Online přípravné testy a teorie na medicínu - ZDARMA vyzkoušejte!


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 09.12.2012 11:43:27, Medicína-online, zhlédnuto: 19864x, reakcí celkem: 19Reagovat na příspěvek
Online testování na přijímací zkoušky na medicínu či jiné přírodovědné obory!!

Jedná se o testy z FYZIKY, CHEMIE, BIOLOGIE plus navíc i LATINSKÁ TERMINOLOGIE . Otázky jsou rozděleny po maturitních tématech a jsou stejného typu jako modelové otázky. Otázky jsou jednoduché i těžké a zaměřují se i na rozšiřující učivo (např. latinská terminologie v biologii, rozšířená biochemie). Navíc k některému učivo jsou vytvořené i Flashcards TEORIE.
Vše probíhá přes stránky www.quizlet.com. Je třeba se zaregistrovat a po zaregistrování mi přes mail sdělit přezdívku, abych Vás mohl pozvat do skupiny.
NEPOŽADUJTE PŘIHLÁŠENÍ DO SKUPINY PŘED TÍM, NEŽ MI NAPÍŠETE PROSÍM :)

Vyzkoušejte ZDARMA zde:
B - ROZMNOŽOVACÍ SOUSTAVA: http://quizlet.com/19351346/b-test-rozmnozovaci-soustava-flash-cards/
CH - ENZYMY: http://quizlet.com/14904731/ch-test-enzymy-flash-cards/
ANATOMIE - Vylučovací soustava: http://quizlet.com/17961922/ana-vylucovaci-soustava-latinske-pojmy-flash-cards/
TEORIE - B - GENETIKA: http://quizlet.com/23223898

Výhodou je, že si jednotlivé testy můžete kombinovat a tím si sami vytvářet testy nanečisto!

Cena za přístup ke všem otázkám – chemie, biologie a fyzika je 99 Kč .
Zasíláno přes účet.

VÝHODY oproti knižnímu vydání modelových otázek a přípravným kurzům
1. Vše probíhá v pohodlí domova a není nutné ztrácet čas dojížděním
2. Cena (kurzy stojí až 6000) - tento pouze 99 Kč!!!
3. Větší množství testových otázek než v modelových otázkách na jednom místě
Příklad: MUNI – 7 otázek na enzymy; QUIZLET – 100 otázek na enzymy
MUNI – 50 otázek na aminokyseliny; QUIZLET – 63 otázek na AK
LF2 – 113 otázek na buňku; QUIZLET – 237 otázek
4. Možnost zkoušet se kdekoliv – existují i aplikace do smartphonů! Např. aplikace AnyMemo, Quizlet a další díky níž si můžete databázi stáhnout do mobilu a testovat se třeba v MHD nebo v čekárně u doktora.
5. Možnost udělat si svůj vlastní test nanečisto a zkoušet se.


Před dvěma lety jsem se hlásil na medicínu a proto jsem tuto databázi vytvořil. Nevidím však problém v tom, poskytnout ji i ostatním. Přístup není zdarma, protože to dá opravdu práci, něco takového vytvořit. A hlavně - bere to opravdu hodně času. A téměř všechny otázky byly procházeny středoškolskými profesory!

S těmito testy jsem se dostal na LF MUNI, 3LF a 2LF . Na další školy jsem si přihlášky nedával. Nakonec jsem student 2. Lékařské fakulty v Praze ! :)

Sám jsem absolvoval kurz od společnosti Sokrates a vůbec jej nedoporučuji. Lektoři jen "papouškovali" učivo střední školy a stejně se nestihlo probrat všechno. Nic mi to nedalo.
Ve čtvrtém ročníku gymnázia jsem absolvoval také internetový kurz 2. lékařské fakulty, který už musím pochválit. Naučil jsem se tam i věci navíc a vše v klidu, doma.

