Vypracované otázky k přijímacím zkouškám na PEF ČZU obor Podnikání a administrativa


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 07.05.2013 14:38:36, Makitta, zhlédnuto: 8906x, reakcí celkem: 42Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj,
chceš se dostat na magisterské studium pef čzu, ale nemáš dost času na přípravu?

Nabízím Ti ulehčení práce :)

Komplex vypracované otázky k přijímacím zkouškám na obor PAA - podnikání a administrativa. Jednoduché, přehledné zpracování bez zbytečných detailů velice vhodné k přípravě.

Pokud Ti není líto zainvestovat do Tvé budoucnosti, tak mi napiš!

Kontakt: makitta88seznamcz

Zdravím :)

Email: makitta88seznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.05.2014 09:57:56, Sinifffi) Zdravím,

    prodám soubor vypracovaných otázek, ze kterých jsem se naučila během intenzivní 14-denní přípravy a na magisterské studium jsem se díky nim dostala. Přidám ještě podpůrné materiály z ekonomie a managementu, které mi dobře posloužily, taktéž vypracované.

    Pište na email.

    reagovat zde
    Email: sinifffiseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2016 18:48:04, Verča) Ahoj, měla bych zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Děkuji. reagovat zde
      Email: veronika.lundovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2016 21:30:49, Nikola) Ahoj, přidávám se k ostatním, také bych měla zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor Podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Pokud možno, tak i vypracované otázky pro Kvantitativní metody. Moc děkuji za reakci. reagovat zde
      Email: soukalovanikolaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2014 14:05:37, Agáta) Ahoj,

    nabízím veškeré materiály na přijímačky na ČZU - PEF magisterské studium. Obor: Podnikání a administrativa. Otázky jsou vypracované z přednášek bakalářského studia a doporučené literatury, kterou najdete spolu s okruhy na webu čzu pef. Jsou tedy aktuální. Otázky jsou vypracovány jednoduše a přehledně. Sama jsem na základě těchto materiálů přijímací zkoušky bez problému udělala.

    V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat! :)

    e-mail: agata.cpostcz


    reagovat zde
    Email: agata.cpostcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 13:27:25, Marcela) Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli je to stále aktuální a kolik toho je? Díky :-) reagovat zde
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 14:02:46, Agáta) Ahoj, inzerát je stále aktuální. Každý okruh se skládá z 20 otázek, dle mého názoru stačí 1x přečíst, otázky jsou opravdu hezky vypracované :) Otázky si již zakoupilo několik studentů a všichni materiály hodnotily kladně. Já sama jsem na základě těchto materiálu úspěšně vykonala přijímací zkoušky. Jedná se o velké ušetření času, což se vždycky hodí :) Cenově materiály vychází na 18 Kč/otázka. V příloze zasílám ukázky z obou okruhů. Otázky posílám na mail ve wordu po připsání peněz na účet. Jedná se o okruhy Ekonomika a management a Základy podnikání.

        V případě zájmu mě kontaktuj na e-mail: agata.cpostcz reagovat zde
        Email: agata.cpostcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.03.2015 08:30:41, Katka) Ahoj, je ještě možnost si otázky koupit? Psala jsem ti, ale žádná reakce.

          Díky K reagovat zde
          Email: A.katulkaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (25.05.2015 18:53:47, Lucka) Plati jeste tato nabidka? Mela bych zajem:) reagovat zde
          Email: lucie.krahulcovagmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.01.2016 12:39:09, Aneta Smékalová) Ahoj, chci se zeptat, zda je stále aktuální inzerát? Měla bych zájem.

          Děkuji, Aneta reagovat zde
          Telefon: 602333993, Email: smekalova.anetagmailcom
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2016 21:32:03, Nikola) Ahoj, přidávám se k ostatním, také bych měla zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor Podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Pokud možno, tak i vypracované otázky pro Kvantitativní metody. Moc děkuji za reakci.:) reagovat zde
          Email: soukalovanikolaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (24.05.2016 22:16:18, Lenka Cimplová) Zdravím, chtěla bych se zeptat jestli je ještě inzerát aktuální, měla bych zájem o otázky. Jestli by bylo možné zaslat ukázku na meil. Děkuji Lenka Cimplová reagovat zde
          Email: Lenka.Cimplovaseznamcz, Skype: Lenka
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.01.2016 17:18:27, Jan K.) Ahoj,

      Chci se zeptat, zda máš ještě k dispozici vypracované otázky k přijímacímu řízení? Pravděpodobně bych měl zájem, je možné prosím zaslat nějakou ukázku? Psal jsem email.

