...


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 11.08.2005 09:13:41, miki, zhlédnuto: 203x, reakcí celkem: 15Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj!Mám dotaz.od maturitymi už uběhli 3 roky a až teď jsem se rozhodla zkusit vysokou. Myslíte, že se to dá zvládnout?Co se děje třeba první den? Dík moc ahoj!!
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2005 16:48:48, milan) Tak jestli ti od maturity "ubehli 3 roky", doporucuju ti si minimalne vytahnout ucebnici CJ pro zakladni skolu a podivat se na shodu prisudku s podmetem a pak az teprve premyslet o VS... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2005 21:12:33, Tomáš) Zkus možná zapřemýšlet spíše o nějakém dálkovém studiu. A také si promysli svůj věk, protože studentem můžeš být pouze do 26let, pak už si vše musíš hradit sama. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2005 14:35:56, Miki) Tady je asi někdo puntičkář a zřejmě NEOMYLNÝ, že MilánkuS14 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.09.2005 19:55:16, asdd) Ja si myslím, že když člověk chce, zvládnout se dá vše. 1. den - ukaží vám školu, rozvrh, zkoušení, písemky, doporučí učebnice... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2006 15:23:33, marky) jasne ze se to da zvladnout,neposlouchej tady radobychytry frajery a zkus to,znam spoustu lidi,ktery se dostali az po 3 letech na VS a problem s tim nemaj.Zkus cist nejaky odborny knizky,ktery se vzthujou k oboru,kterej te zajima,hodne stesti:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.07.2006 16:39:59, Terka) Ahojky Miky, taky se teď hlásím po třech letech a VŠ. Jdu do toho dálkově, protože jsme si zvykla, že jsem už výdělečně činná. Jinak doporučuji :) Měj se hezky a ať Ti to vyjde..Terka reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.07.2006 09:12:52, Andrea) Já jsem se teď dostala na dvě VŠ, po 7 letech maturity, a vím, že to zvládnu. A je mi 30. Prostě vím, že to chci, tak to tak bude.Dělám obě dálkově při práci. Věř si! reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.07.2006 10:01:42, Veronika) Vůbec to neřeš a zkus to, já jsem maturovala před 4 rokama a letos jsem se dostala na práva a je mi 23... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.07.2006 13:35:57, hilena) ..tak to já sem se zbláznila až na starý kolena....je mi 39, před měsícem jsem si dálkově dodělala maturitu a rovnou zkusila i vejšku. Vyšlo to, byla sem přijtá, ale mám taktéž smíšené pocity......mám na to v tomhle věku, nebo nemám?S08 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.07.2006 07:59:02, Petra) Já se vrátím v září do školy přesně po deseti letech. A rovnou na dvě vysoké. Asi je to sebevražda, ale snad přežiju. Všem "starším kouskům" přeju hodně energie a štěstí. Asi to budeme potřebovat!!!!;););) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2006 21:01:57, Marta) Vůbec se toho neboj, já jsem po maturitě šest let a mám za sebou jeden rok kombinovanýho studia na ekonomický fakultě. První den ti dají zadání všech korespondenčních dávek, který musíš mít vypracovaný jako zápočet. Dozvíš se, co k tomu potřebuješ všechno za skripta a potom hurááá a už se jenom učíš a učíš. Ze začátku to byla docela hrůza, ale potom, když se člověk zvykne zase učit, je to docela dobrý. A navíc ten pocit, po každý udělaný zkoušce, úplně ti to bude potom přes léto chybět:-)
    Jinak pro ty, kteří se už necítí na nějaké přijímací zkoušky vřele doporučuji ekonomickou fakultu ZČU, zejména pobočku v Chebu, kde se dá ke kombinovanému studiu přihlásit prostřednictvím Centra celoživotního vzdělávání. Zaplatíte sice za první ročník studia necelých 18.000 kč, což není málo, ale v porovnání se soukromýma školama je to brnkačka. Navíc příští rok normálně přestoupíte k běžnému... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.08.2006 21:03:25, Marta) ...kombinovanému studiu, jste tedy řádným studentem a žádné poplatky už platit nemusíte. Kdyby jste někdo chtěl více informací, napište mi prosím na mail. Ahoooj reagovat zde
    Email: gingo.mlseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 10:24:06, Mišule) V lednu jsem ukončila dálkovou formu bakaláře v Plzni na ZČU - ekonomická fakulta. Původně jsem nastoupila na distanční formu (placený 1. rok), abych se nemusela znovu šrotit matiku na přijímačky. Byla to cesta nejmenšího odporu. Teď v červnu jsem již dělala přijímačky na kombinovanou formu magisterské nástavby a udělala. Takže uričtě se to dá. Většina nás ze třídy tvrdí, že je to o tom co vidržíš a někdy i snesež (ponižování od učitelů a studijních referente),ale ne o znalostech.;) Tak to určitě zkus. Já mám 2 zaměstnání a rodinu s malým dítětem a taky jsem to zvládla. Určitě to jde, když se chce.S10 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.09.2007 11:22:47, Martina) to Jana: Nezbude Ti nic jiného, než dojít na svou střední školu, pokud nebyla mezitím zrušena. Maturitní zkoušku řeší školský zákon (č. 561/2004 - § 72 - § 82.). Podle § 74 odst. 4 v návaznosti na § 81 odst. 5 výše cit. zákona lze maturitní zkoušku vykonat do 5 let od ukončení studia. Neřeší se, proč zkouška nebyla předtím vykonána. Pokud to nestihneš, celé předešlé studium padá.Jestli máš skutečně všechny ročníky středoškolského studia ukončené, pak by to neměl být problém a přihlásíš se pouze k té maturitě. Nemáš-li docházku a klasifikaci splněnou, musíš požádat o možnost individuálního studijního plánu a dokončit klasifikaci v neukončených předmětech. Školský zákon toto také umožňuje. Takže, doporučuji nejpozději do konce září napochodovat na svou bývalou střední na ředitelství. Nikdo jiný to nemůže povolit. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.09.2007 10:59:38, Ivona) Ahojky. Letos jsem začala distanční studium na ZCU v Plzni. Jde mi z toho hlava kolem,nevím kde začít,jak a co mají obsahovat koresp.dávky, přestože mám přibližné,fakultou dodané, podklady. Nechci aby to vypadalo jak opsané. poradí mi někdo???? Prosím na mejlík. Díky reagovat zde
    Telefon: 420731521893, Email: ivona.vavrovaseznamcz

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.