Nejsnažší VŠ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.09.2012 21:09:08, L., zhlédnuto: 21670x, reakcí celkem: 38Reagovat na příspěvek
Ahoj,
brouzdám po diskuzích a snažím si udělat obrázek o tom, na které VŠ se studuje nejsnadněji. Jsem právě na VŠE, ale rozhodně to pro mě není. O kolik je ČZU pef jednodušší? Také uvažuji, že přestoupím na něco spíše humanitnějšího-peďák, sociologie.. Jak si vedou v obtížnosti oni? Také by mě velmi zajímalo, zda existuje VŠ pouze o přednáškách, nikoli o cvičení?
Předem moc děkuju za rady a postřehy.

Email: lussye3seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2012 14:43:35, Inkvizitor) Jednoduchá vysoká škola ti bude naprosto k ničemu - pokud tedy není tvým cílem ohromit babičku. Vlastně ještě hůř, srandatitul představuje dokonce zhoršení uplatnitelnosti na trhu práce. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.09.2012 17:17:35, Pavel S.) Za prvé bych se nerozhlížel, zda je škola lehčí či nikoliv, ale podle toho co tě baví. Důležité je také se rozmyslet co chceš v budoucnu dělat - ekonomku? účetní? x učitelku? sociální pracovnici? Pokud si ujasníš toto, tak určitě najdeš školu, která tě uspokojí. Rozhodně bych se nerozhodoval podle složitosti!

    Za druhé bych nesázel jen na titul, ale i na praxi během studia. Ani titul z VŠE ti nezajistí kvalitní práci, i když tu Inkvizitor přesvědčuje leckoho o její důležitosti.

    Hodně štěstí a zdaru ve tvém rozhodování! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.09.2012 18:12:18, Inkvizitor) Pán má asi delší vedení nebo osobní problém, že? Absolvování kvalitní vysoké školy představuje výraznou výhodu ve srovnání se školou průměrnou. Absolvování školy podprůměrné (to není případ normálních oborů PEF ČZU) pak představuje naopak nevýhodu - a bude hůř, protože trh práce je ekonomicky vzdělanými lidmi se blíží do přesyceného stavu. Nic více a nic méně netvrdím. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.10.2012 22:11:59, Janča) Ahoj,
    já studuji PC podporu v archivnictví na filozofické fakultě Univerzity v Hradci Králové. Podle mě je to tam docela jednoduchý, třeba filosofové si odsedí přednášku a mají 6 kreditů v kapse. ALE! Možná to souvisí s tím, že mě ten obor baví, to je hodně důležitý. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 16:43:36, Veronika) Jednoducha skola Ti bude k nicemu. Obecne mezi nejjednodussi patri humanitni, zejmena filosoficke obory, pedagogicke a socialne/ekonomicke obory. Ekonomicke a pravnicke fakulty patri do tech stredne spise, mene obtiznych. Naopak na opacnem polu se nachazeji jednoznacne technicke obory, chemie, pojistna matematika, prrodovedecke, farmaceuticke a vetsina zdravotnickych oboru [ u zdravotnickych oboru je nutne pocitat se stravenim casu ve skole od rana do vecera + praxi v nemocnicich pres cele letni prazniny, co by na Tebe rozhodne nebylo ].

    Obecne ale trend bude stale vice takovy, ze se bude cenit, z jakeho oboru diplom ziskas. Trh je presycen ekonomickymi a humanitnimi obory. Coz vysvetluje i to, ze jsou tyto obory nejjednodussi. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.10.2012 19:00:13, Inkvizitor) Tak ona kvalitně vyučovaná filozofie představuje velmi obtížné studium; jenže se obávám, že takovéto studium t.č. žádná česká vysoká škola neposkytuje. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.10.2012 18:57:11, Veronika) Určitě to tak může být, ale pořád je ted jen humanitní, neuplatnitelná věda. Studenti tohoho oboru se zbytečně pitvají v nesmyslech. Místo některých přednášek by měli absolvovat povinnou praxi, např. v nemocnicích, kulturních památkách a dalších institucích, kde by se jim trochu otevřeli oči. V současné podobě to je jen teoretické kecání zbytečností. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.10.2012 19:15:55, Inkvizitor) Kvalitně vedené studium filozofie rozvíjí schopnosti používat mozek. Např. v GB nebo v USA je BA nebo dokonce MA z filozofie jednou z nejlepších průprav pro managerské posty. Ovšem do jisté míry je to ovlivněno i tím, že "jejich" filozofická tradice má z "naší" pusté žvanírny spíše srandu. Zkus si někdy přečíst něco o analytické filozofii - jednak by ti to rozšířilo obzory za "náš" zasmrádlý Kohákovsko-Patočkovský rybníček, jednak by tě to mohlo zajímat a jednak tím řádně hneš žlučí všem pseudohumanitním žvanilům;-) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.01.2014 21:58:30, Veronika) Určitě může být studium filosofie v zahraničí kvalitnější, než u nás. S tím souhlasím. Ovšem filosofie by se dala vyučovat i v rámci nějakého časově delšího semináře nebo kurzu. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.01.2014 12:04:45, Inkvizitor) Ono nejde kvalitu, ono jde o koncept a zaměření. Tzv. kontinentální filozofie je vesměs zaměřená na fenomenologii a její odvozeniny (Huesserl, Heideger, Patočka,...), zatímco anglosaská vychází z empirické tradice (vychází zejm. z Bacona, Humeho a Lockeho), na kterou navazují logicko-empirické směry vyvrcholivší analytickou filozofií (z nejznámějších představitelů např. Frege, Russell Carnap nebo Wittgenstein), která se vyznačuje (pro mě jako člověka s přírodovědným a technickým vzděláním samozřejmým) důrazem na logiku a precizní práci s jazykem a na respekt k tomu, že vědecké poznání je sice nejisté, ale jediné, které máme k dispozici.