      Díky reagovat zde
      Email: h.kindlseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2016 18:49:06, Verča) Ahoj, měla bych zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Děkuji. reagovat zde
      Email: veronika.lundovaseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (21.04.2016 20:45:45, Nikola) Ahoj, přidávám se k ostatním, také bych měla zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor Podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Pokud možno, tak i vypracované otázky pro Kvantitativní metody. Moc děkuji za reakci. :) reagovat zde
      Email: soukalovanikolaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2014 21:52:24, Sára Iklová) Ahojte,

    hlásím se na PEF- provoz a ekonomika magisterské a byla bych ráda za nějaké testy z přijímacího řízení hlavně z kvantitativních metod. Ale i ekonomie a management se mi bude hodit, pokud ty materiály ještě máte nebo o někom víte, tak prosím napište na mail, ráda odkoupím. Díky moc reagovat zde
    Email: iklovasseznamcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2014 14:04:49, Agáta) Ahoj, inzerát je stále aktuální. Každý okruh se skládá z 20 otázek, dle mého názoru stačí 1x přečíst, otázky jsou opravdu hezky vypracované :) Otázky si již zakoupilo několik studentů a všichni materiály hodnotily kladně. Já sama jsem na základě těchto materiálu úspěšně vykonala přijímací zkoušky. Jedná se o velké ušetření času, což se vždycky hodí :) Cenově materiály vychází na 18 Kč/otázka. V příloze zasílám ukázky z obou okruhů. Otázky posílám na mail ve wordu po připsání peněz na účet. Jedná se o okruhy Ekonomika a management a Základy podnikání.

      V případě zájmu mě kontaktuj na e-mail: agata.cpostcz reagovat zde
      Email: agata.cpostcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2014 10:58:07, eva) Dobrý den, také bych měla zájem, bylo by možné poslat ukázku na mail? reagovat zde
        Email: eva.smallseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.02.2015 03:29:59, Petra) Dobrý den, rovněž mám zájem, je možné zaslat ukázku na email? reagovat zde
        Email: wou19seznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.03.2015 19:36:21, Láďa) Zdravím,

          minulý rok jsem se připravoval na přijímačky oboru Podnikání a administrativa na PEF ČZU.
          A nyní mám tyto materiály, nad kterými jsem strávil spoustu času, bez využití.

          Proto je poskytuju dál, za cenu 300Kč, jedná se o 40 otázek - 20 z Ekonomie a managementu a 20. vypracovaných okruhů základy podnikání (tj. 7,5 Kč - otázka) - NEJLEVNĚJŠÍ NA VEJŠKA.CZ!

          Kontaktuje mě na e-mailu megamachrcz


          S pozdravem Láďa reagovat zde
          Email: megamachrcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (08.06.2015 08:01:47, h.bourilova) Ahoj,
            měla bych zájem o materiály na přijímací řízení, jestli je to stále aktuální.

            Děkuji
            Hana reagovat zde
            Email: h.bourilovaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.08.2015 17:25:27, Jana) Ahoj, je to prosím ještě aktuální, nabízíš materiály k přijímací zkoušce?
            Nevíte někdo o někom, kdo by nabízel také vypracované kvantitativní metody?

            Díky reagovat zde
            Email: janinkalevemailcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (26.01.2016 23:16:50, Edita) Zdravím , rada bych se poptávka zda je inzerát aktuální a zda je možné ještě získat daně otázky. Mockrat děkuji reagovat zde
              Email: Vlkovaeditaseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.04.2016 16:25:50, Verča) Ahoj, měla bych zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Děkuji. reagovat zde
            Email: veronika.lundovaseznamcz
      • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.06.2016 09:41:31, Anna) Ahoj. Měla bych zájem k přijímacím zkouškám na obor podnikání a administrativa,bylo by možné poslat ukázku na mail? reagovat zde
        Email: 16Anaseznamcz
        • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (06.06.2016 19:15:43, Láďa) Ahoj,

          nabídka materiálů je stále aktuální. Ručím za 100% spokojenost a velmi rychlé a solidní jednání z mé strany.

          S pozdravem Láďa reagovat zde
          Email: megamachrcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (10.06.2016 15:02:24, Monika) Ahojky,
            měla bych zájem:-) Monika reagovat zde
            Email: monerkaseznamcz
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (04.09.2016 11:35:05, Katka) Měla bych zájem k přijímacím zkouškám na obor veřejná správa a regionalní rozvoj,bylo by možné poslat ukázku na mail? reagovat zde
              Email: herecova.kseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (16.08.2016 23:13:22, Klaudie) Mám zájem, jaká je cena? Spěchá...dutá hlava reagovat zde
            Email: kvmseznamcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.01.2017 11:44:56, Tatsiana) Mám zájem k přijímacím zkouškám na PEF ČZU Ekonomie a Management. Máte ješte materialy? Pište prosim na e-mail. reagovat zde
            Telefon: 608783965, Email: tatyanka.rulinskayamailru
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.06.2017 13:06:53, Tereza) Mám zájem o vypracované otázky k magisterskému přijímacímu řízení na Podnikání a administrativu, je nabídka ještě aktuální? prosím email, děkuji :-) reagovat zde
            Email: zikmundova.terezagmailcom
            • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.01.2018 17:37:16, Láďa) Aktualizované materiály pro rok 2018!

              Ahoj,

              nabízím vypracované otázky na přijímačky oboru Podnikání a administrativa na PEF ČZU. Materiály nabízím za cenu 300Kč, jedná se o 40 otázek - 20 z Ekonomie a managementu a 20. okruhů základy podnikání. Materiály aktuální pro rok 2018. Ručím za 100% spokojenost a velmi rychlé a solidní jednání z mé strany.

