Vyhlašuje VŠE 2.kolo příjimaček ?


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 18.05.2013 20:13:41, Honza, zhlédnuto: 908x, reakcí celkem: 6Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekDobrý den
Jsem už rok ze střední, tak jsem to trochu zaspal a začal se o výšku zajímat až teď. Ale to jsou všechna 1.kola už dávno uzavřená. 2.kolo je vypsáno pouze na FIS pokud dobře vidím a tak bych se chtěl zeptat, zda nevíte podle zkušeností z let minulých, zda mají i jiné fakulty (jmenovitě mě zajímá podnikohospodářská) ve zvyku vypisovat 2.kola příjimacích zkoušek ?
Děkuji

Email: honzabossyahoocom
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 02:39:27, Radovan) Čau,

    ne, žádná jiná fakulta VŠE (než FIS) 2. kolo nikdy nevypisovala. Je to logické, je tam velký přetlak. O FIS je z fakult VŠE nejmenší zájem, proto vypisuje i 2. kolo. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (19.05.2013 13:33:14, dejv) ne, na podniko už šanci nemáš, pokud ti jde o ni reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2014 11:13:11, alex) Ahojte,
    Chcem sa spytat: na VSE FIS stale prijimaju prihlasky na obor PIS..(2.kolo)
    Prijimacia skuska bude odpustena tym,ktori splnaju priemer znamok z matiky a anlictiny do 2,0 vratane...Zial z anglictiny mam ja osobne priemer 2,14...ma podla vas vyznam si posielat prihlasku? ma tak napadlo,ze ak nebude dostatocny pocet ludi s priemerom,mozno by tak mohli posunut hranicu..poradte:) reagovat zde
    Email: alexandra.blazejovagmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (15.08.2014 14:06:46, Inkvizitor) Podmínka je jasně dané (nevařím z vody, podíval jsem se na web): průměr známek z MAT i průměr známek z AJ musí být nejvýše 2,0. Pokud se přihlásí jen ti, kteří ji nesplní, budou prostě všichni dělat přijímací zkoušku - a myslím, že ta (pravděpodobně) jen jedna trojka z AJ a dobré výsledky z MAT pro tebe znamenají, že pokud jsi nebyl na nějaké pomocné střední škole, nemusíš se přijímací zkoušky vůbec bát. reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2014 11:06:14, Tomáš) Můžeš zkusit leda nějakou soukromou VŠ... dobrou pověst má třeba CEVRO - např. obor Právo v obchodních vztazích.
    Já už jsem teda přijatej, ale přihlášky na druhý kolo se podávají do 24.8.
    Den otevřených dveří je myslim 20.8. v Jungmance. kdyžtak mrkni na stránky ;) reagovat zde
    Email: pelikanek95gmailcom
    • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (17.08.2014 13:28:26, Kluk z VŠE) Jeho zajímá FIS a ty mu nabízíš sranec alá právní specializace ze srance jménem CEVRO. reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. 2 kolo přijímacek - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. 2. kolo přijímaček na navazující kombinované studium - Přijímačky, přípravné kurzy
  3. 2. kolo přijímaček - Ostatní
  4. 2. kolo příjímacích zkoušek - Ostatní
  5. 2. kolo přijímaček - Ostatní
  6. Náhradní termín přijímaček LFP - Přijímačky, přípravné kurzy
  7. druhe kolo na VŠ - Ostatní
  8. 2.kolo příjímacích zkoušek - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. ČVUT MUVS druhé kolo - České vysoké učení technické v Praze
  10. Přijímačky na UK FF obor Sociologie - 2. kolo - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.