              Ten rozdíl ve východiscích se promítá i do stylu výuky. Zatímco cílem výuky filozofie v anglosaském pojetí je na historickém přehledu filozofie naučit studenta kriticky myslet, analyzovat a jasně a logicky konzistentně myslet i psát (např. absolventi filozofie v USA dosahují obvykle nejlepších výsledků ve všech oblastech vč. numerických schopností), cílem výuky filozofie v kontinentálním pojetí je spíše výuka dějin filozofie doplněná o větší či menší nadšení z velikánů (v lepším případě z Kanta), doplněná o postupné opovrhování precizní moderní logikou ("na co je mi predikátová logika nebo dokonce pravděpodobností uvažování, zcela stačí výroková logika") a z toho plynoucí zahleděnost do sebe, v písemném projevu preference kvantity před kvalitou a hra na vědu a argumentaci (zamlžení významu řadou nedefinovaných nebo vágně definovaných termínů, redefiniční hra jako korektní argumentační metoda,...). Pokud se budeš někdy nudit, doporučuji srovnat na jedné straně útlý Tractatus logico-philosophicus Wittgensteina (sice obtížné čtivo, ale jen proto, že je třeba sledovat text podobně jako třeba matematický důkaz, tedy nejlépe s tužkou a papírem a rozvádět vše nejasné) a na straně druhé Hermeneutickou etiku od Payna (blábolivost dosahuje takového stupně, že se autor často nenechá omezovat ani gramatikou a pouze kupí slova bez ladu a skladu).

