odvolání


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.08.2012 18:02:10, Máruša, zhlédnuto: 2099x, reakcí celkem: 39Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, mám na vás prosbu. Podávála jsem začátkem července odvolání na PEFku a do dnešního dne mám na internetových stránkách prijimacky.czu.cz stále stejné info jako když jsem to odvolání podávála. Znamená to tedy, že mě nevzali? Mám 2 kamárádky,které také podávály odvolání a včera už tam měly výsledky... Jsem proto velmi nervózní :( Prosím o radu :(
Děkuju:)

Email: mariekderovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 19:00:52, J.M) Ahoj, nejsi sama, taky to tak mám...Dva lidi už tam mají že jsou přijatí..měli tam i nějaký že jejich žádost se aktuálně řeší a že bude hlavná výsledek komise zveřejněn 22.8 tudíž včéra..a opravdu to tam měli, že je vzali..+ nějakou volbu jazyka snad..co jsem viděl..a já tam nemám zatím taky vůbec nic..a odvolání jsem snad posílal někdy 23.6 už :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 19:03:07, J.M) Stud. referentka mi napsala, že dnes by mé rozhodnutí mělo být zveřejněno na webu a stále nic, takže si myslím, že mám(e) smůlu.. :o( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 21:54:50, Máruša) to jo, ale že by se na to takhle vykašlali a ani nám to nedali nijak vědět? to se mi zdá zase divný? a taky pěkně nefér vůči nám.. :(
      reagovat zde
      Email: mariekderovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2012 22:01:13, J.M) Tak oni treba daji vedet, napisou tam ze "nejsi prijata po odovolani dekanem" nebo tak neco... No je to nefer no...mozna to taky delali podle bodu, kdo jak byl za carou,...ti co byli uz vic jak 3 body pod.. a dale tak asi rovnou dali stranou :D :/ a "odepsali nas" reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 07:00:40, Tery) Ahoj mě bylo řečeno že výsledky tam budou do 24.8. Takže je ještě šance že se to do večera objeví!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 11:28:54, Máruša) no kéž by..ale moc tomu nevěřim... zatím tam mám stále to samý... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 12:02:28, J.M) Já mam 3,5 pod takže tomu už vůbec nevěřím, že mě vezmou, ale tak zkusil jsem to...Budu muset zůstat na VŠE :O( Taky tam pořád mam to stejné.. :/ Výhoda by byla kdyby se to moje odovolání ztratilo..já se do nich pustil a museli by mě vzít :oD ale to asi musim spadnout zpět na zem! :oD reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 12:15:54, Máruša) no v pondělí tam zavolám a uvidíme...ale je to asi zbytečný no :D :( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 12:47:46, Tery) Držim palce!! určitě dejte vědět jak ste dopadli!!! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:34:05, Máruša) a ty už to tam máš? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 12:54:15, AlSt) Mě se na profile pořád taky nic nezměnilo. Před chvílí jsem volala obou referentkám a ani jedna mi to nevzala tak jsem jim aspoň napsala do toho okýnka. Odvolání jsem posílala doporučeně tak jim to muselo určitě přít. Už z toho mám docela nervy:(:(:(. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:33:20, Máruša) ona byla fakulta do dneška zavřená...takže se tam dovoláme až v pondělí ;) já jim to tam byla dát osobně no...taky furt stejný :( kolik ti chybělo bodů? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 15:46:45, AlSt) Na PaE mi chybělo 1,5 bodu a na PaA mi chyběly 3 body. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:34:29, Tery) To docela věřim:( Ale snad to dopadně dobře! Volat, volat a volat :) třeba to někdo zvedne :) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:36:15, Máruša) Tery a ty už něco víš? už se ti to tam objevilo? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:41:23, Tery) Já už to vim víc jak týden ale jsem z jiný fakulty :-/ My sme to měli do 17.8. ale odvolání se posílalo jen do 10.8. a vy to na PEF měli do 15. takže teoreticky by to tam mělo skočit ještě dnes.
    Nejsem si jistá jestli to tam bylo pred nebo po oznameni vysledku odvolání. Ale jak je to okýnko s výsledky přijmacích zkoušek (počet bodů, dopis přijetí/nepřijetí,..) máte tam dokument - výsledky odvolání (nebo tak nějak)? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:46:15, Máruša) no já tam mám body z ajiny a z matiky..pod tím mám takovej rámeček, kde je rozhodnutí tý komise, že mě nepřijímají,ale pod tím rámečkem mám stále napsáno,že se proti tomuto rozhodnutí můžu odvolat do 15. 8...takže je to furt to samý co jsem tam měla před tím....a pod tím mám dokument rozhodnutí o výsledku přijímacího řízení...ale tam je taky to starý info,že se proti tomu můžu odvolat...tak tomu vůbec nerozumim :/ chyběly mi dva body,tak jsem doufala,že to klapne :/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:49:47, Tery) Já sem ted našla na netu že ten kdo to tam nemá tak ho nepřijali, ale může to bejt jen nějakej kec. A jestli ti chyběly jen dva body tak tě určitě vezmou.. Jestli si měla z každýho předmětu min 10 bodů tak te vezmou určo ;) reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:52:37, Máruša) chyběly mi dva body a z každýho předmětu jsem měla min. 10 bodů...ale furt tam nic nemám...takže mě asi fakt nepřijali...pošli mi prosím odkaz,kde si to našla..děkuju ;)
      reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 13:58:47, Tery) http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=59596
    Ale ted koukám že to patřilo k mgr studium..

