Zápis

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 22.07.2012 00:25:28, Jakub, zhlédnuto: 441x, reakcí celkem: 1Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den.
Byl jsem přijat na obor, na který jsem se hlásil a mám problém se zápisem ke studiu. Před 2týdny jsem odcestoval do ciziny na brigádu a tak jsem vyřídil plnou moc pro moji matku, aby mě "zastoupila" při zápisu, který se uskutečnil po mém odjezdu. Ve škole ale nebrali ohled na plnou moc a od zápisu mě vyhodili. Psal jsem proto hned e-mail a odpověď mě dost překvapila. Buď se dostavím osobně k zápisu ,nebo nebudu přijat na obor.

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá podobné zkušenosti a jestli nevíte jak se proti tomu bránit. O studium velmi stojím, ale nechci ztratit příležitost být přes léto v cizině. Děkuji za jakoukoli odpověď.

Email: kuba.mrazekgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.07.2012 09:51:56, verca) tak treba ne vsechny skoly umoznuji na zapis plnou moc, kdyz se dotycny nemuze dostavit. To sis mel zjistit z webovek skoly, nebo si zavolat na studijni pred zapisem jak to mas resit, kdyz si vedel, ze se nebudes moct dostavit reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Zápis na UK - Univerzita Karlova
  2. Zápis na více VŠ - problém? - Ostatní
  3. Zápis - Informace o studiu
  4. CZU - zápis - Ostatní
  5. Zápis do 1.ročníku - Ostatní
  6. Zápis - Česká zemědělská univerzita v Praze
  7. Zápis do prvního ročníku - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  8. Zápis na 2 VŠ - Informace o studiu
  9. Zápis předmětů STAG olomouc první ročník - Ostatní
  10. zápis - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.