              Trochu jsem se rozepsal, ale právě v anglosaském pojetí filozofie je potenciál pro "obecný rozvoj". Takové studium má samo o sobě velký smysl. Absolvent se sice nenaučí nic moc konkrétního "pro praxi", ale zato se naučí velmi dobře používat mozek. Při studiu např. dějin, literatury nebo matematiky sice může dojít k něčemu podobnému, ale není to pravidlem; při studiu filozofie v anglosaském pojetí je pak spíše výjimkou, že k takovému rozvoji nedojde. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.08.2019 18:00:13, anonym) Nevím kde jste na to přišla, že právo je jednoduchý obor, ale všechny 4 státní právnické fakulty mají do jednoduchosti opravdu hodně, hodně daleko S13 reagovat zde
      Email: anna.marhulovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2014 14:05:11, misa) neni to o tom co te bavi....napriklad kdybych ja sla na vejsku podle toho co me bavi, tak bych ji v zivote nedodelala, sla jsem na FCHT upce protoze by me to bavilo, ale co z toho? ze ted shanim jinou skolu a to jsem nad touto stravila hodiny casu....ale ano, bezte tam kde vas to bavi..!! reagovat zde
    Email: kuk.jaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 11:52:16, T) Pokud nemáte problém s matikou, pak VŠE je triviální a má slušnou pověst. Vhodný obor a projdete jak nůž máslem. Bez matiky pak opravdu možná jen biflovačky.. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 19:39:21, Eva) Triviální je většinou pro lidi, kteří na ni nechodí (tyhle řeči většinou vedou chlapci z ČVUT-asi jim hrabe z nedostatku pohledných slečen). Zapiš se na ekonomickou analýzu na NF, finance na FFU nebo třeba nějakej matematicko-statistickej obor na FIS, a pak si pohovoříme. Ještě jsem neslyšela říkat studenta těžší fakulty, těžšího oboru na VŠE, že by byla škola triviální. Studenti FFU, NF si naopak dost často a rádi stěžují na vyšší náročnost studia. A všichni si pak jednotně "stěžují" na kreditovej systém, že je na pověšení a že je to mnohdy slušný psycho, ty zkoušky dát. Jestli hledáš triviální studium, tak jdi na soukromou školu, pokud hledáš lehčí studium, jdi na PEF ČZU. Na soukromých školách (VŠFS, VŠO, MUP, BIVŠ, VŠP, VŠH...) končí určité procento neúspěšných z VŠE, kteří pak přiznávají, že pro ně studium na těchto soukromých ústavech bylo asi jako procházka růžovou zahradou.
      K tomu lehčímu oboru na VŠE, je pravda, že FMV je asi nejlehčí pražská fakulta VŠE, když zvolíš např. cestovní ruch nebo právo v podnikání a podobný ***osti, tak po zdolání statistiky, matiky, finančního účetnictví a odlehčené ekonomie (FMV nemá tu samou co NF a FFU) a jazyků na pokr. úrovni tě už nic těžšího nejspíš nepotká.
      :)
      S pověstí v eku je to asi tak, že:
      1) Cerge
      2) VŠE a UK IES
      3) MU ESF
      4) Pražská a Brněnská hnojárna: PEF ČZU, MENDELU a možná i zlomek, minimum lepších regionálních škol (např. Zlín)
      5) soukromé ekonomické školy + jejich eko obory (VŠFS, VŠO, UJAK, MUP, VŠP, VŠH, VŠOH, SVŠE, SVŠES, BIBS, NC, UC, VŠEM, VŠMVV, VŠKE ...) a horší regionální školy (např. VŠPJ, VŠTEČB, SLU-OPF...) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 22:17:50, T) Ale prosím tě, mám ČVUT i VŠE (zde jen bc,), pokud chceš tvrdit, že studium je obtížné, tak si akorát lžeš do kapsy nebo to tak tobě osobně přijde. A ten komentář o nedostatku slečen - trapné, je vidět, že na lepší argument nemáš. Předpokládám studentka VŠE, velmi těžké školy :) No, hlavně si pak najdi práci! reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 00:14:14, Denis) Takových lidí tvého ražení znám taky dost. O VSE ríkaj, jak si ji dávaj a nakonec ji nedodělaj a jdou na soukromku, to bude možná i tvůj případ, souhlasím s Evou.
          V jiné diskuzi píšeš, že jsi na soukromé, to bych chtěl vidět takovýho člověka, kterej vystuduje VŠE a ČVUT a neumí anglicky ani nic z praxe, to musíš bejt pěknej vůl. Ale spíš si myslím, žes vystudoval jen něco, nedodělal to, vysral se na to, a ted hniješ na Prague col.:D:D
          No, hlavně si najdi práci. Ale asi nebudeš mít problém, po ***cích i s minimální znalostí IT je dnes sháňka, i když dělali třeba jen soukromej učnák jako ty.S06 To víš, S se protíná s D v tom a tom bodě, to přece znáš, vyhodili tě až po prváku... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 10:08:27, T.) Zklamu tě ***e, na ČVUT jsem i v rámci doktorského studia rok učil - a na to jsem se skutečně vykašlal. O práci se nebojím, tu už mám a jsem si celkem jistý, že už teď mám o pár desítek tis víc, než kdy budeš mít ty...
            BTW ukaž mi někoho z FELu, kdo umí perfektně AJ...minimum. Uznávám, že plynule jsem nemluvil.

