Dvě VOŠ


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 20.07.2012 17:56:26, spuntik, zhlédnuto: 399x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost se studováním dvou vošek na jednou. Nemůžu se rozhodnout mezi personalistikou na VOŠES a sociální pedagogikou na VOŠ pedagogická a sociální v dejvicích. Máte někdo s těmi to školami zkušenosti? Uvítám jakékoliv informace jak o školách-oborech tak o souběžném studiu (nějaké nevýhody kromě časové náročnosti?) Nebo myslíte, že bude lepší si dát jednu dálkově? Děkuju za pomoc!

Email: spuntik.092seznamczD
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 18:14:26, mirek) Spis bych ti doporucoval nakou vejsku.. VOSky sou v dnesni doby celkem na... A po trech letech mit jen titul Dis., to je zrovna lepsi mit Bc. a pak navazujici studium si muzes dodelat kdykoli reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 18:24:03, spuntik) na VŠ jsem chtěla prioritně samozřejmě :) a to na personalistiku na MUVS (ČVUT) a na psychologii a spec. pedagogiku. Obojí mi uteklo a proto bych ráda zvolila jako přípravu k dalším příjmačkám tuhle variantu (VOŠ). Akorát pořád se nemohu rozhodnout co z toho mě táhne víc, proto bych ráda obojí ze začátku. A kdyby příští rok znova neúspěch (doufám, že už ne :D )tak VOŠES spolupracuje se školama kde se dá dodělat Bc. za rok což mi nepřijde špatný :) reagovat zde
      Email: spuntik.092seznamczD
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 20:43:38, Vít) Nechci ti radit,ale VOŠKA je jen přežitek a je absolutně k ničemu.Měli by je zrušit.Titul Dis=NIC
    -běž raději na nějakou KVALITNÍ ALE OPRAVDU KVALITNÍ jazykovku(kvalitní škola,kvalifikování učitelé),a udělej si certifikát z nějakého jazyka,ten se ti bude při ucházení o práci hodit,všude chtějí aktivní znalost alspoň jednoho cizího jazyka
    -ale na tu vošku nechod to je absolutní ztráta času,běž na jazykovku a při ní můžeš chodit do nějakých přípravných kurzů na VŠ,které se nabízejí v různé intenzitě a pak to zkus znova na vš,přípravné kurzy ti pomůžou
    -VOŠKA JE ALE OPAKUJI K NIČEMU reagovat zde
    Email: vitkovar1gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 21:18:54, spuntik) Taky nechci dostat titul dis :-D vim, že je úplně k ničemu (nic proti lidem co ho maj). Na jazykovku nechci, byla tam teď kamarádkaa akorát vyhozený peníze (možná zvolila nějakou nekvalitní). Na jazyk si myslim, že je lepší vycestovat. A na přípravý kurz jsem chodila letos (nultý ročník) sice mi to dalo dost a skončila jsem ještě o 300 míst líp než kamarádka, která ho neměla, ale stejně to nestačilo na přijetí. Chtěla jsem ty vošky využít jenom jako přípravku na zkoušky na příští rok na VŠ ne to dostudovat. Asi nedokážu správně popsat ten svůj myšlenkovej pochod:D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.07.2012 22:20:40, Vít) nemůžeš dát na povídačky typu jedna bába povídala,moje sestra chodila do nekvalitní a bylo to k ničemu,a já jsem chodil do kvalitní a z úrovně B1 jsem se vyšvihl na C1(mám certifikát)
        -jinak co se týče zahraničí,tam se jazyk nenaučíš pokud tam nechodíš do školy,tam se jezdí jen vypiloval výslovnost ,ale bez znalostí potřehné gramatiky a slovíček je to na nic reagovat zde
        Email: vitkovar1gmailcom

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.