Přijetí na PEF - Finance


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 24.04.2013 19:59:32, Elena, zhlédnuto: 3994x, reakcí celkem: 20Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, nevíte někdo prosím, jaká je zhruba bodová hranice pro přijetí na bakalářský obor finance na PEF??:)

Email: elena43seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.04.2013 14:32:54, stevco) Niekde som cital, ze ked mas nad 160 bodov tak si tam, ale neviem to na 100%. Ja som mal nejak 172,5 tak snad to vyjde... Kolko mas bodov? reagovat zde
    Email: stefan.hulenigmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2013 06:25:18, Elena) tyjo tak ty to máš jistý.... já mám právě málo, 139 bodů, zvorala jsem matiku :/ tak teďka trnu a sháním info.... jako celkově o Mendelce se říká, když máš nad 60% procent obou testů, tak jsi přijatý... jenže to prostě o tom, kolik lidí je lepších nebo horších... reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.04.2013 14:18:29, stevco) Snad to co najskor zverejnia. Budem ti drzat palce ;) reagovat zde
        Email: stefan.hulenigmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2013 16:25:08, Tom) No, když se podíváš na statistiku přijímačke loni, tak se mi zdá že ty kritéria budou snad i nižší. Např Finance K+P forma - počet dostavených: 633, splnilo :432 (minimální kritéria z obou částí a celku), přijato: 377, zapsáno 207. TJ 87% přijato. Když si dále podíváš na úspěšnost v testech Mat +Jazyk (hlavně asi AJ), tak si cca můžeš spočítat to minimum bodů, samozřejmě ještě hraje roli, že výsledky jsou pro celou PEF a záleží kdo se hlásil na tvůj obor, zda také průměr apod..S tím že pokud jsem spočítal 87% přijatých, tzn že neuspěl pouze poslední decil studentů (a kousek). Teď nevím kolik jsou ty minima, zda 20 a 20 bodů? Nicméně pokud máš z mat více jak 25 bodů a z AJ více jak 25 bodů, tak je tu šance vysoká. reagovat zde
          Email: mahdi_87volnycz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2013 06:31:45, Elena) tyjo :D ale minimum je tam myslím 50 bodů z každého testu, což jsem rozhodně splnila, jde prostě o to, kdo je lepší no... reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.05.2013 22:00:44, Cikula) Tak ja mám 141 tak dúfam, že to vyjde, len nech sú výsledky cim skor... Nevies, kedy budu? reagovat zde
              Email: Ddffffsk
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2013 08:24:25, Tom) Ahoj, no loni to bylo min 25 bodů za oba a 100 dohromady - https://is.mendelu.cz/dok_server/slozka.pl?id=42430;download=84879.

              Pro letošek jsem to nikde nenašel. Ale nemyslím že by to zdvojnásobili... reagovat zde
              Email: mahdi_87volnycz
              • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.05.2013 18:31:20, Elena) Jojo, máš pravdu, koukala jsem teďka do zápisu o loňských přijímačkách... :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2013 10:14:10, Katka) A kolik je na Manažersko-ekonomický? Mám 100 stačí? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2013 16:31:00, Paly) Ja mám z mat 66b a z nj 75,5b a podľa minulorčných kritérií by to malo určite na finance stačiť, ale tak som celkom v rozpakoch.. Môžem sa vás, ako domácich spýtať, kde je u vás lepšia ekonómia? Mendelu alebo Mu ? reagovat zde
    Email: Ahojhhsk
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.04.2013 16:45:32, Paly) A ešte sa toho roku predlžovala lehota na podanie prihlášky, možno sa hlásilo menej ľudí..treba veriť hlavne :):):) TEXT reagovat zde
      Email: Ahojhhsk
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (11.05.2013 19:00:47, David) na stranke mam rozhodnutie: neprijatý pre nedostatočnú kapacitu odboru. dokopy mam 66.24 bodov. myslite ze ma zmysel sa odvolavat? dakujem reagovat zde
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (12.05.2013 10:05:01, Elena) Odvolej, spousta lidí nenastoupí.... :-) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2013 16:07:52, studentka) Hlásí se zde někdo na managersko-ekonomický obor? reagovat zde
    Email: vikina1993seznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2013 17:41:00, luratka) ahoj, ja sa hlasim. mala som 163 a prijali ma. ty? reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2013 19:18:22, Inka) Ahoj, taky se hlásím. Odkud jsi? Mám rodinu na Slovensku :) reagovat zde
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2013 11:55:06, luratka) ahoj, som z michaloviec. na aky odbor sa hlasis ? :)
          reagovat zde
          Email: kata4412gmailcom
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2013 12:37:28, Inka) Ahoj, hlásím se na manažersko-ekonomický :) reagovat zde
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2013 13:55:34, luratka) ale myslela som konkretne . ja som na cestovnom ruchu reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (14.05.2013 14:15:26, Inka) http://www.pef.mendelu.cz/cz/studium/bakalarske/manekon koukni :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Bodova hranice pro prijeti na PEF CZU Bc. studium - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. bodová hranice na přijetí do navazujícího na podniko - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. minimální hranice pro přijetí - Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
  4. Šance na přijetí - kombinované studium VŠPJ - Vysoká škola polytechnická Jihlava
  5. VŠE - rozhodnutí o přijetí - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Body pro přijetí na Policejní akademii?? - Policejní akademie České republiky
  7. počty bodů k přijetí na navazující obory PEF - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. EKF Účetnictví a daně X finance - Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
  9. přijímačka z matematiky na PEK - finance - Mendelova univerzita v Brně
  10. Přijetí - Metropolitní Univerzita Praha, o.p.s.

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 12.03.2024 23:05:05.