NULTÝ ROČNÍK vs. JAZYKOVKA

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.06.2012 22:06:34, Verča, zhlédnuto: 1234x, reakcí celkem: 11Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,

chtěla bych se zeptat těch, kteří stejně jako já nebyli přijatí na VŠ a mají zkušenosti s jazykovkou či s nulťákem, co by mi doporučili nebo naopak od čeho by mě odradili? (A pokud je na tom někdo tento rok stejně jako já a rozhoduje se podobně, tak budu ráda za jakýkoliv názor.)
Hlásila jsem se na lékařskou fakultu, bohužel se mi zkoušky nepovedly a teď nevím, jestli mám jít do nultého ročníku + k tomu si dát pomaturitní kurz angličtiny(kvůli statusu studenta), nebo jen tu jazykovku a učit se na zkoušky sama?
Přemýšlím o nultém ročníku v Tutoru nebo Az-smartu.

Díky moc všem! :)

Verča

Email: pekna.veronikaseznamcz, ICQ: 201312025
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2012 22:39:55, zdenek) ja pred par lety delal jazykovku Lingua Centrum a melo to svy vyhody i nevyhody.. Vyhodou urcite bylo, ze vyuka byla od 8 do 11:30 takze si mel defakto spoustu volnyho casu odpo, ani ucit ses po vecerech na dalsi dny nejak nemusel - jen par slovicek denne a gramatiku si z 90% znal stejne ze stredni.. Nevyhodou pak bylo samozrejme skolny, jakoze vyhodis 20 tisic jen abys mel status studenta a na konci dostanes ***y osvedceni, ze si ten jednorocni kurz absolvoval a muzes si udelat certifikat za dalsi cca 2000 a ten ti taky na nic nebude (vlastne sem to pak uplatnil jen na vysoke, kdy mi diky tomu certifikatu pak uznali zkousky z neminy). Takze kdyz to zhrnu, byly to vlastne takovy rocni prazdniny za 20 tacu reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 09:23:21, Verča) Ahoj,
      díky za názor..
      Já chci určitě rok studovat, abych z toho tempa nevypadla, takže tímto stylem to jako vyhozený peníze neberu, chci je investovat do vzdělání, jen ještě nevím jak je přesně využít.
      Nevím jak moc by mi pomohl nultý ročník, jestli se tam opravdu něco nového naučím a zda je to formou VŠ, či ne... Mám za sebou gympl.
      Popř. jazyky se hodí vždycky, udělala bych si zkoušku.

      V. reagovat zde
      Email: pekna.veronikaseznamcz, ICQ: 201312025
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.06.2012 09:37:42, Bára) Ahoj, mám stejný problém...taky mě nevzali na VŠ (hlásila jsem se na práva) a tudíž taky nevím co teď, mám stejně jako ty-gympl. Přemýšlela jsem hodně o nultém ročníku od Az-smart, ale jak jsem tak četla názory na internetu, tak většina lidí tvrdila, že jim ten nultý ročník nepomohl a kolikrát se také nedostali na VŠ - tudíž to jsou zbytečně vyhozené peníze...Našla jsem si teda nějaké soukromé VŠ a nejspíš půjdu tam...jinak opravdu nevím... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2013 19:06:36, Lenka) Ahoj,
    hlásila jsem se taky na lékařskou fakultu, ale bohužel mě nevzali, uteklo mi to jen o pár bodů.
    Našla jsem si denní studium nultého ročníku, abych se rok věnovala chemii, fyzice a biologii a příští rok znova zkusila přijímací zkoušky. Přijde mi to jako nejlepší možnost, když chci jít na lékařkou fakultu, tak abych z toho učení nevypadla a všechno si to tam zopákla. Tak doufám, že mi ten nultý ročník k něčemu bude. :) reagovat zde
    Email: lenka177emailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.06.2013 20:08:36, Inkvizitor) Pokud ti to uteklo jen o pár bodů, bude ti to k ničemu. Pokud chceš se sebou něco dělat, je asi tím nejlepším krokem jazykovka. Pokud snad máš pocit, že angličtina pro tebe není problém, můžeš jít do němčiny nebo francouzštiny. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2013 13:24:04, Anny) Ahoj, já jsem tento rok absolvovala nultý ročník v Az smartu. Nejdřív jsem si myslela, že mi tento rok dost pomůže a dostanu se na svoje vysněný práva, ale bohužel. Na právnickou fakultu jsem se nedostala kvůli scio testům, který prostě neumim. Takže podle mě nultý ročník je ztráta času.;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.09.2015 18:30:21, Alica) Ahoj, tento rok skončil podobne bratranec, ktorý išiel do Brna na Masaryčku. Ide si zobrať nultý ročník + do toho jazykovku, ale u nás v Brne na Kotlářské. Vyjde ho to finančne o čosi menej, než tu pendlovať hore-dole medzi SK a CZ. Už nech si sa rozhodla akokoľvek verím, že nakoniec všetko dopadlo ok :) a v tejto dobe ešte študuješ a vzdelávaš sa :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.03.2017 20:07:46, Martinka) Já bydlím kousek od Ostravy a po střední jsem šla na jazykovku, protože jsem nemohla sehnat práci, po roce na jazykovce, jsem se uplatnila ve firmě, kde se mluví anglicky moc mi to pomohlo a navíc má člověk statut studenta :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.03.2017 20:47:40, Petra) Jaká je dobrá jazykovka v Ostravě? také budu příští rok muset řešit.... reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.03.2017 22:25:28, Martin) V Ostravě je www.cloverleaf.cz, když tam půjdeš, tak získáš i statut studenta ;-) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.03.2017 23:03:50, Petra) Super už jsem u nich zapsána tak díky :-) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. !!!!!!!!! Nultý ročník právo - Olomouc !!!!!!!!!!! - Ostatní
  2. nultý ročník- medicína - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. nulty rocnik mediciny - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Místo jarního semestru jazykovka - zůstane mi status studenta? - Ostatní
  5. Tutor,Sokrates, nultý ročník SPECHA - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Nultý ročník - Ostatní
  7. Studijní pobyt (nultý ročník) na FSV UK - Informace o studiu
  8. Az-smart, nultý ročník - příprava na medicínu - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. Jazykovka - Ostatní
  10. PŘÍPRAVNÝ KURZ/NULTÝ ROČNÍK ZUBNÍ LÉKAŘSTVÍ ?? - Univerzita Palackého v Olomouci

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.