Fakulta mezinárodních vztahů - zápis


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2012 13:33:34, Lenka, zhlédnuto: 769x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekTak konečně ten dopis o přijetí přišel, je to taková oficiální úleva :D Jsem zvědavá na ten zápis, nevíte někdo, proč nám doporučují vzít si s sebou noťas?
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 18:20:14, Martina) Ahoj, to s tím noťasem by mě take celkem zajímalo, jelikož to mam přes 200 km nechce se mi ho táhnout, takže bych potřebovala vedět k čemu ho budeme potrebovat, zda by mi nestačil jen tablet. :) nevíte to někdo prosím:) Jinak jsem na FMV reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 09:40:31, Lenka) Já to mám do Prahy sice kousek, ale taky se mi s tím nechce moc tahat, takže kdyby někdo něco věděl, bylo by to super :)) 200 km? tak to budeš příští rok na koleji, ne? :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 14:38:02, Martina) Jo to určitě budu, už jsem si ji i vybrala, chtěla bych na Blanici, ale bojím se, že než my dostaneme heslo do Isis, tak už budou vsechna dobrá mista obsazena:( reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 17:49:28, Lenka) Já toho tedy o kolejích moc nevím, protože neplánuji být na koleji, ale podle mě to musí mít škola nějak vyřešené ohledně toho, kdy kdo dostane heslo do isis a pak si zabírá místo na koleji. Přece není možné, aby ty dobrá místa si mohla zabrat ta část studentů, jejiž zápis a získání hesla je dříve oproti jiným fakultám. Ale uvidíš, samozřejmě držím palce, ať tam nějaké to dobré místo na Blanici získáš :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2012 15:04:20, janiska) Ohledně koleje se nemusíš bát..uzavírka 2. kola přihlášek na kolej (2. kolo se týká studentů nastupujících do bakalářského studia v zimním semestru 2012/2013, tedy i tebe S13 ) je až po všech zápisech..a při přerozdělování kolejí nehraje tedy roli to, kdy jsi o kolej požádala (v řádném termínu, a to do 22.7.2012)..:)..všechny informace najdeš na http://suz.vse.cz/ reagovat zde
          Email: jan.isseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2012 19:50:40, Michaela) Zdravím! mám dotaz ohledně isisu. V pozvánce k zápisu byla mj. žádost abychom vyplnili stanovisko k nástupu za účelem přípravy zápisů a mělo to být do 3.7.2012 do 12:00. Bohužel jsem toto stanovisko vyplnila až o několik hodin později. Nevíte zda to něco výrazně mění? Doufám že ne!:-( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.07.2012 20:39:27, Martina) Ahoj, jsem také prvák, ale zkus se do Isisu přihlásit a pokud Ti bylo už přiděleno xmane a heslo, tak je vše v pořádku. Pokud ne, raději napiš na studijní.=)Snad ti pomohou, hodně štěstí=) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.09.2013 22:49:27, Marie Uhlirova) Ahoj, prosim, chci se letos hlasit na VSE na FMV.. mohla bych te poprosit o nejake informace..? Ctu, ze jis byla uspesna. :)
    reagovat zde
    Email: uhlirovamarie.aseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. VSE-fakulta mezinárodních vztahů - Ostatní
  2. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  3. ZÁPIS NA UTB VE ZLÍNĚ - Informace o studiu
  4. Fakulta mezinárodních vztahů - přijímačky - Vysoká škola ekonomická v Praze
  5. VŠE Fakulta mezinárodních vztahů - Výběr vysoké školy
  6. VS Mezinarodnich a verejnych vztahu - University College Prague
  7. VŠ veřejné správy a mezinárodních vztahů - Ostatní
  8. VŠE-Fakulta mezinárodních vztahů - Výběr vysoké školy
  9. Fakulta mezinárodních vztahů - obor diplomacie - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. VŠE fakulta mezinárodních vztahů - přijímačky - Informace o studiu

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.