Masarykáč


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 28.06.2012 21:04:03, Monicaaa, zhlédnuto: 2059x, reakcí celkem: 25Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, tak kdo je přijat Masarykuv ustav vyssich studii? :))
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.06.2012 23:29:17, Any) Já jsem přijatá :) na oba obory, poradíte mi jaký je lepší? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.07.2012 11:55:46, Monicaaa) no já jdu na personalní management...tam je pry min matiky co jsem slysela:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.12.2013 16:19:45, Karlíto) Tady několik referencí na MUVS ČVUT, které dostaly od studentů MUVS nejvíce liků, tak snad to někomu pomůže.

    Nedostala jsem se na VŠE, tak jsem šla na tuto školu na obor personalní management (je tu fakt málo matiky:). Lidi z ostatních fakult ČVUT se nám smějí a říkají, že by tu naši "sračku" měli okamžitě zrušit. Že už je to vrchol, aby něco takového bylo ještě pod ČVUT, že jim kazíme jméno atd. Uplatnění bude spíše horší, škola nemá příliš jméno a studovat ekonomickej obor po záštitou ČVUT nevypadá zrovna nejlíp, asi jako studovat ekonomickej obor pod záštitou ČZU s tím rozdílem, že PEF ČZU je trochu více výběrová. Zázemí je strašné. Možná se na to vyprdnu a příští rok to zkusím zas na VŠE. Přece jen je fakt, že dnes těch ekonomckejch oborů je strašně moc a tohle tak není zrovna nějaká velká výhra.

    Jedna z méně náročných škol, učebny vypadají spíše jako kanceláře nebo v nemocnici. Ale účast zajímavých hostů na přednáškách je velkou předností

    Po přestěhování do jedné budovy už asi bude vše lepší, teď se otevřel i bufet. Problém je s neochotným studijním