            Ty a Eva se snažíte udělat v VŠE matfyz - zkus psát ještě víc vulgárně a útočně, ať je ještě očividnější, jak tě sere, že tvojí školu prostě zvládne každej druhej gymplák.
            reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 10:53:08, Inkvizitor) Aniž bych se tě chtěl dotknout, tak začínáš působit značně nevěrohodně tím, kolik škol a studií kupíš. Ale třeba jsi jen, podobně jako já, v tomto proutník a hledáš zajímavé podněty. reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 21:49:03, Ruru) Mně spíš přijde, že Vás sere, že ačkoli je VŠE lehčí než matfyz, tak jsou na tom absolventi některých fakult třeba i platově a s uplatněním líp. Ale je zbytečné tu ventilovat svoje komplexy a frustrace a urážet tu všechny kolem. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 10:50:45, Inkvizitor) Je pravdou, že VŠE pořád vede ve statistikách zaměstnanosti a platů absolventů. Je celkem srandovní, jak velký odstup mají ostatní velké "inženýrskoekonomické" obory...
          Ona totiž uplatnitelnost nekoreluje s obtížností tak těsně, jak se možná na první pohled zdá. Pokud je VŠE dostatečně obtížná na to, aby to zaměstnavatelům stačilo, tak není v poměrné nenáročnosti studia zase až takový problém (snad jen v plýtvání prostředky, proč by mělo být placené studium na 5 let, když to jde efektivně zvládnout za kratší dobu). reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 10:46:42, Inkvizitor) Dovolím si částečně souhlasit s T. - matematická nálož na VŠE rozhodně není nijak dramatická, těžká může připadnout někomu, kdo snad přišel z ekonomky. Ovšem vzhledem k charakteru oborů to není podstatné, teoreticky dobře připravené ekonomy-vědce by měl vychovávat spíše IES.
        Mimochodem, CERGE vychovává především doktorandy, bakaláře nemá vůbec a MAE imho není zrovna masovou záležitostí. Takže bych ho ve srovnání škol moc nezmiňoval. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2014 17:27:35, Martin) VŠE -asi- triviální nebude.. reagovat zde
      Web: http://newtoncollege.cz/
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2014 19:42:14, Eva) *brněnská reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 00:07:13, Denis) Nevím, já si to stejně neumím představit jaké to bylo dříve (dříve byla prý VSE lehčí).
    BC jsem udělal v Ostravě a navazující dělám na VSE (NF) a ten rozdíl je brutální a nejde jen o náročnost, ale lidé co učí prakticky vždy vědí, co se děje (včetně Zajíčka na mezinárodní obchod potom co si to nastudoval)
    A nemluvě o ostatních studentech, znalosti lidí co vidím v hodinách, jsou neprovnatelně lepší s těma z Ostravy. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.01.2014 22:02:33, Ruru) Nejsnažší VŠ: Pokud hledáš mezi veřejnými, tak nějaká humanitní: např. Fakulta humanitních studií UK, tři teologické fakulty na UK (údajně též lehce zvládnutelné), některé obory na Filozofické fakultě UK, dále Fakulta soc. věd UK mimo obor ekonomie, ČZU, práva taky nejsou nijak těžká...
    Mám pár známých s více školami..., jeden studoval pedag. fakultu na UP a práva na UP..., poměr náročnosti mu přišel 8:2 ve prospěch práv.
    Druhý známý studoval politologii na FSV UK (tu až nejpozději), práva na PF UK a finance na FFU VŠE. Nejlehčí mu přišla politologie, vždycky říkal, že je to oproti PF učiněný ráj, nýbrž ve srovnání s financema na FFU VŠE už to hodnotil v poměru 2:1 ve prospěch financí.

    Nejtěžší školy jsou ty farmaceutické, lékařské a technické, ale i tady jsou velké rozdíly. Studovat LF na 1.LF UK je ve srovnání s LF někde v Olmíku (UP) vyslovenej očistec.

    Farmacie je též nejtěžší na UK, v Brně je to o level níž.

    Přírodovědné obory bývají též náročnější, ale ne celkově, např. biologie bývá většinou velmi snadná a zábavná, kdežto obory s chemií náročné.

    Poslední kapitolou je asi VŠCHT, tam jsou též fakulty a obory velmi náročné, ale i vcelku lehce zvládnutelné, většinou dělá největší potíž matika v prváku, a pak už většina nemá problém. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2015 07:33:07, Petr Vondra) "Studovat LF na 1.LF UK je ve srovnání s LF někde v Olmíku (UP) vyslovenej očistec."

      Todle zrovna neni pravda, zajímalo kde bereš takovou jistotu, že toto napíšeš? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.02.2015 07:40:59, Petr Vondra) "Studovat LF na 1.LF UK je ve srovnání s LF někde v Olmíku (UP) vyslovenej očistec."

