biologie


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 21.11.2006 10:44:12, magda, zhlédnuto: 678x, reakcí celkem: 8Reagovat na příspěvek
ahooj, nevíte někdo o nějaké VŠ, kam se dělají příjmačky jen z biologie?:)...dík;)
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.11.2006 18:01:36, mery) Myslim, že v Praze na ČZU obor fytotechnika se dělají přijímačky jen z biologie.Ale to bude asi všechno.Většinou je to všude s chemií.Ještě máš šanci v ČB- na obor biologie se dělají nejdříve testy z bio a cemie a pak test předpokladů ke studiu. A ke studiu přijmou půlku lidí co byli nejlepší v prvním testu a drudou půlku z těch, co maj dobrý předpoklady. Takhle mi to bylo řečeno na Gaudeamu, tak to tak snad jeS06 . Jseš ve čtvrtáku? Já se taky rozhoduju kam a biola mě taky baví... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2006 10:06:09, magda) jj, jsem ve čtvrťáku...a asi tak jedinej předmět,kterej mě baví je biologie...:D chtěla bych zkusit medicínu...ale nevím, jestli se mi to povede...bio se nebojim, z chemie budu maturovat, tak se to budu muset aspoň trochu naučit, ale s fyzikou to bude horší....:( ...ta fytotechnika by mě asi zrovna moc nebavila, ale dík za informace ... jinak chci zkusit ještě přirodovědeckou fakultu, obor virologie, genetika...a možná ještě něco...ale všude je to s chemií, no:( ...a co ty?už máš nějakou představu, kam chceš zkusit příjmačky? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (22.11.2006 19:05:08, mery) Mě taky baví nejvíc ta biologie:) Medinu určitě zkus, jestli by tě to bavilo, tak nemáš co ztratit, musíš si věřit, zčásti je to taky určitě o štěstí...Já taky maturuju z chemie, ale že by mě to nějak zvlášt' bavilo se říct nedá...Snad to zvládnu. Jinak o tom, kam zamířim mám představu celkem malou,na to že je konec listopadu...pro mě je vždycky dost časuS04 Zkusim to na Karlovku-asi životní prostředí (a možná ještě něco), ČZU-asi ekologii (a možná ještě něco) a v ČB se mi líbí obor agroekologie. A dneska nám přišli Učitelský noviny, tak to musim pořádně prostudovat:)Máš už modelový otázky na nějakou školu, už se připravuješ? reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2006 11:20:17, magda) jj, modelový otázky asi na dvě medicíny mám.. ale to je asi tak všechno, co jsem pro to udělala. vidím to tak, že je otevřu až po maturitě...vždycky se začnu učit až na poslední chvíliS15 ...a co ty? připravuješ se?S06 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.11.2006 21:12:10, mery) Já se zatim nepřipravuju vůbec, ani žádný otázky doma nemám...Ale když to vidim kolem sebe, tak bych asi měla brzy začít....I když si myslim, že ted' je přednější dát nějak dohromady maturitní okruhy. Hlavně z tý chemie, celkem se jí bojim...Tak mě napadá, jak u vás vypadá maturita z chemie a příprava na ní? Propočítáváte příklady, co budou u maturity, víte jaký budou přesně otázky? My totiž o semináři jsme zkoušený z pracovních listů, co budou u maturity. zajímalo by mě, jak to chodí jinde. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2006 17:12:53, magda) taky se ty chemie dost bojim:/ u nás si procházíme maturitní otázky(řikáme si co bychom k tomu měli asi tak všechno říct) a pak počítáme příklady, občas si zkoušíme i nějaký starý příjmačky na medicínu, farmacii...celkem nuda no:/ nevíš, jestli potom na medicíně je tý chemie hodně?:D...a fyziky?S15 reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.11.2006 19:35:01, mery) Nevim, jak to chodí na medicíně, to by ti spíš měl odpovědět nějakej medik, ale myslim, že nejvíc je to postavený na biologii, chemie ale asi bude taky důležitá a fyziky tam asi moc nebude...Si teda myslim..A jěště k matuře-my sice počítáme příklady co budou přímo u matury, ale co máme řikat obecně, nám zatim nikdo neřek...Takže já si vypracovávám otázky sama, myslim že u toho psaní se toho dost naučim a i mě to celkem baví;)Ale se samotnym učenim je to horší... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2009 22:42:02, petra) Prosím, nemáte někdo doma modelové otázky z biologie, chemie a fyziky k přijímacím zkouškám na Farmaceutickou fakultu v Hradci Králové, které již nepotřebujete? Ozvěte se mi prosím. Mockrát děkuji. reagovat zde
    Telefon: 777002426, Email: mail.petraseznamcz, ICQ: 445885150

Podobné příspěvky:
  1. čzu biologie - Ostatní
  2. Biologie JČU - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Učitelství tělesné výchovy a biologie - Výběr vysoké školy
  4. Oborový test z biologie - Ostravská univerzita
  5. Navazující studium biologie po bakalářském učitelství - Výběr vysoké školy
  6. Biologie v Brně nebo v Praze? - Výběr vysoké školy
  7. Kde je nejlepší biologie? - Výběr vysoké školy
  8. biologie dálkově? - Informace o studiu
  9. Biologie na UPOL nebo MUNI - Výběr vysoké školy
  10. matematická biologie - Ostatní

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.