    Bakalářské programy jsou na MUVS letos druhým rokem, takže absolventi žádní nejsou, tudíž ohodnocení uplatnění je čistě teoretické. Některá skripta jsou vzhledem k obsahu dost předražená, jiná naopak. Pokud se na to člověk vyloženě nevykašle, tak by s předměty neměl mít problém. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 16:58:05, Carly) Ahooj, není tady někdo z aktuálních co čekají na rozhodnutí o přijetí? :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 17:19:55, lannister) ahoj, ja cekam ale uz ani ne tak nervozne po tom vsem co sem na CVUT prijmackach videl. test vůbec neodpovidal vzorovému testu na internetu (mluvím hlavně o AJ) Pral sem si jit na tuhle skolu ale s hrdosti se budu hlasit na CZU kde to mam jisty...uz jenom to ze na všechny skoly clovek vi rozhodnuti během 3-5 dnu a na CVUT se vsi aroganci reknou ze mají na to 30 dní. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 17:41:40, Carly) Jojo to je pravda..mohli s tim trochu pohnout, vždyt to ani nekontrolujou, jen to dají do scaneru.. no snad zítra už to tam dají.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 19:05:21, Jakub) jsem strašně zvědavej na bodou hranici, jelikož spousta lidí dá přednost radši VŠE a ČZU a letos ještě k tomu málo lidí...bude to ještě zajímavé reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.06.2014 17:17:15, Carly) Jo to jsem taky zvědavá. No to určitě jo, hlavně VŠE si myslim. Jak říkáš, bude to ještě zajímavé :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2015 21:01:46, Heyboy) Ahoj, hlásíte se letos taky někdo na personální management a už vám přišla pozvánka? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2015 21:04:08, Heyboy) Mně zatím nepřišla, ale podle stránek jsou přijímačky 15. června 2015, není tam ale, v kolik je to hodin... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.05.2015 22:49:18, denzel) Dělal sem minuly rok, musel si poslat ověřenou kopii maturitního vysvědčení do určité doby, já ma to zapomněl ale vzali mo to i po terminu. Jinak bych ti doporučil abys tam nechodil. Já jsem taky zvolil jinak a do dnes toho nelituju. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2015 21:44:09, Heyboy) Taky se mi tam moc nechce, mám to jako záložní variantu, navíc s tou pověstí a problémy s akreditací... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2015 23:35:51, denzel) Přesně jak říkáš. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.05.2015 22:55:37, cccc) No ale pořád má člověk na diplomu ČVUT a to má váhu. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2015 19:15:12, denzel) Tak budu mít na diplomu ČZU, ale na rozdíl od MUVS tam budu mít FAKULTA! ;) mnohem lepší reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2015 22:49:11, cccc) Jestli PEF ČZU, tak to teda určitě mnohem lepší není. Ta má dnes hodně špatnou pověst. Hodně.
            reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 01:06:00, Heyboy) PEF ČZU nemá, pokud je mi známo, problémy s akreditací. MÚVSu letos reálně hrozí odebrání akreditace a tím i konec viz loňská zpráva Akreditační komise, která našla závažné nedostatky. reagovat zde
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2015 08:49:07, cccc) PEF ČZU v posledních letech několikrát byla na hraně např. u Ph.D. studia, několikrát musela dodělávat, předělávat atd. či musí za určitou dobu dokládat. Dá se dohledat v zápisech. Mj. NH VŠE je velmi dobrá škola a přesto o akreditaci u pár oborů přišla. Ona ta souvislost zase není tak jednoznačná.
                Ekonomii v Praze má smysl z veřejných škol studovat na VŠE, pro hodně chytré a hodně pilné na IES FSV. Ekonomů je už moc a absolvovaná škola už dnes hraje velkou roli.
                Ale ČVUT má váhu, byť MUVS moc ne.
                reagovat zde
                • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 17:53:34, denzel) Ano ČVUT má váhu, ale MUVS nikoliv. Jinak je úplně jedno co vystuduješ, pokud nechceš dělat tedy doktora, veterináře apod.. Po škole je to hodně o individuálnímu růstu a jaký budeš mít štěstí na flek. Určitě to není tak, že když máš VŠE tak se z tebe všichni pos****. Pohybuju se v okolí "hnojařů" a mnohdy jsou úspěšnější, než někdo kdo má jinou školu. Nepopírám kvalitu VŠE, ČVUT a dále, ale jde jen o titul. Dneska je to tak nastavené. ;) Nikdo se v práci neptá co máte za školu, ale spíše máte školu? Kdo byl někdy na pohovorech ví o čem mluvim a podotýkám, že to nebylo do mekáče a jiných. :) reagovat zde
                  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 17:58:24, denzel) Ještě bych jenom řekl, že pokud chce někdo odsuzovat ČZU kvůli tomu, že je to zemědělská škola, tak ať si jí nejdřív zkusí a pak soudí. Jenomže pro Český národ je lepší poslouchat, že někdo něco řekl a hned je to špatná škola...to jen tak naokraj :). Asi jsem strašně hloupý člověk, když mám pocit, že to není procházka růžovým sadem. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 21:19:13, Heyboy) Na MÚVS to stejně letos nějak skrouhli, budou brát o půlku lidí míň než vloni podle předpokládaného počtu přijímaných. Vloni brali skoro 600 lidí, letos jen 300. reagovat zde
                    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.05.2015 21:54:00, cccc) Nikdo neodsuzuje ČZU, zemědělské obory tam nejsou špatné a životko je velmi dobré. PEF zkrácením výuky (2+1) a dalšími kroky ovšem kráčí někam hodně jinam. Samozřejmě, že na absolvované škole záleží, to se jen, Denzele, utěšuješ tím, že ne. Prostě už Tvá startovací pozice bude jiná, než by byla třeba z VŠE.
                      A taky je dobrý trochu se naučit česky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2015 12:37:43, Heyboy) Tak co říkáte na přijímačky? Podle mě docela děs, hlavně matika byla dobrá tipovačka :-) Nevíte, kdy by mohly dát výsledky? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2015 13:53:53, jeeper) Buď vklidu, ikdyby ses nedostal(a) přes přijímačky tak pošli odvolání a máš to jistý. Minulý rok jsem se dostal na ten Personální management (mně teda body stačily) a známá taky (jí body nestačily, tušim 35 b.). Já na školu nechtěl kvůli pověsti a nejisté akreditaci, ona chtěla poslala odvolání a i s cca. rozdílem 5-10 od bodové hranici uspěla. Dneska chodí po Dejvicích jak bohyně a každému vypraví, že studuje ČVUT :D. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.06.2015 13:55:16, heygirl) Pokud neumíš matiku, tak na ČVUT ani nelez. reagovat zde

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.