Studium Zubního lékařství


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2012 10:05:19, Verča, zhlédnuto: 10412x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, chtěla bych se zeptat nejlépe někoho kdo studuje Zubní, jak je to s náklady na studium. Slyšela jsem, že je to studium velmi drahé a student si musí všechny pomůcky hradit sám. Je to pravda? Popřípadě, jestli má někdo nějaké bližší info, kolik asi tak v Kč do toho studia člověk dá, třeba za jeden rok, či semestr? :)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.06.2012 00:18:50, jilji.matejicek) Ahoj, něco jsem už psal v článku medicína, zubařina, farmacie - časová náročnost studia, nebo tak nějak se to jmenuje...ale klidně rád napíšu znovu Heleď, něco stojí ubytování, jídlo a doprava - to jsou výdaje za každý měsíc. A pak je to pálka vždycky na začátku semestru. Teď jdu do druháku, v prvním semestru jsme platili za pomůcky asi 2000, v druhém semestru něco přes 5000. Pak to ještě chce nějaké učebnice, nicméně většina se dá sehnat v elektronické podobě a když to tak pozoruju, značnou část nástrojů, které jsme si draze zakoupili, tak bez těch se to zatím dalo nějakým způsobem udělat. Ale bohužel investice jsou nutné, no. Napadlo mě, třeba od studentů, který vyhodí, si toto nakoupit, protože jim to už k ničemu nebude (ale takových není moc a myslím, že by bylo těžké je nějak kontaktovat)...anebo třeba domluvit se s nějakým pohodovým zubařem, že by třeba nějaké nástroje poskytl laciněji, jakožto opotřebované. Ale já myslím, že se to dá utáhnout :) neboj - není to tak horké, jak se na první pohled zdá ;) Kdyby něco, tak mail ;) reagovat zde
    Email: jilji.matejicekseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2012 12:12:56, Adriana Schniererova) Ahoj chcela by som sa spýtať či je nevyhnutná maturita z chémie ak chcem študovať zubára alebo stačí ak z nej urobím prímačky? a čo sa na prímačkách očakáva? Ďakujem reagovat zde
    Email: adrianaschniererova7gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.11.2012 19:26:37, Markéta) Maturita z chemie nutná není, stačí udělat přijímačky. Přijímačky se dělají z biologie, chemie a fyziky, takže je lepší maturovat alespoň ze dvou z těchto předmětů, aby ses nemusela na přijímačky doučovat úplně všechno. Já teda dělala přijímačky jenom na LF do Brna, ale přišlo mi, že z biologie a fyziky tam byl průřez celým učivem (z bioly tam akorát nebyla botanika). Chemie byla hlavně o výpočtech a takové té obecné chemii, vzorcích organických sloučenin a biochemii. Anorganická chemie tam byla málo a některé části organické taky moc ne. V chemii byly i věci (hlavně některé reakce), které jsme na gymplu vůbec neprobírali, takže je možná lepší si pořídit ještě nějakou knížku z doporučené literatury a trochu se na to podívat hlouběji. Samozřejmě na jiných fakultách to může být jinak :) Maturovala jsem z biologie a chemie, fyziku jsem se doučila. Hlásila jsem se teda na všeobecné lékařství (zubařinu ani náhodou :)) a dostala jsem se (tím chci říct, že se to dá, když jsem to zvládla i já :)). Projdi si modelovky (hlavně chemii a fyziku - na ní se dá nachytat spousta bodů, když pochopíš ty modelové příklady), na přijímačkách je podobný typ zadání. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2016 08:34:53, Roman) Ahoj. Je nutné když jdu na zubařinu mít gympl? Já se totiž rozhoduji kam jít na střední ale vím že chci na vysokou Zubní lékařství. reagovat zde
    Telefon: 775313951, Email: makokoskaemailcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.10.2016 12:44:48, x) V principu je možné jít z jakékoliv střední školy na jakoukoliv vysokou školu. Vzhledem k tomu, jaký je na zubní lékařství nával, je gymnázium nejlepší volba, protože přijímací zkoušky na vysoké školy vycházejí až na několik málo výjimek z gymnaziálních osnov. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zubní lékařství, medicína, farmacie - časová náročnost studia - Výběr vysoké školy
  2. zubní lékařství - výuka angličtiny - Masarykova univerzita
  3. Zubní lékařství - Univerzita Palackého v Olomouci
  4. všeobecné lékařství na LF HK nebo UPOL - Výběr vysoké školy
  5. Studuje tu nekdo zubni lekarstvi - Informace o studiu
  6. Biologie (UPOL), lesnictví (mendelu), všeobecné lékařství - Výběr vysoké školy
  7. Všeobecné lékařství na LF OSU - Ostravská univerzita
  8. Všeobecná sestra vs. všeobecné lékařství - Masarykova univerzita
  9. VFU-fakulta veterinárního lékařství - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  10. Celožiotní vzdělávání Olomouc LF - všeobecné lékařství - Univerzita Palackého v Olomouci

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.