Cestovní ruch v Praze


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 15.08.2012 17:55:49, Darina, zhlédnuto: 1442x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Ahoj všichni, ráda bych v Praze studovala cestovní ruch, vůbec mi nedělá problém jít na soukromou školou, dokonce se mi tato varianta jeví jako schůdnější. Zajímalo by mě ale, kterou konkrétní školu bych si měla vybrat. Poradí mi někdo prosím? Jako nejlepší kandidát na mě zatím působí VŠO (http://www.vso.cz/) anebo pak Univerzita Jana Amose Komenského, která je však o něco dražší (ale jak jsem psala, peníze až takový kritický problém nejsou). Máte někdo s těmito školami, případně s jinými stejného zaměření, zkušenosti? Předem moc děkuji za všechny názory a rady. Darina
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2012 22:21:15, Mark) Ahoj, určitě bych zvolil VŠO. Zejména Ing. je docela na kvalitní úrovni. UJAK bych okamžitě vyloučil (zázemí nulové, apod.). reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2012 20:44:27, Adam) Ahoj, souhlasím tady s Markem, VŠO je na pohodu a jestli tě CR zajímá a baví, bude se ti tam určitě líbit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.11.2012 12:55:34, PetraK) Vidím, že VŠO tu mám celkem zastání. Mě se to sice moc nezdálo, ale šla tam letos mladší ségra a je nadšená. Uvidíme po zkouškovým :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.12.2012 10:54:10, Liby) A jak to ségra vidí po těch 2 měsících? Stále nadšená? Co přístup kantorů? Díky za info, rozmyslíš totiž, kam utéct ze současné školy, kde mě to fakt nesedlo a VŠO se jeví jako vhodná varianta. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.01.2013 14:42:20, PetraK) No, učí se teď na zkoušky, takže nadšení jaksi zmizelo :D Ale jako jde vidět, že ji to baví a to je myslím to hlavní. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.02.2013 08:21:19, Liby) Tak jsem ještě sondovala všude možné po internetu a u známých a jsem rozhodnutá, že VŠO zkusím. Už mám připravenou přihlášku. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2013 21:20:02, Aneta) Určitě to zkus :) na VŠO trčím už druhým rokem a nemůžu si stěžovat :) Jen až si budeš vybírat volitelný předmět na 1. a 2. semestr vážně nedoporučuju Kongresový a incentivní cestovní ruch sice je to zajímavý ale paní profesorka dělá ráda problémy u zkoušky :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.02.2013 00:55:21, Hana) Ahoj, já mám zkušenost se školou Newton College a jsem s ní maximálně spokojená! Je sice v Brně, ale od září bude nové i v Praze a právě otevírá nový obor se změřením na cestovní ruch. Stálo by za zkoušku třeba dálkově... reagovat zde
    Email: diskuseNCseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2015 11:16:15, Simona) Ahoj všem, já studuji na soukromé VŠ Newton College právě Management cestovního ruchu. Přijde mi to jako super volba, neměnila bych. Učí nás opravdu skvělí lidi, kteří za sebou mají spoustu pracovních zkušeností, ne jen teoretici. Při škole ještě chodím na praxi, která je tu povinná. Nejen učitelé, ale i studijní se snaží nám vycházet vstříc a je tu taková pohodová atmosféra. Za mě jednoznačně nejlepší volba! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.07.2015 13:22:59, jelito) Nepřestává mě fascinovat, jak se vždycky objeví nějaký student soukromé VŠ, který je pln entuziasmu. Ve svém nadšení sdělit světu jak je jeho škola super dokáže vyhledat několik let staré vlákno, které s jeho školou (ani místem studia) vůbec nesouvisí, případně jen velice okrajově, a má snahu všem sdělovat, jak je to u nich vůbec nejlepší…. Dokonce mi připadá, že úplně stejnou zprávu už jsem někde x-krát viděl! Jako kdyby na to byl snad nějaký template. :D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2015 17:28:35, Petunka) Tohle je typickej guerilla marketing. Aneb fake, co má za úkol nalákat nějaké bl*ce na školu pro bl*ce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.08.2015 17:31:47, Petunka) Obě školy mají otřesně nízkou úroveň a velmi špatné jméno.
    Podívej se raději po VŠE nebo MU ESF, obor cestovní ruch je tam též, i když i tam patří mezi ty nejvysmívanější obory. ;)
    reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. VŠPJ NEBO JČU? OBOR CESTOVNÍ RUCH - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  2. ČZU - Provoz a ekonomika x TUL - Cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  3. Cestovní ruch, hotelnictví,..? - Výběr vysoké školy
  4. Rady pro budouciho prvaka na Pdf (Cizi jazyky pro cestovni ruch) - Univerzita Hradec Králové
  5. Vaše zkušenosti se studiem -obor cestovní ruch - Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.
  6. Turismus, cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  7. Rekreologie vs. cestovní ruch - Výběr vysoké školy
  8. kam na vysokou ? - cestovní ruch ? - Výběr vysoké školy
  9. VŠE - Cestovní ruch - navazující - Vysoká škola ekonomická v Praze
  10. VŠE - FMV - CESTOVNÍ RUCH - Vysoká škola ekonomická v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.