Více informací na e-mailu: medicina-onlineseznamcz

SEZNAM TESTŮ K PROCVIČOVÁNÍ + POČET OTÁZEK (nejsou tu vypsány všechny)
B - Rozmnožovací soustava 109
B - Oběhová soustava 135
B - Vylučovací soustava 73
B - Dýchací soustava 65
B - Nervová soustava 72
B - Svaly 52
B - Kosti 97
B - Prokaryotické organismy (viry, bakterie) 189
B - Buněčná biologie 258
B - Biologie člověka - obecný základ 374
B - Nahosemenné a krytosemenné rostliny 160
B - Anatomie a morfologie rostlin 250
B - Bezobratlí 46
B - Fyziologie živočichů 60
B - Fyziologie rostlin 103
B - Houby (fungi) 69
B - Obecná biologie a ekologie 70
B - Genetika 154
B - Strunatci 60
+ Biologie - TEORIE (Genetika, Diblastika, Triblastika, Rostliny, Tkáně, atd.

CH - Heterocyklické sloučeniny, alkaloidy 174
CH - AK, Bílkoviny 88
CH - Složení a struktura atomu, Radioaktivita 107
CH - Periodická soustava prvků 108
CH - Sacharidy 93
CH - Karbonylové sloučeniny 50
CH - Alifatické a alicyklické uhlovodíky a jejich deriváty, Aromatické uhlovodíky 131
CH - Reakce organických sloučenin a organická činidla 25
CH - Izoprenoidy 43
CH - Enzymy 100
CH - Hormony 125
CH - Lipidy 24
CH - Dusíkaté deriváty uhlovodíků 50
CH - Chemické reakce 20
CH - Výpočty 27
CH - Základy bioanorganické cheie 19
CH - Chemické vzorce, vazba a kinetika 38
CH - Markomolekulární látky 74
CH - Nukleové kyseliny 30
CH - Vitaminy 80

F - Elektřina a magnetimus 101
F - Mikrosvět 70
F - Základní pojmy, jednotky, vzorce 170
F- Elektromagnetické záření 48
F - Molekulová fyzika a termika 169
F - Elektromagnetické vlnění a optika 107
F - Kmitání a vlnění 91
F - Mechanika 207

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo nerozuměli nějaké otázce neváhejte se na mě obrátit! Nejenom ohledně tohoto testování, ale i klidně otázky ohledně přijímacích zkoušek, které jsem podstoupil.