              Kontaktuje mě na e-mailu mega(@)machr . cz - ( mega zavináč machr tečka cz )

              Nabídka je stále aktuální, vždy zasílám předem ukázky! reagovat zde
              Email: megamachrcz
          • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (18.06.2018 12:36:24, Míša) Ahoj, je jeste aktualni nabidka materialu k prijimacim zkouskam?
            Moc dekuju reagovat zde
            Telefon: 774254406, Email: Carbolova.michaelaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (02.04.2016 17:15:53, Michaela) Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda máte stále ještě někdo k dispozici vypracované otázky k přijímacím zkouškám na ČZU? Nevíte prosím i o někom, kdo má vypracované otázky pro Kvantitativní metody? Mockrát děkuji za reakci... reagovat zde
    Email: misa.kucerovacentrumcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (07.04.2016 18:47:19, Verča) Ahoj, měla bych zájem o materiály k přijímacím zkouškám na obor podnikání a administrativa, jestli je to ještě aktuální. Děkuji. reagovat zde
    Email: veronika.lundovaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.06.2016 13:06:54, Diana) Dobrý den. Měla bych zájem k přijímacím zkouškám na Obor podnikání a administrativa. Děkuji reagovat zde
    Email: diana.jons1963gmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.05.2017 19:30:20, Agnes) Ahoj,
    pokud máš zájem o materiály k přijímačkám na navazující obor Podnikání a administrativa, tak se mi ozvy na mail tarantova.anezkagmailcom ;)
    Mohu ti poskytnout vypracované otázky, testy z minulých let a další materiály. Tyto materiály jsem použila a úspěšně jsem se dostala. :) reagovat zde
    Email: tarantova.anezkagmailcom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.05.2017 11:37:39, Jana) Ahoj,

    ráda bych se zeptala, zda je možné získat materiály k přijímacím zkouškám? Na PEF (ČZU) na Podnikání a Administrativu? Případně jaké jsou podmínky?

    Děkuji
    Jana reagovat zde
    Email: von.janaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (27.06.2017 15:32:46, Dominika) Ahoj, prodám materiály k magisterským přijimacím zkouškám na PeF obor Podnikání a administrativa
    Více info na emailu reagovat zde
    Email: domi.fitlifegmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (13.04.2019 15:31:52, Olga Marešová) Ahoj, máš ještě na prodej materiály k magisterským přijimacím zkouškám na PeF obor Podnikání a administrativa? Díky
      reagovat zde
      Email: olinkapralinkaseznamcz
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (23.01.2020 01:17:57, Láďa) Ahoj,

    Aktualizované materiály pro rok 2020!

    nabízím vypracované otázky na přijímačky oboru Podnikání a administrativa na PEF ČZU. Materiály nabízím za cenu 300Kč, jedná se o 40 otázek - 20 z Ekonomie a managementu a 20. okruhů základy podnikání. Materiály aktuální pro rok 2020. Ručím za 100% spokojenost a velmi rychlé a solidní jednání z mé strany.

    Kontaktuje mě na e-mailu mega(@)machr . cz - ( mega zavináč machr tečka cz ) reagovat zde
    Email: megamachrcz
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.04.2021 11:36:56, Kat) Ahoj, máš ještě na prodej materiály k magisterským přijimacím zkouškám na PeF obor Podnikání a administrativa? Díky reagovat zde
      Email: katpetrov5gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (05.05.2021 15:19:21, Verča) ahoj Láďo,

      také bych měla zájem. Ale nemám peníze. Mohu zaplatit souloží (naostro, kuřbička, můžeš se do mne vycákat, anál ne...)

      Děkuji

      V. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Vypracované otázky na přijímačky ČZU PEF, obor Podnikání a administrativa - Česká zemědělská univerzita v Praze
  2. Vypracované otázky na přijímačky ČZU PEF, obor Podnikání a administrativa - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. Vypracované otázky na přijímačky, ČZU PEF, obor PAA - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. veterina fvl brno vypracované otázky k přijímacím zkouškám - Přijímačky, přípravné kurzy
  5. Vypracované otázky ČZU PEF Podnikání a administrativa - 2024, PAAN - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Vypracované otázky ČZU PEF Podnikání a administrativa - 2023, PAAN - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. Vypracované otázky ČZU PEF Podnikání a administrativa - 2023, PAAN - Česká zemědělská univerzita v Praze
  8. Vypracované otázky ČZU PEF Podnikání a administrativa - 2023, PAAN - Výběr vysoké školy
  9. veterina fvl brno vypracované otázky k přijímacím zkouškám - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
  10. Vypracované otázky ČZU PEF Podnikání a administrativa - 2022, PAA - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace příspěvku

Heslo:  pokud chceš administrovat reakci klikni u ní nejprve na "reagovat zde"

  

Obnovením se příspěvek posune na první pozici v seznamu příspěvků. Platnost zobrazení se nastaví od nového data obnovení.
Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.