    Počkej do večera a pak je v pondelí bombarduj telefonama :D
    reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 17:54:22, Máruša) ted pro změnu ty stránky nefungujou vůbec... :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 20:07:41, Máruša) ted pro změnu ty stránky nefungujou vůbec... :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2012 18:27:51, Danni) Byl jsem osobně podat odvolání 6 července, jestli správně tuším. Ale ani dnes nevím rozhodnutí.. Chyběl mi 1 bod na PaE denní stud. Kamarád říkal, že mě vezmou, ale moc tomu nevěřím už. :/ reagovat zde
    Email: kohoutslepice007seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2012 10:45:43, simi) Mě chyběl 1bod, doufala jsem,že to vyjde:( jsem z toho čekání dost nervozní, jestli to opravdu je tak, že ti,kteří nemají žádnou zprávu nejsou přijatí tak s tím jsen nepočítala, že nenapíší ani čárku:( reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2012 13:19:34, Tery) Počkejte do pondělka!! Držim palce a dejte vědět jak ste dopadli!! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.08.2012 21:50:11, J.M) Taky doufám, že už se bude zítra (v pondělí) něco konečně dít a dozvíme se jak na tom jsme..I když je pravda, že už nevěřím tomu, že to bude pozitivní zpráva.. :o/ ale doufejme, naděje umírá poslední :oD reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 09:24:51, Máruša) tak co, víte už někdo něco?? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 09:40:15, AlSt) Pořád nic. Profil beze změny na oba dva obory:(. Snažím se tam dovolat buď je obsazená a když to konečně začne zvonit tak mi to neveme. Začínám pochybovat o svém odvolání:(. Nepsala jsem v něm, že mi tam něco vadilo ale jenom, že pokud se uvolní místo tak určitě nastoupím.:( reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 09:35:14, Máruša) tak co, víte už někdo něco??já se tam pro změnu nemůžu dovolat :/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 10:12:58, MS) ted jsem tam volal,kdyz vysledek neni na netu tak nas nevzali..... reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 10:14:50, AlSt) Cože??? Chybělo mi jenom 1,5 bodu. Na jaký obor jsi se hlásil??? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 10:19:24, MS) provoz a ekonomika, tam byl i jeden bod hodne :// reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 10:23:33, AlSt) Aha, tak to mám smůlu:(. Jsem si docela dělala naděje. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 10:32:19, LF) aha, tak to je mazec, taky mi chybel 1 bod a nic tam nemam a taky jsem do toho davala dost nadeji... kolik chybelo Tobe? reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 13:04:50, AlSt) Na PaE mi chybělo 1,5 bodu a na PaA 3 body. Docela smůla. Za rok si přímačky zopakuju:(. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 12:14:21, J.M) tak mám taky smůlu... Nevim proč nedali vědět dřív.. :O( Tak to budeme muset zkusil příští rok :O( a já budu muset dál trpět na VŠE :O( Kdybych věděl že i 1 bod je hodně tak se vůbec nesnažim psát good odvolání :o/ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.08.2012 17:32:45, NT) chyběly mi dva body a vzali mě po odvolání na PaA, magi reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.08.2012 12:48:50, Tery) Tak to je škoda :( reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Odvolání na PEF ČZU - Ostatní
  2. Odvolání na FRRMS mendelu - Mendelova univerzita v Brně
  3. Reakce na odvolání na PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  4. OU - odvolání - Ostatní
  5. Rozhodnutí o odvolání - Slezská univerzita v Opavě
  6. navrženo přijetí ke studiu po odvolání - autoremedura" - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Rozhodnutí o odvolání - Univerzita Palackého v Olomouci
  8. Do kolika dní musí VŠ reagovat na zaslané odvolání - Ostatní
  9. Odvolání - Politologie - Univerzita Palackého v Olomouci
  10. PEF vsrr odvolani - Česká zemědělská univerzita v Praze

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.