Hodně štěstí všem u přijímacích zkoušek !! S13

Email: medicina-onlineseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.12.2012 13:07:17, Majda) Kamarádky o tom taky četly a zkusily to, prý je to dobré .. Má s tím někdo zkušenosti ? reagovat zde
    Email: majdaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.12.2012 13:43:23, milos94) S autorem jsem se zkontaktoval a testový program viděl. Vcelku povedené. Opravdu se nejedná o podvod, jak to může ze začátku vypadat .. otázky jsou některé hodně těžké.
      Autor je studentem gymnázia a sám se tento rok hlásí na medicínu, takže to dělá hlavně pro sebe, ale chce dát možnost i ostatním ..
      Milos reagovat zde
      Email: milos.krutyemailcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2012 19:04:18, jirka) :D je hezký, že to dělá hlavně pro sebe, ale zároveň chce dát šanci ostatním.. :D I stránky vypadají fakt důvěryhodně reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.12.2012 19:05:33, jirka) Před Vánocemi dobrý pokus o jednoduchou brigádu.. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2013 15:49:25, Pony-Jane) Myslím, že je to náhodou super ! :) reagovat zde
    Email: pony-janeemailcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2013 19:24:22, Inkvizitor) http://en.wikipedia.org/wiki/Astroturfing reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.09.2013 20:24:14, Keysi) Ráda bych to vyzkoušela, ale bohužel se mi nedaří spojit z autem a email se mi vrací. Neví někdo z váš, jestli je program ještě aktuální? reagovat zde
    Email: kristynacumovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.09.2013 17:10:42, Martina) Nedávno jsem se registrovala a všechno proběhlo pořádku. Mail na autora mi taky fungoval, takže nevím, kdy je problém. Zatím jsem moc spokojená :) Minulý rok jsem absolvovala kurz Sokrates a bylo to opravdu na nic. Jenom "papouškovali" věci, co nám říkali ve škole a pak nám dali test. Myslím, že když si projdu všechny otázky tady, tak budu mít větší šanci. Ale zase všechno je individuální ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.06.2014 11:43:14, Alena Bartoňová) Ahoj, moc ráda bych se dostala na 2.lf. Bohužel jsem z děcáku, tak moje příprava probíhá samostudiem. Už jsem nebyla přijatá na medicínu do Hradce. Mám takovej problém: na každý fakultě probíhají zkoušky jinak a tak bych se chtěla zeptat, odečítají se na 2.lf body za špatnou odpověď, je správná odpověď jenom jedna, jsou na výběr odpovědi nebo musím napsat odpověď sama???? Díky za odpověď a hodně štěstí k úspěšnému ukončení studia. reagovat zde
    Email: alca.bartonovagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.09.2014 18:59:36, mudrstart) Chcete se letos dostat na medicínu? Navštivte naši FB stránku www.facebook.com/mudrstart nebo www.mudrstart.eu a přijímačky budou jedna báseň... reagovat zde
    Email: mudrstartgmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.10.2014 17:38:18, Ondra) pár tipů jak si usnadnit učení najdete na www.pametauceni.cz reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.11.2014 23:48:55, Filip96) Dobrý den, měl bych o tyto testy zájem, ale nevím, zda jsou stále dispozici. Prosím dejte mi vědět, pokud je to možné.
    Děkuji reagovat zde
    Email: filip.horvath.bseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2015 18:19:49, Dave) Během opakování mi to dost pomáhá. Takže doporučuji. Dave reagovat zde
    Email: dave.rozehnalseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (31.10.2016 23:16:33, marie) Dobry den, zaujala mne tato nabidka,a tak jsem si nejdriv otevrela odkazy na testy z biologie a z fyziky. Bohuzel jsem ale hned k zacatku testu objevila chyby bud v odpovedich, nebo v moznostech (ani jedna z moznosti neni spravna). reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.11.2016 10:48:01, x) Jako fyzikálně orientovaný matematik jsem neodolal, nahlédl na ten test z fyziky - a máte pravdu. Hned druhá otázka je na vytahání za uši. Smutné je, že to ani není středoškolské učivo, tohle se stále učí na základní škole... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.01.2017 23:36:57, Aleš) Zdrojem této konkrétní otázky je soubor přijímacích otázek na 2.LF v Praze. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2017 21:51:52, Cupkate) Zdravim,
    dá se vstup ješte zakoupit ? reagovat zde
    Email: kattejengmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.03.2017 21:51:53, Cupkate) Zdravim,
    dá se vstup ješte zakoupit ? reagovat zde
    Email: kattejengmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.02.2018 09:09:11, Diana) Zdravím, sú ešte tieto prípravné testy dostupné? ďakujem reagovat zde
    Email: gendovagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Přípravné kurzy VŠE-lze se přihlásit i po termínu? - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Materiály ZSV + Testy NSZ ZSV 2005-2013!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. NSZ ZSV testy a teorie! - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Nabízím mnoho přípravných SCIO materiálů - cvičebnice, testy, výpisky, okruhy... - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Materiály ZSV + Testy scio 2005-2012(+OSP2013) - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Jak se přihlásit na přípravné kurzy z angličtiny VŠE - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Testové otázky k přijímacím zkouškám na medicínu - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. Příprava na medicinu, přijímací zkoušky NANEČISTO - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. SCIO testy - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Vtipný výzkum - přijímací testy - tipovačka? - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.