Grafický design


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 26.01.2013 20:03:52, emma, zhlédnuto: 1169x, reakcí celkem: 2Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
zajímalo by mě, jestli tu je někdo, kdo studuje Obor Multimedia a design/ateliér Grafický design? Přemýšlím o studiu tohoto oboru. Jsem studentka gymnázia, o grafiku se zajímám delší dobu, ale mám strach, jestli nejsou přijímání spíše studenti uměleckých škol. Existuje nějaký přípravný kurz? Myslíte, že se stačí připravovat intenzivněji rok a půl předem? Moc ráda bych se dostala :)

Email: floris03centrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.07.2015 11:21:59, jaj) ahoj, já chci zkusit VOŠ umění ve Zlíně, obor Grafická tvorba, koncem srpna je 2.kolo přijímaček. Chodím na přípravné kurzy na talentovky, což studenti středních uměleckých škol nepotřebují, ale určitě tu mají šanci i gympláci... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (09.04.2013 19:56:48, Etuta) Ahoj :) jsem na tom podobně. Já jsem z Brna a dlouho jsem nějaké přípravné kurzy hledala, ale jsou na sochařství, malířství ale na obory jako grafický design jsem žádné nenašla. Z konzultace jsem zjistila že je poměrně důležité umět pracovat v různých grafických programech (photoshoo, illustrator, indesign) takže by možná stálo za to najít nějaké kurzy na práci s těmito programy. Potom bude o prázdninách art camp - http://www.uud.zcu.cz/415-artcamp-obecne-informace . Určitě bych zkusila se na něj přihlásit.

    Doufám že jsem nějak pomohla. A nevzdávej se proto, že jsi z gymnázia. Jistě mají studenti uměleckých škol výhodu ;) ale taky máme šanci! reagovat zde
    Email: Etutikagmailcom

Podobné příspěvky:
  1. Co obsahuje design a IT najednou? :) - Výběr vysoké školy
  2. Kde studovat design? - Informace o studiu
  3. ekonomka/ design nábytku - Výběr vysoké školy
  4. VŠ, dálkové studium, design+automobily+IT - Výběr vysoké školy
  5. Design prostředí - Technická univerzita v Liberci
  6. bytový design - Výběr vysoké školy
  7. Grafický počítač/notebook na FD či FSv? - České vysoké učení technické v Praze
  8. Talentové zkoušky - Design nábytku - Mendelova univerzita v Brně
  9. Marketing a management se specializací Design management (magisterské navazující; FAME) - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  10. Kam na design? - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.