Dotazy o škole a přijímačkách pro uchazeče 2012/2013


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 12.12.2012 17:48:29, PAČRstudent, zhlédnuto: 2422x, reakcí celkem: 31Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekVzhledem k tomu ,že o PAČR se informace hledají špatně a velké diskuze se o ní moc nevedou tak pro ty co nemají kamarády a známe přímo na škole a nevědí kam se obrátit a kde se zeptat a vzít spolehlivé informaci a mají ten pocit nejistoty co měl skoro každý když se na PAČR hlásil.....

Jsem si řekl ,že z nudy a díky pocitu dobře odvedené práce ve škole sem hodím toto téma aby se lidi mohli konkrétně zeptat na školu,přijímačky a měli možnost dozvědět se informace "z první ruky".






  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.02.2014 12:31:52, Kristina) Ahoj,
    na PA ČR studuji. Jsem v prvním ročníku. Nabízím vypracované otázky k přijímacím zkouškám - jen pár otázek je tam potřeba doplnit (cca 10) - ale tím vypracováním se to nejlépe naučíte.

    Cena: 150 Kč
    Způsob dodání: elektronicky
    Platba: předem, na účet

    Děkuji,
    Kristina reagovat zde
    Email: diabolos.manieseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.02.2013 19:18:39, ŽIVOTOPIS) Ahoj, také jsem řešila podobný problém. Na stránkách je tato podmínka pro přijetí napsána i pro civilisty a i jsem si to zjišťovala u studenta PA. Takže musíš ... I když moc nechápu důvod, když se stejně bere podle přijímaček 8) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.02.2013 19:46:36, Pet) Ahoj, letos maturuju a taky se hlásím na PA. Koukala jsem, že v podmínkách přijetí je jako příloha k přihlášce uveden životopis - nevíte, zda ho musím posílat i já jako absolvent? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.02.2013 20:37:10, Polactesty@seznam.cz) Nabízím kvalitně zpracované řešení otázek, u příjmaček jsem díky nim skončil na 4.místě ;) Prodám levně. Zájemci piště na polactestyseznamcz reagovat zde
    Email: polactestyseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.02.2013 01:08:49, PAČRstudent) Kombinované studium je o prakticky o tom ,že člověk si tam 2x měsíčně(i méně) přijede pro úkoly a je tam opravdu velké samostudium.Vím ,ale o lidech co ho třeba mají a chodí normálně s náma z prezenčního na přednášky,ale můžou vynechávat když chtějí.Osobně si myslím ,že kombi má jen cenu pokud to skutečně jinak nejde.

    Policisté(veřejná správa a další státní služby) mají vlastní obor a i když se teoreticky můžou přihlásit i na ty dva civilní(a jejich kombinované verze),logicky se spíš hlásí na policejní obor přímo pro ně zejména proto ,že je lehčí se tam dostat.(jo a 99% státních tam studuje kombi)
    Na stránkách školy je to popsané vesměs dobře,ale chápu ,že to mate zvášt když tenhle problém na jiných školách neexistuje.
    Ale to ,že by se počet přijímaných plnil policisty nehrozí..u mě ve třídě vím o 1 člověku(možná 2-3další)...jinak samý civilové,většinou rovnou po maturitě(podobně i v kombi skupině).Počet přijímaných se tedy plní nejdříve podle výsledku testů (buď máš body nebo nemáš).



    reagovat zde


Podobné příspěvky:
  1. Percentil pro přijetí 2012/2013 - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  2. státnice 2012/2013 - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.
  3. Přijímačky 2012 PF UK Učitelství 1.stupně - Univerzita Karlova
  4. Prosím o informace o Vysoké škole Veřejné správy - Ostatní
  5. Co při škole stíháte? - Univerzita Karlova
  6. Studium na Vysoké škole zdravotnické v Praze - Vysoká škola zdravotnická, o.p.s.
  7. Výuka jazyků na vysoké škole ekonomie a managemenru - Ostatní
  8. Udržení statusu studenta + dotazy k ČZU - Informace o studiu
  9. Stejný počet bodů při přijímačkách - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Materiály ZSV + Testy NSZ ZSV 2005-2013!!! - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 22.04.2024 09:07:32.