jak obtížné je dostat se na VŠE???


Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) 25.11.2006 17:51:23, Eva, zhlédnuto: 1740x, reakcí celkem: 5Reagovat na příspěvek
Hlavní obrázekAhoj, tak přemýšlím o tom, kam jít na vejšku! Lákalo by mě studium na VŠE a to obor cestovní ruch, diplomacie nebo mezinárodní vztahy. Mohl by mi někdo kdo tam studuje poskytnout někajé info a přijímačkách a o studiu jako takovém??? ozvěte se kdyžtak na ICQ nebo na mail. díky. e

Email: evicka.malichovaseznamcz, ICQ: 216888434
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2006 18:28:18, Mirek) Ahoj pokud chceš studovat obor Cestovní ruch tak je v Jihlavě nová vysoká škola a není tam až zas takový problém se dostat.Není tam vůbec matika a můžeš studovat až 3 jazyky... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (28.11.2006 19:18:29, baf) Dostat se na VSE je stejne obtizne jako dostat se na vecinu jinych ekonom fakult, mam pocit ze na VSE berou v prumeru mezi 25-50%(i kdyz na tu diplomacii to asi bude nekde na spodni hranici nebo jeste niz) . Cili nic hrozneho, zalezi jakou mas stredni, z gymplu to neni veci problem, z obchodky je to asi o neco tezsi, testy jsou matika a jazky, matika je podle me desne lehka a porad to same dokola jen jine cisla, jazk se taky da. Takze klid a s chuti do toho. :) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2006 22:51:49, AJka) TO BAF: 25-50% ? Tak to je v pohode, na ekonomku na VUT je to mnohem min... reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (29.11.2006 23:29:22, Radek) statistiky z roku 2006: http://www.vejska.cz/profiles/radek-lexa/files/pocty-vse-06.xls (nebo kliknutím v podsekci Prijímačky na VŠ). zdrojem jsou ofic. informace na ktere je tam také odkaz. Je třeba ale také mrknout na obory a počty přijímaných které budou teď (tedy na rok 2007) na ofic. stránkách ( http://www.vse.cz/kategorie.php3?IDkat=3255 ).:) Ale čím víc lidí se na tohle naláká, tím to bude ve skutečnosti těžší, táákže se moc neradujte dopředu:) reagovat zde
  • Nahlásit příspěvek porušující pravidla (SPAM) (01.12.2006 16:30:17, Lucka) Evi, když se chce, jde opravdu všechno (i Vše)!!! :)
    Já jsem se hlásila na Mezinárodní obchod z obchodky (z matiky ani druhýho jazyka jsem nematurovala). Všechno jsem se vlastníma silama naučila. Opravdu to jde. Hlavní je CHTÍT.
    Stáhni si všechny testy z minulých let (najdeš je na stránkách VŠE) a uč se z nich. U přijímaček je tak 90% právě z nich... Přeju hodně štěstí!!! :) reagovat zde

Podobné příspěvky:
  1. Jak se dostat na mezinárodní vztahy? - Přijímačky, přípravné kurzy
  2. Jak obtížné je dostat se na VŠE mezinár. obchod? - Vysoká škola ekonomická v Praze
  3. Jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  4. Jak se dostat na Mediální studia? - Univerzita Karlova
  5. Jak se dostat na 1.LF-zubař - Přijímačky, přípravné kurzy
  6. Je obtížné studium na VŠ, když tam nejdu z gymplu? - Informace o studiu
  7. jak se dostat na psychologii - Přijímačky, přípravné kurzy
  8. CHCETE SE DOSTAT NA PRÁVA? - Přijímačky, přípravné kurzy
  9. jak se dostat na UK práva - Přijímačky, přípravné kurzy
  10. Jak se dostat na pedagogickou fakultu UPOL - Přijímačky, přípravné kurzy

Reakce na příspěvek

Tvé jméno:
Heslo:  pro možnost budoucí úpravy, obnovy nebo odstranění
Potvrzení hesla:
Tvůj email:   chci být emailem informován o reakcích na tento můj příspěvek

:) :D :( S04 S05 S06 ;) S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15
Tučnékurzívapodtržené  klikni a následně nahraď výraz TEXT. Např. [tucne] Toto bude tučným písmem [/tucne]

Telefon: Web: ICQ: Skype:

  Souhlasím s pravidly uvedenými níže.


Administrace reakce

Heslo:

 

Odstraněním dojde k nevratnému vymazání příspěvku včetně všech jeho reakcí z naší databáze.

Pravidla vložení

  1. Vložením příspěvku souhlasíš s jeho zveřejněním na webu vejska.cz.
  2. Pokud není zadáno heslo nebude v budoucnu možné příspěvek upravit, obnovit nebo odstranit.
  3. Při zapomenutí hesla správce doručí žadateli heslo nové pokud žádost byla zaslána z emailu uvedeného u daného příspěvku.
  4. Je na vkladateli, aby si před vložením zkontroloval správnost uvedených údajů (přes Zobrazit náhled).
  5. Obsah příspěvku nesmí být v rozporu s dobrými mravy a zvyklostmi.
  6. Je zakázáno vkládat jakýkoli nezákonný obsah (vypracování bak., dipl. prací apod.) nebo obsah, který k nezákonnosti navádí.
  7. Je zakázáno vkládat duplicitní příspěvky (chceš-li příspěvěk posunout do horních pozic využij možnost Obnovit).
  8. Je zakázáno používat vulgární slova.
  9. Je zakázáno vkládat komerční sdělení.
  10. Je zakázáno vkládat odkazy, které vkladateli nebo spřízněné osobě přinášejí provizi.
  11. Je zakázáno vkládat nabídky půjček a úvěrů.

Pravidla zobrazení

  1. Příspěvek bude zveřejněn ihned po jeho vložení.
  2. Za obsah příspěvku odpovídá jeho autor.
  3. Provozovatel si vyhrazuje právo příspěvek nebo jeho část vymazat.
Poslední aktualizace údajů na stránce: 19.03.2024 23:05:36.