Testy 2013-policejní akademie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 04.01.2013 11:14:00, Nabídka, magda, zhlédnuto: 4818x, reakcí celkem: 12Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekProsím o info.ohledně přijímacího říz.do bakalářského studia polic.akademie:na stránkách školy se píše, že příklady testů budou v únoru zveřejněny.Bude se jednat o všechny možné otázky 2013 nebo jen pár příkladů a měla bych si koupit nějaké ještě jiné testy.popř. koupit z minulých let již vypracované?? mám v tom zmatek co si obstarat pro
úspěšné zvládnutí přijímaček-prosím o info.Děkuji.

Email: magda122seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.01.2013 22:29:02, Radek) Ahoj. Podmínky přijímaček které jsi asi četla jsou tady.
    http://www.polac.cz/g2/view.php?uchazec/sb_in_1112.html
    Otázky znalostního testu a ukázky jazykových testů zde:
    http://www.polac.cz/g2/view.php?uchazec/test_bak.html
    Myslím že ty znalostní otázky jsou všechny, akorát v tom testu (co jsem slyšel) nebude úkolem napsat definici, ale že tam budou možnosti a,b,c,d a člověk má vybrat správnou odpověď. Otázky už jsou několik let stejné, nebo minimálně hooodně podobné.. Někdo to nabízí vypracované.. Proč ne, ušetří to práci s řešením a hledáním odpovědí, někdo tam dává i ty otázky a,b,c,d tak se to nejvíc blíží tomu skutečnému testu, ale není na škodu si odpovědi ověřit a zamyslet se zda to tak opravdu je. Různí vypracovatelé jsou různé kvality. Takže si vybrat něco věrohodného. Když na to člověk má čas, tak je podle mě dobré si to hledat a vypracovávat sám. Spousta věcí se vygooglí, nebo najde třeba na wikipedii či jinde. Já když si něco zpracovávám sám, tak si to líp pamatuju, než když si to jen přečtu. Ale to fakt záleží. Některý odpovědi jsou jasný a člověku to stačí přečíst a ví to. No a zbytek je o tom jazykovém testu.. ale myslím že to člověk nějak dá, když teda nebyl na SŠ úplně tragický. Tak přeju zdar. reagovat zde
    Email: radek.lexavejskacz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.01.2013 19:03:29, magda) Diky. Jen bych se chtěla ještě zeptat, zda z otázek znalostního testu,který bude zveřejněn v únoru,bude pak sestaveno přijímací řízení nebo se na příjímačkách objeví i otázky jiné(mimo ty zveřejněné)? Zda stačí se na 100% naučit ty zveřejněné nebo budou i tyto otázky ještě obměněny? diky reagovat zde
      Email: magda122seznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2013 23:42:08, Studentík) To co se naučíš pokryje podle mých zkušeností tak +-60% znalostního testu, jelikož hodně otázek je odlišných a nebo jsou položeny tím způsobem, že naučená definice nestačí na správně zodpovězení, ale je potřeba širší povědomí. Co se týče testu z jazyka, tady není třeba žádná příprava, buď to v sobě máš nebo ne, příprava je možná leda tak procvičováním různých typů testů.

        Beru to ze svého hlediska, byl jsem přijat, ale nespoléhal bych jen na uveřejněné otázky na stránkách. :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.01.2013 23:43:34, Studentík) P.S. Nic není stoprocentní. :) reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.01.2013 12:41:40, Anet) A můžu se zeptat, kolik bodů je potřeba k přijetí? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.01.2013 16:19:31, PačrStudent) Počet bodů k přijetí je tak kolem 300+-,minulý rok 312.

    Jinak wikipedii nedoporučuju používat...špatný,špatný nápad.
    P.S: Jinak 100% úspěšnost neexistuje.....ale po naučení všech otázek co jsou uvedeny na Polacu má člověk pokrytu dost na to aby se dostal. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2013 12:28:30, Přijatý) souhlasím wikipedii nepoužívat stejně jako nedoporučuji kupovat rádoby domácké řešení, které jsem si spíchnul na koleni po večerech, který tady nabízí spousta lidi.

    pokud se chcete na školu dostat jako já, tak má te jedinou šanci objetovat pár stovek a koupit si JEDINÉ ORIGINÁLNÍ ŘEŠENÍ, které najdete na http://www.pacr.cz S11

    já ho koupila a jsem tu, takže názorný příklad reagovat zde
    Web: http://www.pacr.cz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.04.2013 13:05:11, Lenka) Ze stejných testů jsem se učila, stojí pěkně za prd.. Přes příjmačky jsem se nedostala. reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (03.12.2013 20:33:41, Jircoun) Chci se optat zda učebnice Řešení otázek bakalářského přijímacího řízení Bezpečnostně právních studií a Veřejné správy 2013/2014, respektive její budoucí vydání obsahuje vždy převážnou většinu otázek, které se nachází ten daný rok na oficiálních stránkách POLAC. Stručně řečeno, zda po koupi této učebnice pro rok 2014/15 a jejím následném naučení, budu schopen dostat se na Policejní akademii. Děkuji za odpověď a omlouvám se za nejasnosti, které mohou vyplývat z mého dotazu. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.04.2013 22:11:50, PAČRstudent) Souhlas tyhle testy sami o sobě nic moc...kvalita nevalná. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.10.2013 20:12:20, Lenka) Dobrý den,
    sháním Řešení otázek bakalářského přijímacího řízení Bezpečnostně právních studií a Veřejné správy. Nabídky do emailu, nemám zájem o domácí zpracované otazky. reagovat zde
    Email: lena.endulkaseznamcz

Podobné příspěvky:
  1. Prodej učebnice - příprava na přijímačky Policejní akademie ČR - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. kam po policejní akademii - Policejní akademie České republiky
  3. Policejní akademie - Policejní akademie České republiky
  4. NSZ ZSV 2005-2013, 45 testů!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. NSZ OSP 2005-2013, 50 Testů!!! - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. SCIO TESTY - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. přihláška na VŠE + testy OSP - Ostatní
  8. řešené testy na vše z roku 2014 - Vysoká škola ekonomická v Praze
  9. Vzorové testy na obor Sociální pedagogika- Mgr. - Univerzita Hradec Králové
  10. státnice 2012/2013 - Vysoká škola podnikání a práva, a.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.