pojdte nekdo na laser game :D

Kategorie: Ostatní


Zobrazit reakce: od nejnovější - strom chronologicky

Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 23.03.2013 19:32:12, prcek, zhlédnuto: 1083x, reakcí celkem: 40Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekahoj, chodite nekdo na laser game? Shanime do party jednoho clena tymu na laser game. pouze PRAHA....
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.03.2013 16:36:32, Alča) může být členka? :D podle toho kam chcete jít? S holkama chodíme do této lazer arény: http://www.lazerfunpraha.cz/, kolik vás je? reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.03.2013 18:27:59, prcek) pokud nevadí, že by jsi tam byla jediná holka tak v poho :D jj taky tam chodíme. http://www.lazerfunpraha.cz/index.php/cs/typy-her, většinou si dáváme zombíky, seš pro? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.07.2013 17:44:27, kubkko) my jsme tam byli přes víkend a hráli jsme právě zombíky, bylo to úplně super reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2013 19:37:01, Alča) Ahoj, hele asi už jste tam byly, že? :D my se nakonec s holkama domluvili a byly jsme si dát hru včera, dáli jsme ty zombíky, poprvé a taky dobrá hra. Většinou jsme hráli Deathmatch, je to pro holky ze začátku aspoň trochu jednodušší, ale zobíci taky super hra :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.04.2013 20:07:28, agent007) :D lazer game je jeden zacarovanej kruh, poprve jsem na toom byl pred pul rokem a ted musim chodit jednou za mesic :D je to jak droga a to doslovne. Jen holky tam casto pisti jak doma v jeskyni reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.04.2013 20:17:35, Slávek) Agent007: hele to znám, taky mě to pohltilo, zatím jsme se teda s klukama "neusídlili" v jedné aréně, ale tak snad najdem nějakej flek kam budem chodit už napořád. Kolikrát mi ale přijde, že holky hraj líp než kluci :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.04.2013 20:50:08, Irena) Ahoj, že se tu tak bavíte o té lazer game. Mladej mě na to vzal jednou, bylo to fajn. Hráli jsme taky ty zombie, trošku jsem z toho vyla vystrašená, ale líbilo se mi to. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (20.04.2013 17:16:10, Alča) Ireno, pár holek od nás s tím měli taky malej problém.. :D kamarádka dostává panickou hrůzu z toho, že ji někdo honí :D chvíli pištěla, ale zvládla to a hru si pak taky nakonec užila. Takže tě velmi chápu. A nezávidím Vám to moc.. Kam na to přítel chodí? Nebo jste na tom byly oba poprvé? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.04.2013 19:17:55, Irena) no tak to taky znám, tak často mě panika nechytne, ale někdy se stane, takže jenom soucítím :D hele chodí do laserfunpraha. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.05.2013 19:03:22, Alča) áha, a byly jste někdy i jinde nebo jen v lazerfun? Abych se přiznala tak mě ta panika taky chytne, ale pomáhám mi na to malý pivo :D už bych zase někdy došla, už mi to chybí.. bratr tam už nějakou dobu chodí buď s kolegama z práce nebo s klukama ze školy, je tam pomalu častěji než já, ale nikdy ho nenapadlo, že by mě vzal s sebou S09 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.05.2013 18:09:55, Irena) no tak pivo před akcí mě teda nenapadlo :D hele byly jsme kdesi na okraji Prahy, ale stálo to tam za houby. Sice jsem takhle "podvedla" lazerfunprahu, ale vrátila jsem se a už ji budu věrná :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.05.2013 17:44:38, prcék) jsem se tu dlouho neukázal :D srry, nakonec šel kámoš. Ale vidím, že tu máte taky oblíbený lazerfunprahu, třeba se někdy uvidíme ;) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2013 10:58:49, Alča) no někdo si třeba všim, že ses na to vybod :D ale poradili jsme si i bez tebe :D každopádně to je možný, už si domlouváme nový tým :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2013 20:10:05, prcék) Alča: nevybod, jen jsem zapomněl :D novej tým? Berete mě taky? :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 13:20:22, Alča) jo táák, zapomněl :D že Ti to není ***ý nejdřív nás sem nalákat a pak se na nás vykašlat :D no jinak do týmu tě asi neberem, dle toho co jsi tu ukázal moc spolehlivej nejseš takže bychom na tebe čekali asi do aleluja, ale prosím, neber to špatně :D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 15:15:26, pavel) učíte se vůbec někdy nebo si jenom "hrajete" ?:D:D:D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2013 20:47:02, sandra) taky jsem si říkala :D mám ještě jednu zkoušku před sebou a pak si taky konečně můžu začít "hrát" :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.06.2013 21:50:07, sandra) tááák vy flákači z laser game, už si taky můžu užívat. Tož děkuju za výše uvedené tipy, poprvé půjdu zkusit laser game tak jsem zvědavá jestli to bude taky tak záživný jako ta vaše diskuze :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.06.2013 21:29:30, prcek) tak jasněě, hele určitě si tam zajdi! Doporučuju buď agenty nebo zombie.. já už naštěstí mám po státnicích takže teď mám habaděj času chodit na laser game, ale tak normálně, čeho je moc toho je příliž :D reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.06.2013 21:17:40, KarekRacek) Hele Ti tví agenti :D zombíci jsou nejlepší, vždycky na ně chodíme s holkama, hej tolik jsem se nenasmál ani napamatuju, sice ,mě díky tomu pořád strefovali. Ale ty kočky, pištěli jedna za druhou, sem tam nějaka chuděrka hodila tmaličku, ale naštěstí jsem gentleman a pomoh ji :D ale bez holek zombíci prostě nejdou!! doporučuju! reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.07.2013 10:23:46, roooobert) říkáš mi z duše: D přesně si to vystihl, bez ženských to nejde: D ten jekot a výskání a pištění je k nezaplacení: D reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.08.2013 11:27:19, evelína) ještě že nás baby máte, co byste bez nás dělali?? : D: D kam chodíte nejčastěji hrávat? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.08.2013 11:39:08, roooobert) my chodíme s partou nejraději do lazerfunpraha.cz. Vyhovuje nám jak to tam mají a hlavně že si to můžeme rezervovat přes net a ty kam chodíš? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.08.2013 14:08:39, kubkko) my tam také s partou chodíme, mají tam super zombíky. Možná bychom mohli někdy jít něco zahrát i spolu reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.08.2013 13:32:49, evelína) Jo tam to je super. Přidala bych se k vám, když tak vyberte nějaký termín a dejte vědět :) http://www.lazerfunpraha.cz/index.php/cs/rezervace reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.08.2013 13:26:22, klaudia16) já bych se také ráda přidala, lazerfunpraha miluji :) tak pište když se dohodnete na nějakém termínu: P reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.08.2013 12:36:25, roooobert) jo jasně baby, bereme vás: P navrhoval bych příští víkend pokud se vám to všem hodí reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.08.2013 16:24:22, evelína) mně to vyhovuje já jsem za :) lazerfunpraha jsou nej, dáme zombíky :P
    reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.09.2013 13:42:30, maaaaaaria) ahoj ahoj, hrál už někdo z vás prosím lovce? zajímalo by mě jestli je to dobrá hra, dík reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.09.2013 12:06:16, roooobert) jo já jsem je už hrál a bylo to dobré. Já jsem milovník zombíků takže pro mě na ně nemá žádná jiná hra. Ale lovce si určitě zahraj :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.11.2013 17:07:46, Mathess) zdravííím, prosím hledám informace o tom jak probíhá hra zombie. Viecerí tady píšete že je to super hra, tak bych ráda věděla jak to probíhá. Chystáme se o víkendu do lazerfunpraha.cz tak abychom věděli co nás čeká a nemine: D reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.11.2013 14:26:40, evelína) Na začátku jsou všichni lidé, po chvíli se náhodně vyberou zombíky (změna barvy). Pokud člověka chytí zombík, tak je zombík i z něj a začne lovit lidi, a pokud chytí zombíka člověk tak se musí jít "vyléčit" a hraje dál jako zombík. Pokud se ze všech stanou zombíky hraje se znovu :) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.12.2013 13:46:47, Mathess) evelíno dík za info, už máme hru za sebou a bylo to přesně jak si popsala, tak jsem se uměl připravit na hru. Chystáme se tam i po vánocích tak si zombie dáme znovu: P reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.12.2013 11:11:05, evelína) není vůbec za co, já tu hru miluju ♥ a s ní i celý lazerfunpraha.cz ♥ reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.12.2013 10:22:18, Tibor) halooo je tu někdo kdo se zúčastnil souboji vysokých škol v lazerfunpraha? Vím že to bylo už na podzim ale sháním nějaké info. dík reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.12.2013 14:38:20, evelína) a co bys rád věděl? Já jsem tam byla .. případně si najdi co potřebuješ na http://www.lazerfunpraha.cz/index.php/cs/home/51-soubojvs reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.01.2014 10:42:12, Tibor) yop, dík za odkaz, našel jsem tam co jsem potřeboval :) jinak co tak si někdy zahrát spolu? reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2014 18:33:03, evelína) jasné můžeme kdykoliv :) jen si na mě dávej bacha, jsem v této hře vážně dobrá: P tak aby si pak nebyl zklamán: P reagovat zde
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.01.2014 17:52:14, Tibor) to určitě nebudu protože jsem také dobrý: D tak nám vyber nějaký termín já se přizpůsobím, teď mám spoustu času. A pokud se chce někdo přidat, tak je vítán. Čím více nás půjde tím lépe. http://www.lazerfunpraha.cz/index.php/cs/rezervace reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.01.2014 14:33:56, Mathess) pokud z toho nechcete mít rande a nebude dělat křena, tak se velmi rád přidám. Pokud se půjde do lazerfunpraha tak určitě navrhuji abychom si dali zombíky, jsem do nich blázen. Co se týče času mám do 17. února volno, takže jsem kdykoliv k dispozici. Možná bych věděl sehnat i dalších lidí. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. pomůže někdo s obtížným rozhodnutím!?? - Výběr vysoké školy
  2. Pojdte s nami na byt do Opavy - Ubytování a stravování

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.