polac 2013 - Policejní akademie České republiky
  6. Odvolání na VŠE FINANCE (na ostatní obory FFU přijata) - Výběr vysoké školy
  7. Odvolání na magisterské - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Bodová hranice na Vše Fph - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Odvolání na nepřijetí - Policejní akademie České republiky
  10. VETERINA ODVOLÁNÍ - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.