        Todle zrovna není pravda, zajímalo by mne kde bereš takovou jistotu, že toto napíšeš?
        ps: zlobí prohlížeč, proto duplicitně. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2014 14:22:06, Martin) Tak že jsou (všechny) humanitní obory jednoduché může říct zase jen ten, kdo je nestudoval a ono je to pak i na těch diskuzích vidět, že je pán (paní) vystudovaný inženýr, ale i školáček na prvním stupni je schopný napsat větu srozumitelněji a s menším počtem gramatických chyb.
    Ti, kdo preferují technické obory by si na humanitní škole často ani neškrtli a naopak. Oba typy vzdělání jsou určeny naprosto jiným typům lidí a ani jeden není horší než druhý. I když se tomu možná na diskuzích smějete, tak oni i ti psychologové, historici a sociologové jsou potřeba. Jen možná v trochu jiném množství :)

    Já sám preferuji celoživotní vzdělávání ve všech možných oborech, je až děsivé, kolik lidí si myslí, že dostane diplom na škole a ty znalosti mu vystačí do smrti. reagovat zde
    Web: http://www.bivs.cz/
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2014 14:54:06, T.) To souhlasím, osobně mám zkušenost se třemi VŠ a je pravda, že kombinace kvalitního jazykového projevu (jak gramaticky tak stylisticky) a nadprůměrných technických dovedností je nadmírů vzácná. Na VŠE byl jazykový projev (a vůbec jakási schopnost socializace) lidí podstatně lepší než na ČVUT. Tím neříkám, že jsme tam byli všichni asociální negramoti, ale podle mého osobního názoru je to skutečně tak, že člověk má predispozice buď k jednomu nebo k druhému.

      Co se filozofie týče, tak skutečně pochopit i některé "totálně profláknuté" koncepty jako jsou třeba Platónova podobenství není tak jednoduché a znám řadu lidí z technických škol, kteří třeba to o přímce prostě nechápou.

      Navíc filozofie taková, jaká se učí v ČR, je kapitola sama pro sebe. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2014 16:22:14, péťa) Nevím co tu zas plácáš, kdo ví jak sou humanitní studia těžký.. Předměty z filozofie, psychologie, práva.. Se tupě naučíš, odrecituješ jak básničku a zkoušku máš hotovou..

      Oproti tomu třeba taková ekonomka, kde máš předměty jako je statistika, makro, mikro, daně, kde se musíš šrotit a chápat různý souvislosti.. To samý i na technických oborech, kde je fyzika a chemie..

      Teď můžeš srovnávat co by zvládnul i školák na základce reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2014 16:52:13, T.) Pokud si tohle myslíte, pak nechápete podstatu filozofie. Osobně jsem sice takovou školu nestudoval, ale filofozie rozhodně není o naučení se a odrecitování, řada konceptů je ve své podstatě velmi abstraktní a vyžaduje pochopení v souvislostech, které mi přišly (jako FELákovi) těžko uchopitelné - ale věřím, že velká část je skutečně o memorování historie, což ovšem k tomuto patří.

        Může ti to přijít jako nesmysl ale například mě jako technicky orientované osobě přijde mnohem jednodušší právě zmíněna statistika, mikro i makroekonomie - naučím se pár pojmů, rovnic rovnováhy, nabifluju něco o Keynesovi, Smithovi, Nashovi a zkoušku mám v kapse, protože matematika mi přirozeně jde a tedy grafy apod. problém nejsou... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2014 21:51:30, Honza) Ty vůbec nevíš co plácáš... Z tvého příspěvku čiší pouze komplexy, nic víc reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2014 08:15:03, T.) A notnou dávku omezenosti.. reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2014 13:38:17, Květinka) Ahojky, studovala jsem na filosofické fakultě UK. Později ekonomický obor na UJAK. A musím říct, že ačkoli mají filosofické fakulty pověst "ráje flákačů", tak pro mě studium ekonomického oboru na UJAK bylo nesrovnatelně pohodovější záležitostí. Neházela bych tedy všechny školy do jednoho pytle. Třeba soukromé ekonomky a některé menší ekonomky v zapadlých městech být náročné příliš nemusejí. reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2014 13:43:14, T.) No, náročnost UJAKu je trochu jinde než u veřejných škol, čili tohle je pro srovnání úplně irelevantní. Sice vás mohou učit stejnou látku, ale když je minimum pro úspěšně složení zkoušky stanoveno na správnost vlastního podpisu, je to dost obtížné... reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.02.2015 14:27:39, Saša) UJAK jde díky poslední kauze dost do kopru...... Rozhodně bych ho nikomu nedoporučil :(. Pokud soukromou VŠ tak UNYP. Ten má vynikající posudky a je mezinárodně akreditován. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (30.05.2014 13:39:42, Květinka) samozřejmě Filosofické s velkým F, pardon! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.09.2019 17:41:23, Cevin) dobrý den,
    prosí o radu - rád bych vystudoval jakoukoliv VŠ Brno a okolí - JM. Prosím o TIP na soukromou školu, kde nebude studium moc náročné.
    Děkuji, těším se na vaše zkušenosti.
    reagovat zde
    Email: cevinseznamcz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.